Jennifer Lopez Eau de Glow

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Alex
sv. Parfema z Kecálburgu 2160 příspěvků 05.12.11 19:59
Jennifer Lopez Eau de Glow

Jennifer Lopez Eau de Glow 50/100 ml EdT

Hlava: grapefruit, pomarančový kvet
Srdce: vanilka, kosatec, ruža, jazmín
Základ: pižmo, santal, ambra

Na poličce 42 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 6 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 05.12.11 20:09

eau de… nevěstí nic dobrého :think:

Na poličce 46 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 113 vzorků V tužebníku 20 parfémů

Alex
sv. Parfema z Kecálburgu 2160 příspěvků 05.12.11 20:38

má to byť telové a „sprchovka“, ale nie protivne telové, ale telové ako čerstvé jarné kvetiny

Na poličce 42 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 6 vzorků V tužebníku 0 parfémů

albeni1  06.12.11 09:10

To by mě i celkem zajímalo…

viky
sv. Parfema z Kecálburgu 5744 příspěvků 06.12.11 14:18

Mě též.. Klasika je sice docela zajímavá, ale na můj vkus příliš „ukřičená“. Kdyby se jim podařilo něco jemnějšího a harmoničtějšího, tak bych se nezlobila. :)

Na poličce 53 parfémů 18 miniatur 24 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

viky
sv. Parfema z Kecálburgu 5744 příspěvků 24.05.13 14:58

Tak nakonec jsem neodolala a Eau de Glow zakoupila. :)
No a musím říct, že jsem spokojená. Je to naředěná původní verze s malinko pozměněným a zpřeházeným složením. Hlavní rozdíl pociťuji v tom, že vůně se rychleji usadí do toho (mnou oblíbeného) základu. Ničím nedráždí a neštípe na kůži. Což mi ta původní mrcha občas dělala. :roll: Byl to trochu bolehlav a někdy mi z ní bylo i blbě od žaludku.
Eau de Glow se tváří nevinně, tak uvidíme, jak se mi bude nosit.
Už teď ale můžu zhodnotit, že to odlehčení původní vůně byl dobrý tah. Protože vůně bílého mýdla je sice krásná, ale příliš agresivity (dusivý mýdlový oblak) škodí.

asperula
Parfémová maniačka 544 příspěvků 16.07.13 08:33

souhlasím s viky, akorát mi přijde naředěná možná hodně. Tam kde stačí jeden střik Glow, tady tak deset. no koupila jsem ji ve výprodeji elnina za necelou třístovku a myslím, že za víc se ani nevyplatí kupovat, hodně rychle mizí.. no jestli to má být sprchovka, tak já se s ní víceméně sprchuju :P

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

viky
sv. Parfema z Kecálburgu 5744 příspěvků 16.07.13 08:59

Na mně držela docela dobře, ale zjistila jsem, že mi v ní stále něco trochu překáží, i když je odlehčená. Nebylo to sice tak otravné jako v klasické Glow, ale stejně to tam trochu bylo. :|
A jakmile mě nějaká vůně znervózňuje, trochu mě z ní pobolívá hlava nebo mě štípe na kůži, tak jde z domu.
Je to škoda, protože jinak je to vůně (ve svém žánru) moc pěkná.

asperula
Parfémová maniačka 544 příspěvků 17.07.13 09:20

tak po dni nošení musím své hodnocení trochu poopravit, na oblečení drží celkem dobře, špatně drží pouze na kůži. Akorát jsem před tím nosila asi týden klasickou Glow, takže po tom přechodu na Eau jsem vůni skoro nevnímala. Pokud je první Glow kostka mýdla s jelenem, tak Eau de Glow je sprchový gel.

asperula
Parfémová maniačka 544 příspěvků 17.07.13 13:04

asi to tak bude, protože jedna kolegyně po příchodu do práce prohlásila „tady voní nějaký krém“, takže ostatní ji cítí

pichjit
sv. Parfema z Kecálburgu 9074 příspěvků 17.07.13 22:26

Také jí mám, hlavně na večery doma, v Řecku kdysi pálili takové spirály proti komárům, večer tím bylo cítit celé městečko, byla to vůně mýdlová se santalem a v Glow to cítím odjakživa, ale v klasice mi dost překážela vanilka, vůbec mi s ím celým nekorespondovala, toto mi sedí. I ten flakon je hezčí, trochu jako Chloé Innocence.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 26 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist