Jean Paul Gaultier Ma Dame

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 09.07.08 18:28
Jean Paul Gaultier Ma Dame

Tvůrce Francis Kurkdjian, zaměřená na mladší klientelu, edt, květinovka - rose, grenadine, musk and cedar.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 28.08.08 14:27

Prý je to živější verze Kenzo Amour. Je pudrová a vychází z Classique.
Recenze je na NST.

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 03.09.08 18:21

Tak zatím ani omylem. Spojitost s Kenzo je vzdálená jak Tokio a vůně na ruce mě celý den spíš otravovala. Výdrž má, to ano, ale je hrozná. Ale musím ji zkusit, až budu mít lepší náladu než tuhle trudomyslnost. Jenže je fakt hrozná, tak se mi do toho ani nechce. :wink:

Fleur  03.09.08 20:44

Já jsem si první kontakt s Ma Dame odbyla včera v Marionnaud. Důvěřovala jsem Gaultierovi natolik, že jsem ji poctivě nastříkla na celé předloktí a - byla to opravdu hrůza! Působila na mě moc synteticky, rozbolela mě z ní nakonec hlava a než jsem se dostala domů, stihla jsem i její - rovněž nepříjemný - dojezd. Připisovala jsem to intenzitě nástřiku, ale teď vidím, že asi tedy nebudu jediná, komu tato vůně bude vadit.

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 03.09.08 21:12

Mně vadí fest - je fakt šílená - Gaultier by měl s těma drogama dost přibrzdit… 8)

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 04.09.08 08:40

Viděla jsem ji v parfumerce, ale odolala jsem, už jsem zkoušela jiné vůničky a měla bych v tom guláš :) Ale zkusit ji musím, když je tak šílená :D

Na poličce 7 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 59 vzorků V tužebníku 4 parfémy

1Miru
sv. Parfema z Kecálburgu 18726 příspěvků 04.09.08 08:43

Přičichla jsem jen k flakonu(to je pro mě první „hrubý“ test,jestli to stojí za to,šplíchat na ruku..
A ne! Pro mě taky nepříjemné-unisex,citrusy,syn­tetika… :shock: :?

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 25898 příspěvků 05.09.08 17:38

Tak to je opravdu snad vtip :lol: Vlezlá, růžovo-sladká, agresivní … málokterá vůně se mi takhle moc nelíbí, ale vydržím s ní na zápěstí až do konce ..... I když je to trochu masochistické. Ještě nikdy jsem si vůni nedrhla ze zápěstí, byť se mi nelíbila. Těch pár hodin jsem to zatím vždycky vydržela :lol:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Amy
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 05.09.08 17:48

Tak já se jí zastanu, mě se docela líbí. Mám jí sice jen na papírku, ale zdá se mi příjemná, uvidím, až jí zkusím na ruku.

Na poličce 7 parfémů 4 miniatury 4 odstřiky 14 vzorků V tužebníku 7 parfémů

katerinka
sv. Parfema z Kecálburgu 2934 příspěvků 05.09.08 20:38

Musím říct, že po dlouhé době fakt strašnééééé, ble

Na poličce 112 parfémů 11 miniatur 24 odstřiků 30 vzorků V tužebníku 28 parfémů

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 06.09.08 08:03
katerinka píše:
Musím říct, že po dlouhé době fakt strašnééééé, ble

Musím říct, že výjimečně se shodneme… :vomit:

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Panenka
Parfémová maniačka 748 příspěvků 06.09.08 08:24

Holky, mě ten flakonek a ta fotka v časopise Marionnaud od zkoušení spíš odrazují, ten obojek kolem hrdla flakonu i modelky mi nepřijde sexy a rebelský, jak asi má působit… Jsem asi divná! A jak to tady tak čtu, že se většině z vás nelíbí ani vůně, tak nevím, nevím, jestli do toho zkoušení půjdu… možná až nebudu mít po čem jiném v parfumerce sáhnout. Leda bych to vzala z druhé strany a přistoupila k tomu jako Klubko - tu prostě musím zkusit, když je tak šílená :wink: .

Na poličce 20 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 37 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Amy
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 06.09.08 10:27
:?:
Na poličce 7 parfémů 4 miniatury 4 odstřiky 14 vzorků V tužebníku 7 parfémů

chavah
sv. Parfema z Kecálburgu 5240 příspěvků 06.09.08 11:22

Mě se docela líbí. A je trochu podobná další novince, která mě tedy dostala / v tom dobrém slova smyslu/ a to je L´ or blanc od Torrente.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Uživatel je onlineEvax
Parfémová maniačka 716 příspěvků 06.09.08 14:37

Měla jsem možnost Ma Dame vyzkoušet dvakrát a je to tedy i na mě síla :shock: Napoprvé jsem váhala, jestli se mi tak moc líbí nebo nelíbí, ve výsledku mě tedy zaujala svou „těžkokalibráž­ností“ :lol: /Ano, také patřím k těm, co by ji nosit nemohly/ Nositelka určitě bude nepřehlédnutelná :D Výjimečně mi k této vůni sedí i reklamní plakát.
Mimochodem MaDame mi nesmírně připomíná parfém, který na trhu už dávno byl a pravděpodobně ještě je, bohužel ne a ne se rozpomenout na konkrétní název. Poradíte někdo? :?:

Chava:
L´ or blanc na mně voní hodně jemně, lehce až růžově: s Ma Dame jsem podobu absolutně nenašla :?

P.S.
A další věc, která se mi na Ma Dame nelíbí, je vykradení Dalího flakonu Sea and Sun :roll:

Na poličce 31 parfémů 5 miniatur 14 odstřiků 13 vzorků V tužebníku 17 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist