Jeremy Fragrance - youtube kanal

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

imperator
Učednice 192 příspěvků 03.03.16 23:11
Jeremy Fragrance - youtube kanal

mozno niektori poznate mozno nie ale celkom fajn relativne novy youtuber - cim sa mozno mierne odlisuje je ze parfemy skusa na svojich kamoskach modelkach a tak takze je tam vidno tie vyrazy tvari a testovanie a tak :)

https://www.youtube.com/…rance/videos

a pre zeny je to asi celkom „good looking“ typek no :)

Na poličce 8 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

soigia
Učednice 157 příspěvků 14.03.16 12:26

Ja na nej obcas koukam, ale zda se mi, ze propaguje hlavne takove vune, ktere by zde byly oznaceny jako libivky… No a pak, co nejaka ta jeho baba to dost jiny nazor..... zajimave na tom bylo, ze rada tech holek preferuje pudrove vune, to mne trochu zarazilo - hlavne proto, ze ja je moc nemusim…

Na poličce 9 parfémů 1 miniatura 3 odstřiky 1 vzorek V tužebníku 0 parfémů

therion
sv. Parfema z Kecálburgu 5372 příspěvků 23.03.16 12:48

Ja ho tiež pozerávam, a priznám sa že rád, má dobrý zmysel pre humor.

Na poličce 104 parfémů 7 miniatur 9 odstřiků 415 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Uživatel je onlineL von James
Parfémová maniačka 909 příspěvků 30.03.16 16:03

Mám se taky podívat? Stojí to za něco? Pomůže mi to v rozhodování a celkově v něčem? :think: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Na poličce 10 parfémů 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

therion
sv. Parfema z Kecálburgu 5372 příspěvků 30.03.16 16:29

@L von James Ak máš čas, pozri. Jedno viem: medzi jeho ženolapky patria C. Herrera CH Men a Allure Homme Sport Eau Extreme. A myslím aj La Nuit De L´Homme. Ale skúša aj niché.

Parfémová maniačka 909 příspěvků 30.03.16 16:33

@therion Ch Men je strašně, ale strašně syntetická, Chanel nemám ozkoušený, ale jeprej jemu podobný Versace PH, nic moc, La Nuit celkem šel, ale pro mě taky už nedostačující s nic moc výdrží, podle mne snadno zaměnitelná :think: Jaký nikovky tam má pane kolego :think: :mrgreen: :mrgreen:

therion
sv. Parfema z Kecálburgu 5372 příspěvků 30.03.16 17:16

@L von James Joj to ja neviem, už hádam aj 3 mesiace som ho nepozeral.

Parfémová maniačka 909 příspěvků 30.03.16 17:28

@therion Tak já na to ve volném čase mrknu. Ale jestli se mi to nebude líbit a nebude tam nic pro mě tak…! :think: :D :D :mrgreen:

therion
sv. Parfema z Kecálburgu 5372 příspěvků 30.03.16 17:45

@L von James U Teba sa nedá vedieť či sa Ti bude niečo páčiť :mrgreen: :lol: :andel:

soigia
Učednice 157 příspěvků 31.03.16 09:12

Ma to rozdelene podle ročních období, niche nebo designérské, a také podle toho kolik na co nasbiral komplimentů. Na druhou stranu, je to mladej kluk a je vcelku jasne k jakým vůni tíhne - jeho osobni preference je YSL la Nuit tak ti musi byt jasno. Ale doporučuje i veci ke kterým by člověka nic moc netáhlo - treba exclusivni rady od Dioru. Pro mne předražený mainstream s dobrou vydrží, ale podle nej i tam se da najít zajímavá vůně… Proc ne. Kdyz pro nic jineho tak je dobre vidět jak o tom uvažuji tihle lide. Ale nemyslím, ze by te byl schopen něčím překvapit. Jede spis mainstream a libivky… Například o Guerlain u nej skoro nezavadis… Tedy pokud si pamatuji…

tony1985
Nováček 8 příspěvků 13.04.16 19:49

Ja ho už sledujem dlhšie, je celkom „zábavný“ a svojím sebavedomým vystupovaním aj celkom presvedčivý. Myslím, že je to vhodný kanál pre niekoho, kto s vôňami nemá skúsenosti a chce niečo, čo sa bude ženám páčiť.

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

soigia
Učednice 157 příspěvků 15.04.16 18:56

@tony1985
Presne tak a presne tady to konci… Ne prijde Ti, ze ten jeho sebevedomy pristup je nekdy trochu "pres caru " ?

soigia
Učednice 157 příspěvků 15.04.16 18:56

@tony1985
Presne tak a presne tady to konci… Ne prijde Ti, ze ten jeho sebevedomy pristup je nekdy trochu "pres caru " ?

imperator
Učednice 192 příspěvků 30.05.16 18:55

to uz je o osobnych preferenciach - nie je to tak strasne predsa len je to taky alfac no… ale ma tam celkom dobre typi samozrejme strieda aj mainstream aj niche a je to tematicke teraz ma opat nejake na leto + vzdy dava aspon nejake nuchacky slecnam…

Na poličce 8 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Jirka84
Znalkyně 342 příspěvků 13.12.16 23:30

https://m.youtube.com/watch?…

Věděl jsem, že je tak trochu blázen… :mrgreen:
Hned si připadám normální 8)

Na poličce 23 parfémů 0 miniatur 26 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist