Jeanne Arthes

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

haifa
Nevyléčitelná závislačka 1699 příspěvků 12.09.15 18:26
Jeanne Arthes

Vyzkousel už někdo kromě mě? zdají :roll: se mi být povedená a za ty peníze

Na poličce 89 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 13 vzorků V tužebníku 60 parfémů
Reakce:

74SLena
Nevyléčitelná závislačka 1717 příspěvků 15.09.15 18:47

Myslím že to jsou skoronapodobeniny, nebo jejich sortiment dost kopíruje to co zrovna letí. Něco není špatné, něco je průměrné. k dostání DM a Rossmanovi a mívali je ve Sparu. Kamarádka měla nějakou Boum a myslela jsem si že má nějakou sladkou Escadu, vůbec neměla nějakej chemickej ocas.

Na poličce 85 parfémů 11 miniatur 28 odstřiků 39 vzorků V tužebníku 1 parfém

Lucinela
sv. Parfema z Kecálburgu 4317 příspěvků 15.09.15 19:38

@haifa @74SLena
Teď jsem těžce nahlodaná, dva zcela protichůdné názory :think: . Věřila jsem, že to bude hezká cena x dobrý výkon, jako např. Judith Leiber Night. Samozřejmě to není nikovka, ale za ty peníze je i ve verzi EdT moc povedená :think: .

Na poličce 15 parfémů 0 miniatur 8 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

74SLena
Nevyléčitelná závislačka 1717 příspěvků 15.09.15 22:39

@Lucinela
Zkoušela jsem nějaký ty jablíčka Amore Mio, ty nebyly špatný, ale není to můj šálek kávy, tu Boum růžovou (trochu svěžejší Escada), flakonky diamantu podobné Wish, ty mi nevoněly, tam ta drogerka byla dost znát. Tu co zkoušla Haifa neznám a láká mě jí vyzkoušet a pak ještě Patchouli sumatra. V DM je mívali nebo ještě mají dole v regálech vedle Miss Sporty a jiných levných vůní.

Na poličce 85 parfémů 11 miniatur 28 odstřiků 39 vzorků V tužebníku 1 parfém

Lucinela
sv. Parfema z Kecálburgu 4317 příspěvků 15.09.15 23:10

@74SLena
Děkuji, taky nejdříve zkusím, nerada dávám peníze (byť malé) za vůni, kterou potom musím darovat :think: . To si raději pořídím odstřik vůně, který mi vydrží déle než padesátka levné voděnky.

Na poličce 15 parfémů 0 miniatur 8 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

haifa
Nevyléčitelná závislačka 1699 příspěvků 16.09.15 14:41

No me prekvapili moc a ty krajkove jsou drzaci az beda

haifa
Nevyléčitelná závislačka 1699 příspěvků 16.09.15 14:44

Pro me krasne vune zatim co jsem skusila drzaci nejmin mi voni Amore mio to mi pripomina Ninu ale flakonky tech jablicek hezky

Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist