Jemné a slabé vlasy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

jitka006
Nevyléčitelná závislačka 1557 příspěvků 31.05.09 11:49
Jemné a slabé vlasy

Mám hodně jemné a slabé vlasy, snažím se je ničím nezatěžovat.Ráda bych se podělila o zkušenosti co se vám osvědčilo na větší objem a vůbec, aby trochu držel tvar.Vyzkoušela jsem různá tužidla pro objem a výsledek veskrze žádný :(

Na poličce 31 parfémů 2 miniatury 19 odstřiků 9 vzorků V tužebníku 16 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Reakce:

Vevie
Znalkyně 345 příspěvků 31.05.09 12:10

Mně se dlouhodobě osvědčil šampon alverde olivový olej/henna a jejich tužidlo, vlasy jsou právě nezatížený a přestaly se mi i tolik mastit, ale je to individuální…

Na poličce 6 parfémů 1 miniatura 7 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

kačka
Znalkyně 451 příspěvků 31.05.09 12:33

Mně zase na jemné vlasy vyhovuje pěnové tužidlo pro zvětšení objemu Nivea (zelené)

Na poličce 32 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 11 parfémů

Dita
Znalkyně 276 příspěvků 31.05.09 16:30

Používám pěnové tužidlo pro větší objem od Welly. :D

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

IvanaV
Učednice 31 příspěvků 01.06.09 17:41

Já mám vlasy taky jemné a slabé a nejvíc se mi osvědčil Matrix. Mám červené pěnové tužidlo a pečující fluid pro hustotu a objem - zelený. Jsou to výrobky, které na mně fungují, ale jsou dražší a kupuji je u své kadeřnice. Na jejich letáku jsem viděla celou ucelenou řadu - objemový systém pro jemné vlasy.

Na poličce 18 parfémů 2 miniatury 3 odstřiky 3 vzorků V tužebníku 3 parfémy

jitka006
Nevyléčitelná závislačka 1557 příspěvků 01.06.09 19:36

Takže se dají koupit jsen v kadeřnických salonech?

IvanaV
Učednice 31 příspěvků 01.06.09 19:51

Nikde jsem po tom nepátrala, ale myslím, že dnes seženeš přes internet skoro všechno. Jestli chceš napiš mi do SZ adresu a já Ti ten leták pošlu.

Na poličce 18 parfémů 2 miniatury 3 odstřiky 3 vzorků V tužebníku 3 parfémy

sarrafinka
Nevyléčitelná závislačka 1257 příspěvků 01.06.09 20:17
jitka006 píše:
Takže se dají koupit jsen v kadeřnických salonech?
dá se koupit i na internetu v pohodě http://www.kosmetika-biolage.cz/Vlasova … tml,kat,10

já mám zrovna před domem kadeřniství,kde Matrix prodávají :D

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 12 parfémů

jitka006
Nevyléčitelná závislačka 1557 příspěvků 01.06.09 22:31

Děkuju už mám v oblíbených, určitě zkusím :)

Fanfan
sv. Parfema z Kecálburgu 6632 příspěvků 02.06.09 08:27

Taky už jsem toho vyzkoušela hory a hory. :roll:

Šampon a kondicioner používám Paul Mitchell - řadu Extra Body. Pěnové tužidlo Aero Volume z řady Tecni art od L´Orealu… Tato kombinace se mi poměrně osvědčila, pěnové tužidlo je opravdu takové lehoučké a přitom po něm vlasy poměrně pěkně drží, je přímo určené pro snadno plihnoucí jemné vlasy…

Moc fajn byla pěna od Kerastase - nevím, jestli to berou jako tužidlo, ale ta byla bezva.

Nakupuji většinou na www.pro-vlasy.cz a Kerastase teď tady http://www.zbozi.vlasy.cz/

Na poličce 18 parfémů 5 miniatur 9 odstřiků 113 vzorků V tužebníku 1 parfém

Uživatel je onlinelu
Učednice 198 příspěvků 02.06.09 10:43

Matrix se dá levně koupit i na cheapsmells, mám od něj objemový sprej - modrý - s aplikátorem, který se dostane ke kořínkům vlasů. Jinak používám také Wellu - kristalické tužidlo a jejich řadu pro jemné vlasy…

Na poličce 53 parfémů 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 62 parfémů

Lyonella
sv. Parfema z Kecálburgu 7017 příspěvků 02.06.09 10:58

Taky mám slabé vlasy a od své kadeřnice si kupuju zelený Matrix na zvětšení objemu. Tedy ona mi ho vždy koupí, když jede na nákup pro své potřeby. Stojí asi 230,– Kč a docela dlouho vydrží. Co bych určitě nepoužívala - pěnové tužidlo, to mi ani kadeřnice nedoporučovala.

Na poličce 58 parfémů 36 miniatur 45 odstřiků 527 vzorků V tužebníku 30 parfémů

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 15.06.09 12:54

Mám jemné vlasy, vyzkoušela jsem fakt kde co včetně Kerastase, vždy se znovu vracím k Redkenu, ten je asi to nejlepší na jemné vlasy co se týče péče - šampón a kondicionér, nejraději mám asi Extreme ale strídám to s Body Full nebo dalšímíi. Po té co ho začala používat švagrová tak asi po roce poprvé v životě ve 40 letech vlasy dlouhé pod ramena - kvalita je nesrovnatelná s tím, když používáte drogerkové šampóny a kondicionéry. Kdo má své vlasy pevné a husté tak na ně může dát cokoliv a jsou v pohodě ale kdo má jemné tak musí do péče bohužel investovat.

Na poličce 191 parfémů 9 miniatur 225 odstřiků 133 vzorků V tužebníku 30 parfémů

Violette
Parfémová maniačka 745 příspěvků 25.11.09 14:15

Taky jsem majitelkou velmi jemných rovných vlasů, musím si je často umývat, ne že by se mi mastily, ale rychle zplihnou, i když používám kdeco na jemné vlasy (od šampónu po tužidlo nebo lak). Dlouho jsem byla věrná značce L´Oreal Professionel - řada Volume Expand na objem, ale nějak mi přestává vyhovovat, a vlasy mám zplihlé skoro pořád. Jen když jsou úplně čerstvě umyté, tak jsem spokojená. Asi to chce změnu. Má někdo zkušenost s Kerastase na jemné vlasy ? Měla jsem kdysi vzorek šamponu a kondicionéru a a co si pamatuju, byly super, ale je to už několik let.. Tak nevím, jestli mám investovat, Kerastase je přeci jen drahá značka. Měla jsem i Matrix, ale ten už nikdy.. hrozně mě z něj svědila pokožka hlavy, nejhorší bylo tužidlo ve spreji na objem. A o výrobky z drogerie se po nepříliš dobrých zkušenostech taky nezajímám.

Na poličce 24 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Juana
sv. Parfema z Kecálburgu 3421 příspěvků 25.11.09 14:25

mám jemné vlnité vlasy a jediné co na ně funguje je absence jakýchkoliv tužidel, laků, kondicionérů a podobně
Když chci aby to aspoň tři dny vypadalo slušně tak jenom šampon a nefénovat.
Bohužel, čím jsou vlasy delší tím rychleji splihnou a začnou se mastit takže to chce i dobrého kadeřníka.
Už jsem na hlavu vylila spoustu věcí a stále to střídám, zatím jsem zjistila spíš co mi vyhovuje víc a co míň než abych zůstala věrná jedné značce.

Na poličce 10 parfémů 0 miniatur 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 153 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist