Jean Patou Enjoy x Paul Smith Woman

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jane
Učednice 102 příspěvků 26.04.11 12:54
Jean Patou Enjoy x Paul Smith Woman

Chtěla bych poprosit o radu zdejší zkušené vůničkářky, zda je nějaká podobnost mezi Jean Patou- Enjoy a Paul Smith - Woman. Enjoy jsem si pořídila na slepo, ale musela pryč strašně mi v ní vadila nějaká složka. Teď uvažuji o Woman, ale nechci se znovu spálit. Sháním něco s černým rybízem či ostružinami… Má někdo zkušenost s Luciano Soprani Flirtissimo? Děkuji za příspěvky

Na poličce 10 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 7 parfémů
Reakce:

pichjit
sv. Parfema z Kecálburgu 9076 příspěvků 29.04.11 19:27

Pěkné ostružiny jsou ve Victoria Very Sexy For Her 2 http://www.arome.cz/…tailvune.php?…

To je vyloženě ženská krásná vůně a dost chválená, květiny, ostružina a kapka sladkosti.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 41 parfémů

Jane
Učednice 102 příspěvků 30.04.11 09:44

Hmmm to vypadá zajímavě, budu muset někde vyzkoušet. Díky za tip

pichjit
sv. Parfema z Kecálburgu 9076 příspěvků 30.04.11 21:02

Dej si poptávku po vzorečku, neseženeš ji v ČR jinak než na netu.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 41 parfémů

Jane
Učednice 102 příspěvků 01.05.11 08:43

Aha, tak to jsem netušila. Jsem takový amatér, mohla bys mi prosím poradit, kam poptávku zadat?
 Děkuji

Leny
sv. Parfema z Kecálburgu 2436 příspěvků 01.05.11 10:17

Tady viewforum.php?f=16 :D

Na poličce 30 parfémů 4 miniatury 21 odstřiků 54 vzorků V tužebníku 14 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist