Jean Charles Brosseau - Ombre Rose

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 22.05.08 10:38
Jean Charles Brosseau - Ombre Rose

Pokud už tady tohle téma bylo, předem se omlouvám, nicméně mi to nedá, abych se nepodělila o nový zážitek. Naslepo jsem koupila tuto vůni od jedné z členek, touto cestou jí ještě jednou moc děkuji. Když mi balíček dorazil, nejdřív jsem se kochala pohledem na krásný flakónek, přesně takové se mi líbí :) Dlouho jsem se odhodlávala přičichnout si, protože mě docela vystrašila recenze. Nicméně po nějaké krásné pudrové vůni jsem toužila a složení napovídalo, že by mohla být pro mě ta pravá. A po přičichnutí a navonění jsem byla moc příjemně překvapená, protože mi nepřipadá vůbec sladká, spíš trochu sušší, lehce mýdlová s příjemnou a nepřehnanou dávkou pudru. Předestírám, že růže nejsou mou oblíbenou složkou, ale tady jsou na správném místě :) Zkrátka mám hroznou radost a v Ombre Rose se cítím vyloženě něžně :) Akorát by mě zajímalo, v jakých verzích je k dostání. Mám EdT, která bude zřejmě nejrozšířenější, na webu jsem viděla i čistý parfém, po kterém ale netoužím. Znáte někdo EdP, pokud se vyrábí?

Na poličce 7 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 59 vzorků V tužebníku 4 parfémy
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 22.05.08 11:18

Taky jsem nadšená Ombre Rose - je nádherná, romantická - taková svatební. Zároveň luxusní a čistá. A originální. Já teda pudrovky můžu :wink: Hodně jsem ji nosilaa na přelomu zimy a jara…:)

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 22.05.08 11:25

Kerze, a máš taky EdT nebo jinou verzi? Jak ji tak provětrávám, myslím, že EdT je akorát, ale jsem zvědavá :)

Gep
Učednice 218 příspěvků 22.05.08 13:09

Ombre Rose jsem měla jako edt, nádherná pudrovka, mýdlovost jsem moc nevystopovala, zato pudru celý kbelík. Krásný kbelík, do kterého někdo přimíchal nikoli růže v rozpuku, ale růžičky sušené.

Už mi došla a chystám se vyzkoušet čistý parfém, protože edt verze mi přišla docela slabá. S edp zkušenost nemám.

Na poličce 103 parfémů 1 miniatura 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 22.05.08 13:19

Mám edt a myslím, že úplně stačí…:)

Irena
sv. Parfema z Kecálburgu 2493 příspěvků 22.05.08 13:55

Klubko, tak se jím zítra navoň na cestu na I.P. Pavlova, ať si udělám představu ;).

Na poličce 27 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 19 parfémů

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 22.05.08 14:58

Ok, tak to zítra prubnem :)

moajli
sv. Parfema z Kecálburgu 3125 příspěvků 23.05.08 14:17

Ombre Rose je pro mně strašně uklidňující pohodová vůně. Něžná- to je to správné slovo co tu klubko použila. Mám edt.
Měla jsem ještě Ombre Fleurs Bleue, ta byla výraznější ale pudr v ní také převažoval, byla to moje oblíbená zimní vůně, teplá, něžná, hřejivá a asi nikdy na obě nezapomenu. Zkušenost mám ovšem takovou, že komukoliv jsem poslala vzoreček, vždy byl ohlas negativní.

Na poličce 42 parfémů 6 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 11 parfémů

Mirka V.
Parfémová maniačka 853 příspěvků 23.05.08 15:01
moajli píše:
Ombre Rose je pro mně strašně uklidňující pohodová vůně. Něžná- to je to správné slovo co tu klubko použila. Mám edt.
Měla jsem ještě Ombre Fleurs Bleue, ta byla výraznější ale pudr v ní také převažoval, byla to moje oblíbená zimní vůně, teplá, něžná, hřejivá a asi nikdy na obě nezapomenu. Zkušenost mám ovšem takovou, že komukoliv jsem poslala vzoreček, vždy byl ohlas negativní.

Ne,ne,ne mně se líbíla moc.Lehounce sladká pudrová,zvláštní :D

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 23.05.08 20:18

Holky, na mně ale nějak nedrží, což je hrozná škoda :( Musím si koupit tu EdP :)

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 25.05.08 07:04
klubko píše:
Holky, na mně ale nějak nedrží, což je hrozná škoda :( Musím si koupit tu EdP :)

Klubko, to se Ti určitě zdá. Ona drží fakt dobře - zkus to ještě ověřit v okolí, ať to nepřeženeš…To by speciálně u téhle něžné vůně bylo nežádoucí… :wink:

atyzek
Nevyléčitelná závislačka 1070 příspěvků 25.05.08 09:57

Já po celkem hodně omylech nákupů naslepo, jsem naštěstí zkusila nejdříve vzoreček této vůně. Už už jsem ji skoro objednala naslepo celý flakonek. A dobře jsem udělala, mě vůbec nevoní. A dokonce se mi z ní opravdu poprvé udělalo špatně a mám ji na žebříčku nejhorších vůní. Přitom podle popisu to byla moje krevní skupina. A flakonek má nádherný. Tak si ji užívejte, pro mě bohužel není. :cry:

Na poličce 31 parfémů 3 miniatury 13 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 24 parfémů

zdensy
sv. Parfema z Kecálburgu 4756 příspěvků 25.05.08 10:52

Ježišmarja, tak to radši počkám na vzorek :shock:

Na poličce 31 parfémů 3 miniatury 5 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

zdensy
sv. Parfema z Kecálburgu 4756 příspěvků 27.05.08 15:48

A vůně ze vzorku krásná, je něžná, ale žádná lehká růžová vodička to rozhodně není :wink:

Na poličce 31 parfémů 3 miniatury 5 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

asenat
Parfémová maniačka 575 příspěvků 16.06.12 14:33

Nevíte, kde se dá teď na internetu sehnat? Už jsem ji dlouho v žádném eshopu neviděla.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 239 vzorků V tužebníku 21 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Test samoopalovacích krémů: nebuďte sejra, ani dalmatin

Který samoopalovák vás ale nenabarví na oranžovo a neudělá fleky? Opálení jako od moře vám slíbit nemůžu, ale že nebudete vypadat jako sýr a i bez pečení chytíte příjemný odstín, to ano.

Celý článek »
TOPlist