Jemné a slabé vlasy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

jitka006
Nevyléčitelná závislačka 1557 příspěvků 31.05.09 11:49
Jemné a slabé vlasy

Mám hodně jemné a slabé vlasy, snažím se je ničím nezatěžovat.Ráda bych se podělila o zkušenosti co se vám osvědčilo na větší objem a vůbec, aby trochu držel tvar.Vyzkoušela jsem různá tužidla pro objem a výsledek veskrze žádný :(

Na poličce 31 parfémů 2 miniatury 19 odstřiků 9 vzorků V tužebníku 16 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Reakce:

Vevie
Znalkyně 345 příspěvků 31.05.09 12:10

Mně se dlouhodobě osvědčil šampon alverde olivový olej/henna a jejich tužidlo, vlasy jsou právě nezatížený a přestaly se mi i tolik mastit, ale je to individuální…

Na poličce 6 parfémů 1 miniatura 7 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

kačka
Znalkyně 451 příspěvků 31.05.09 12:33

Mně zase na jemné vlasy vyhovuje pěnové tužidlo pro zvětšení objemu Nivea (zelené)

Na poličce 24 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 10 parfémů

Dita
Znalkyně 276 příspěvků 31.05.09 16:30

Používám pěnové tužidlo pro větší objem od Welly. :D

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

IvanaV
Učednice 31 příspěvků 01.06.09 17:41

Já mám vlasy taky jemné a slabé a nejvíc se mi osvědčil Matrix. Mám červené pěnové tužidlo a pečující fluid pro hustotu a objem - zelený. Jsou to výrobky, které na mně fungují, ale jsou dražší a kupuji je u své kadeřnice. Na jejich letáku jsem viděla celou ucelenou řadu - objemový systém pro jemné vlasy.

Na poličce 18 parfémů 2 miniatury 3 odstřiky 3 vzorků V tužebníku 3 parfémy

jitka006
Nevyléčitelná závislačka 1557 příspěvků 01.06.09 19:36

Takže se dají koupit jsen v kadeřnických salonech?

IvanaV
Učednice 31 příspěvků 01.06.09 19:51

Nikde jsem po tom nepátrala, ale myslím, že dnes seženeš přes internet skoro všechno. Jestli chceš napiš mi do SZ adresu a já Ti ten leták pošlu.

Na poličce 18 parfémů 2 miniatury 3 odstřiky 3 vzorků V tužebníku 3 parfémy

sarrafinka
Nevyléčitelná závislačka 1257 příspěvků 01.06.09 20:17
jitka006 píše:
Takže se dají koupit jsen v kadeřnických salonech?
dá se koupit i na internetu v pohodě http://www.kosmetika-biolage.cz/Vlasova … tml,kat,10

já mám zrovna před domem kadeřniství,kde Matrix prodávají :D

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 12 parfémů

jitka006
Nevyléčitelná závislačka 1557 příspěvků 01.06.09 22:31

Děkuju už mám v oblíbených, určitě zkusím :)

Fanfan
sv. Parfema z Kecálburgu 6632 příspěvků 02.06.09 08:27

Taky už jsem toho vyzkoušela hory a hory. :roll:

Šampon a kondicioner používám Paul Mitchell - řadu Extra Body. Pěnové tužidlo Aero Volume z řady Tecni art od L´Orealu… Tato kombinace se mi poměrně osvědčila, pěnové tužidlo je opravdu takové lehoučké a přitom po něm vlasy poměrně pěkně drží, je přímo určené pro snadno plihnoucí jemné vlasy…

Moc fajn byla pěna od Kerastase - nevím, jestli to berou jako tužidlo, ale ta byla bezva.

Nakupuji většinou na www.pro-vlasy.cz a Kerastase teď tady http://www.zbozi.vlasy.cz/

Na poličce 18 parfémů 5 miniatur 9 odstřiků 113 vzorků V tužebníku 1 parfém

lu
Učednice 198 příspěvků 02.06.09 10:43

Matrix se dá levně koupit i na cheapsmells, mám od něj objemový sprej - modrý - s aplikátorem, který se dostane ke kořínkům vlasů. Jinak používám také Wellu - kristalické tužidlo a jejich řadu pro jemné vlasy…

Na poličce 53 parfémů 0 miniatur 8 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 62 parfémů

Lyonella
sv. Parfema z Kecálburgu 7017 příspěvků 02.06.09 10:58

Taky mám slabé vlasy a od své kadeřnice si kupuju zelený Matrix na zvětšení objemu. Tedy ona mi ho vždy koupí, když jede na nákup pro své potřeby. Stojí asi 230,– Kč a docela dlouho vydrží. Co bych určitě nepoužívala - pěnové tužidlo, to mi ani kadeřnice nedoporučovala.

Na poličce 58 parfémů 36 miniatur 45 odstřiků 527 vzorků V tužebníku 30 parfémů

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 15.06.09 12:54

Mám jemné vlasy, vyzkoušela jsem fakt kde co včetně Kerastase, vždy se znovu vracím k Redkenu, ten je asi to nejlepší na jemné vlasy co se týče péče - šampón a kondicionér, nejraději mám asi Extreme ale strídám to s Body Full nebo dalšímíi. Po té co ho začala používat švagrová tak asi po roce poprvé v životě ve 40 letech vlasy dlouhé pod ramena - kvalita je nesrovnatelná s tím, když používáte drogerkové šampóny a kondicionéry. Kdo má své vlasy pevné a husté tak na ně může dát cokoliv a jsou v pohodě ale kdo má jemné tak musí do péče bohužel investovat.

Na poličce 191 parfémů 9 miniatur 225 odstřiků 133 vzorků V tužebníku 30 parfémů

Violette
Parfémová maniačka 745 příspěvků 25.11.09 14:15

Taky jsem majitelkou velmi jemných rovných vlasů, musím si je často umývat, ne že by se mi mastily, ale rychle zplihnou, i když používám kdeco na jemné vlasy (od šampónu po tužidlo nebo lak). Dlouho jsem byla věrná značce L´Oreal Professionel - řada Volume Expand na objem, ale nějak mi přestává vyhovovat, a vlasy mám zplihlé skoro pořád. Jen když jsou úplně čerstvě umyté, tak jsem spokojená. Asi to chce změnu. Má někdo zkušenost s Kerastase na jemné vlasy ? Měla jsem kdysi vzorek šamponu a kondicionéru a a co si pamatuju, byly super, ale je to už několik let.. Tak nevím, jestli mám investovat, Kerastase je přeci jen drahá značka. Měla jsem i Matrix, ale ten už nikdy.. hrozně mě z něj svědila pokožka hlavy, nejhorší bylo tužidlo ve spreji na objem. A o výrobky z drogerie se po nepříliš dobrých zkušenostech taky nezajímám.

Na poličce 24 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Juana
sv. Parfema z Kecálburgu 3421 příspěvků 25.11.09 14:25

mám jemné vlnité vlasy a jediné co na ně funguje je absence jakýchkoliv tužidel, laků, kondicionérů a podobně
Když chci aby to aspoň tři dny vypadalo slušně tak jenom šampon a nefénovat.
Bohužel, čím jsou vlasy delší tím rychleji splihnou a začnou se mastit takže to chce i dobrého kadeřníka.
Už jsem na hlavu vylila spoustu věcí a stále to střídám, zatím jsem zjistila spíš co mi vyhovuje víc a co míň než abych zůstala věrná jedné značce.

Na poličce 13 parfémů 0 miniatur 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 153 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist