Jeanne Arthes

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

haifa
Nevyléčitelná závislačka 1709 příspěvků 12.09.15 18:26
Jeanne Arthes

Vyzkousel už někdo kromě mě? zdají :roll: se mi být povedená a za ty peníze

Na poličce 36 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 14 vzorků V tužebníku 63 parfémů
Reakce:

74SLena
Nevyléčitelná závislačka 1739 příspěvků 15.09.15 18:47

Myslím že to jsou skoronapodobeniny, nebo jejich sortiment dost kopíruje to co zrovna letí. Něco není špatné, něco je průměrné. k dostání DM a Rossmanovi a mívali je ve Sparu. Kamarádka měla nějakou Boum a myslela jsem si že má nějakou sladkou Escadu, vůbec neměla nějakej chemickej ocas.

Na poličce 88 parfémů 11 miniatur 28 odstřiků 27 vzorků V tužebníku 1 parfém

Lucinela
sv. Parfema z Kecálburgu 4317 příspěvků 15.09.15 19:38

@haifa @74SLena
Teď jsem těžce nahlodaná, dva zcela protichůdné názory :think: . Věřila jsem, že to bude hezká cena x dobrý výkon, jako např. Judith Leiber Night. Samozřejmě to není nikovka, ale za ty peníze je i ve verzi EdT moc povedená :think: .

Na poličce 15 parfémů 0 miniatur 8 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

74SLena
Nevyléčitelná závislačka 1739 příspěvků 15.09.15 22:39

@Lucinela
Zkoušela jsem nějaký ty jablíčka Amore Mio, ty nebyly špatný, ale není to můj šálek kávy, tu Boum růžovou (trochu svěžejší Escada), flakonky diamantu podobné Wish, ty mi nevoněly, tam ta drogerka byla dost znát. Tu co zkoušla Haifa neznám a láká mě jí vyzkoušet a pak ještě Patchouli sumatra. V DM je mívali nebo ještě mají dole v regálech vedle Miss Sporty a jiných levných vůní.

Na poličce 88 parfémů 11 miniatur 28 odstřiků 27 vzorků V tužebníku 1 parfém

Lucinela
sv. Parfema z Kecálburgu 4317 příspěvků 15.09.15 23:10

@74SLena
Děkuji, taky nejdříve zkusím, nerada dávám peníze (byť malé) za vůni, kterou potom musím darovat :think: . To si raději pořídím odstřik vůně, který mi vydrží déle než padesátka levné voděnky.

Na poličce 15 parfémů 0 miniatur 8 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

haifa
Nevyléčitelná závislačka 1709 příspěvků 16.09.15 14:41

No me prekvapili moc a ty krajkove jsou drzaci az beda

haifa
Nevyléčitelná závislačka 1709 příspěvků 16.09.15 14:44

Pro me krasne vune zatim co jsem skusila drzaci nejmin mi voni Amore mio to mi pripomina Ninu ale flakonky tech jablicek hezky

phulosoraptorka
Učednice 36 příspěvků 20.04.17 23:46

Mě přijde, že zrovna ty Arthesky, které jsou v drogeriích, jsou celkem mizerné a ty atraktivní se naopak nedají sehnat skoro nikde, konkrétně tyhle působí nadějně:

Les liones
Arome absolut
Patchouli sumatra
Arome arthes
Guipure silk
 Cobra

Zkoušel je někdo z Vás?
A netuší někdo, kde je vzít a přitom neobjednávat z daleka? (Koukám, že šílený přeprodejce Cou cou shop chce za Patchouli sumatru přes dva tisíce, a to se mi zase dávat nechce).

Na poličce 27 parfémů 5 miniatur 2 odstřiky 3 vzorků V tužebníku 53 parfémů

Rauhofer
Učednice 34 příspěvků 25.04.17 20:18
Arthes

Zdravím, Arome arthes si jako malej pamatuju a rád sem ho tam očuchával, dá se skvělej přirovnat k silnější Gaultier Classique edt a nebo téměř stejné Lancome - Poeme, tedy směs bílých a žlutých květin s trochou ovoce, přičemž ovocnou roli tady hraje tuberoza a květiny jako takové :)
myslim že na klasických stránkách jako je notino, xparfemy, či elnino se daj sehnat.
Tady ted není, ale vím že dříve byla

https://www.notino.cz/jeanne-arthes/

Na poličce 17 parfémů 1 miniatura 75 odstřiků 6 vzorků V tužebníku 3 parfémy

phulosoraptorka
Učednice 36 příspěvků 25.04.17 21:18
@Rauhofer píše:
Zdravím, Arome arthes si jako malej pamatuju a rád sem ho tam očuchával, dá se skvělej přirovnat k silnější Gaultier Classique edt a nebo téměř stejné Lancome - Poeme, tedy směs bílých a žlutých květin s trochou ovoce, přičemž ovocnou roli tady hraje tuberoza a květiny jako takové :)
myslim že na klasických stránkách jako je notino, xparfemy, či elnino se daj sehnat.
Tady ted není, ale vím že dříve bylahttps://www.notino.cz/jeanne-arthes/

Děkuji za zajímavou recenzi…ovšem o to více teď ten Arome Arthes chci. Blbé je, že to, že je nějaká vůně vedena na webu Notina nebo El-nina nutně neznamená, že ji ještě budou mít, už nějakou dobu je tam pozoruji a pořád je nedoplnili. :roll:

Na poličce 27 parfémů 5 miniatur 2 odstřiky 3 vzorků V tužebníku 53 parfémů

Rauhofer
Učednice 34 příspěvků 26.04.17 03:53
Arthes

Oni už jí vážně nemaj, sem v šoku :)))) ! :/
nicméně dá se stále dát položka hlídat, což nakonec znamená že až se naskladní dají Vám vědět, občas se to i povede, ale zaručit se to nedá.

Na poličce 17 parfémů 1 miniatura 75 odstřiků 6 vzorků V tužebníku 3 parfémy
 Váš příspěvek

Nový článek:

Parfémový průvodce Valpuržinou nocí

Noc z 30. dubna na 1. května je pokládána za magickou, za noc plnou kouzel a čarodějnických rejů a slaví se pod různými názvy v mnoha evropských zemích. Pokusme se tedy poodhrnout závoj tohoto tajuplného svátku…

Celý článek »
TOPlist