Jean Charles Brosseau - Ombre Rose

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 22.05.08 10:38
Jean Charles Brosseau - Ombre Rose

Pokud už tady tohle téma bylo, předem se omlouvám, nicméně mi to nedá, abych se nepodělila o nový zážitek. Naslepo jsem koupila tuto vůni od jedné z členek, touto cestou jí ještě jednou moc děkuji. Když mi balíček dorazil, nejdřív jsem se kochala pohledem na krásný flakónek, přesně takové se mi líbí :) Dlouho jsem se odhodlávala přičichnout si, protože mě docela vystrašila recenze. Nicméně po nějaké krásné pudrové vůni jsem toužila a složení napovídalo, že by mohla být pro mě ta pravá. A po přičichnutí a navonění jsem byla moc příjemně překvapená, protože mi nepřipadá vůbec sladká, spíš trochu sušší, lehce mýdlová s příjemnou a nepřehnanou dávkou pudru. Předestírám, že růže nejsou mou oblíbenou složkou, ale tady jsou na správném místě :) Zkrátka mám hroznou radost a v Ombre Rose se cítím vyloženě něžně :) Akorát by mě zajímalo, v jakých verzích je k dostání. Mám EdT, která bude zřejmě nejrozšířenější, na webu jsem viděla i čistý parfém, po kterém ale netoužím. Znáte někdo EdP, pokud se vyrábí?

Na poličce 7 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 59 vzorků V tužebníku 4 parfémy
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 22.05.08 11:18

Taky jsem nadšená Ombre Rose - je nádherná, romantická - taková svatební. Zároveň luxusní a čistá. A originální. Já teda pudrovky můžu :wink: Hodně jsem ji nosilaa na přelomu zimy a jara…:)

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 22.05.08 11:25

Kerze, a máš taky EdT nebo jinou verzi? Jak ji tak provětrávám, myslím, že EdT je akorát, ale jsem zvědavá :)

Gep
Učednice 218 příspěvků 22.05.08 13:09

Ombre Rose jsem měla jako edt, nádherná pudrovka, mýdlovost jsem moc nevystopovala, zato pudru celý kbelík. Krásný kbelík, do kterého někdo přimíchal nikoli růže v rozpuku, ale růžičky sušené.

Už mi došla a chystám se vyzkoušet čistý parfém, protože edt verze mi přišla docela slabá. S edp zkušenost nemám.

Na poličce 103 parfémů 1 miniatura 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 22.05.08 13:19

Mám edt a myslím, že úplně stačí…:)

Irena
sv. Parfema z Kecálburgu 2493 příspěvků 22.05.08 13:55

Klubko, tak se jím zítra navoň na cestu na I.P. Pavlova, ať si udělám představu ;).

Na poličce 31 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 19 parfémů

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 22.05.08 14:58

Ok, tak to zítra prubnem :)

moajli
sv. Parfema z Kecálburgu 3125 příspěvků 23.05.08 14:17

Ombre Rose je pro mně strašně uklidňující pohodová vůně. Něžná- to je to správné slovo co tu klubko použila. Mám edt.
Měla jsem ještě Ombre Fleurs Bleue, ta byla výraznější ale pudr v ní také převažoval, byla to moje oblíbená zimní vůně, teplá, něžná, hřejivá a asi nikdy na obě nezapomenu. Zkušenost mám ovšem takovou, že komukoliv jsem poslala vzoreček, vždy byl ohlas negativní.

Na poličce 42 parfémů 6 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 11 parfémů

Mirka V.
Parfémová maniačka 853 příspěvků 23.05.08 15:01
moajli píše:
Ombre Rose je pro mně strašně uklidňující pohodová vůně. Něžná- to je to správné slovo co tu klubko použila. Mám edt.
Měla jsem ještě Ombre Fleurs Bleue, ta byla výraznější ale pudr v ní také převažoval, byla to moje oblíbená zimní vůně, teplá, něžná, hřejivá a asi nikdy na obě nezapomenu. Zkušenost mám ovšem takovou, že komukoliv jsem poslala vzoreček, vždy byl ohlas negativní.

Ne,ne,ne mně se líbíla moc.Lehounce sladká pudrová,zvláštní :D

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 23.05.08 20:18

Holky, na mně ale nějak nedrží, což je hrozná škoda :( Musím si koupit tu EdP :)

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 25.05.08 07:04
klubko píše:
Holky, na mně ale nějak nedrží, což je hrozná škoda :( Musím si koupit tu EdP :)

Klubko, to se Ti určitě zdá. Ona drží fakt dobře - zkus to ještě ověřit v okolí, ať to nepřeženeš…To by speciálně u téhle něžné vůně bylo nežádoucí… :wink:

atyzek
Nevyléčitelná závislačka 1070 příspěvků 25.05.08 09:57

Já po celkem hodně omylech nákupů naslepo, jsem naštěstí zkusila nejdříve vzoreček této vůně. Už už jsem ji skoro objednala naslepo celý flakonek. A dobře jsem udělala, mě vůbec nevoní. A dokonce se mi z ní opravdu poprvé udělalo špatně a mám ji na žebříčku nejhorších vůní. Přitom podle popisu to byla moje krevní skupina. A flakonek má nádherný. Tak si ji užívejte, pro mě bohužel není. :cry:

Na poličce 31 parfémů 3 miniatury 13 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 24 parfémů

zdensy
sv. Parfema z Kecálburgu 4760 příspěvků 25.05.08 10:52

Ježišmarja, tak to radši počkám na vzorek :shock:

Na poličce 33 parfémů 3 miniatury 5 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

zdensy
sv. Parfema z Kecálburgu 4760 příspěvků 27.05.08 15:48

A vůně ze vzorku krásná, je něžná, ale žádná lehká růžová vodička to rozhodně není :wink:

Na poličce 33 parfémů 3 miniatury 5 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

asenat
Parfémová maniačka 575 příspěvků 16.06.12 14:33

Nevíte, kde se dá teď na internetu sehnat? Už jsem ji dlouho v žádném eshopu neviděla.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 239 vzorků V tužebníku 21 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist