Jemná nevtíravá vůně s velkou výdrží

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

andry
sv. Parfema z Kecálburgu 6753 příspěvků 20.08.11 15:32
Jemná nevtíravá vůně s velkou výdrží

Nemohla jsem nikde najít adekvátní téma :roll: Hledám pro sebe jemnou nevtíravou vůni na denní nošení v průběhu celého roku ku příležitostem formálnějšího charakteru. Měla by dobře držet, být příjemná mně i okolí a neiritovat výše postavené ženy či muže výrazností, kontroverzností nebo okázalostí. Neholduju „vůním čistoty“ a pudrovým, necítím se v nich dobře, přesto bych ráda něco zajímavého, ženského, sofistikovaného . Poradíte prosím? :)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:

Uživatel je onlinejerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 20.08.11 15:46

Zda vůně dobře drží - to budeš muset posoudit ty sama :wink: .

Za sebe bych doporučila:
Sycomore
Hiris
No. 5 Eau Premiere
Cristalle Eau Verte
Esprit de Fleurs
Hermèssence Iris Ukiyoé
Hermèssence Rose Ikebana
Essence od Narciso Rodrigueze

Na poličce 46 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 113 vzorků V tužebníku 20 parfémů

1Miru
sv. Parfema z Kecálburgu 18726 příspěvků 20.08.11 16:20

Cinéma
Emporio Armani She
Gucci by Gucci EdT
Macadam Il Profumo
Chocolate Il Profumo
Vanilla Aoud Micallef
Note Vanille Micallef
Amande Sucrée Sinfonia di Note
Le Boise Torride
Oriental Brulant
John Richmond
CH Carolina Herrera
Jaipur Saphir
Scent Theo Fenel
Bijan (1987)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Bea
Parfémová maniačka 939 příspěvků 20.08.11 16:27

Za mě:
Prada-Infusion d Iris
Hermes-Kelly Caleche
Hermes-Caleche
Orlane- B21
Calyx - Prescriptives
Jil Sander-Sun
Emporio Armani White She - Giorgio Armani

Na poličce 34 parfémů 2 miniatury 16 odstřiků 48 vzorků V tužebníku 32 parfémů

andry
sv. Parfema z Kecálburgu 6753 příspěvků 20.08.11 16:48

moc děkuju za tipy, jdu je omrknout…
když seškrtám co znám a nesedne mi, hned je toho na zapsání třetina :roll:

ještě bych si dovolila vyloučit těžce/ne-sehnatelné (Jaipur Saphir, Be 21)
a specifikovat to na přestavu nějakých oduševnělejších květin, spíš do sladka než do „svěža“, ale jen lehce

zatím mě zaujaly (co neznám): Rose Ikebana a Iris Ukiyoé, Emporio Armani She, Gucci by Gucci EdT a Infusion d'Iris - moje představa je asi někde v tomto okruhu… plus mínus… :conf:

a Boise Torride a Micallef Note Vanille

Verda2
sv. Parfema z Kecálburgu 3048 příspěvků 20.08.11 18:48

můj názor:
Jil Sander: Jil
Chanel: Coco Mademoiselle

Na poličce 33 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

andry
sv. Parfema z Kecálburgu 6753 příspěvků 20.08.11 19:23

hmm, Jil, to možná není špatnej nápad, zkoušela jsem ji v zimě v parfumerii a zaboha si už nevzpomenu, jak voní :conf: píšu si, děkuju
Coco Madm. bohužel irituje i mě, protože jsem ji jednu dobu cítila pořád, navíc Chanely na mně prapodivně nevoní všechny s čestnou výjimkou Coromandelu (ještě tak Sycomore ušel, ale není to „můj styl“)

Fleur  21.08.11 11:04

Infusion d´Iris je sice jemnější vůně, která na někom i dobře drží, ale možná ti bude připadat jako „vůně čistoty“ a navíc i pudrová. Zkusila bych Idylle (ve všech verzích a odnožích), dále Omnia Jade , Omnia Cristalline , Omnia Amethyst , Voile de Jasmin od Bvlgari (i když tady bych nedala ruku do ohně za výdrž).

andry
sv. Parfema z Kecálburgu 6753 příspěvků 21.08.11 11:27

Voile de Jasmin jsem zkoušela a byla příjemná, kdyby víc držela no… u Infusion d'Iris jsem tu pak někde přečetla „Nivea v modrém kelímku“ - jestli tak, to by moc nešlo :roll:

Tana1112
sv. Parfema z Kecálburgu 5096 příspěvků 21.08.11 11:41

Voile de Jasmin je hezká, ale nedrží teda vůbec…

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 21.08.11 12:22

Tady v této kategorii mám nejraději mošusové vůně. Za mě Prada Ambré, N. Rodrique Essence a především Narciso Rodriquez for Her Musc Collection, pak jsou tu Max Mara Le Parfum a Zeste Musc ale Le Parfum má trošku slabší výdrž. Ještě mě napadla JPG Classique X collection.
Doporučuji i vyzkoušet N. Rodriquez for Her Iridescent eau Parfuméé - to je velmi jemná a zároveň krásná vůně, drží se blízko u pokožky a krásně s ní splyne - je sice jakoby třpytivá ale na pokožce to není vůbec vidět - dělá jen takovou jemnou auru okolo tebe aniž by byla vlezlá.

Na poličce 191 parfémů 9 miniatur 225 odstřiků 133 vzorků V tužebníku 30 parfémů

andry
sv. Parfema z Kecálburgu 6753 příspěvků 21.08.11 12:46

Essence mi nesedí, další nemám vyzkoušené. jak moc je Classique X podobná Classique? ta na mně byla totiž, jak to slušně vyjádřit - velmi nepěkná.
a jak moc se liší NR for Her Musc Collection a Iridescent od „klasiky“?

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 21.08.11 16:06

Essence mi taky nesedí ale má dost pozitivních ohlasů - na mě je bohužel kyselá, NR a NR verze Iridescent jsou rozdílné spíš mírně, Iridescent je takový hladší, lehčí, má pár tónů jinak, vím, že jí většinou může i ten komu v klasické NR for Her něco vadí ale pokud se ti nelíbí NR for her vůbec tak Iridescent ani nezkoušej. Classique X Collection nemá podle mě s klasickou Classique společné vůbec nic, je to úplně jiná vůně, není to žádná orientálka, je spíše svěží a taková neutrální, typově mí připoměla právě Essenci od NR a takový typ těch lehčích vůní.

Na poličce 191 parfémů 9 miniatur 225 odstřiků 133 vzorků V tužebníku 30 parfémů

andry
sv. Parfema z Kecálburgu 6753 příspěvků 21.08.11 16:27

co jsem NR for Her zkoušela (EdT), tak ze začátku možná moc silné květiny a po rozvonění se mi moc líbil. jen se nějak srovnat s tím začátkem…

kačka
Znalkyně 451 příspěvků 21.08.11 16:30

Já pro tyto účely mám Pradu Tendre.

Na poličce 24 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 10 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist