Jeremy Fragrance - youtube kanal

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

imperator
Učednice 181 příspěvků 03.03.16 23:11
Jeremy Fragrance - youtube kanal

mozno niektori poznate mozno nie ale celkom fajn relativne novy youtuber - cim sa mozno mierne odlisuje je ze parfemy skusa na svojich kamoskach modelkach a tak takze je tam vidno tie vyrazy tvari a testovanie a tak :)

https://www.youtube.com/…rance/videos

a pre zeny je to asi celkom „good looking“ typek no :)

Na poličce 8 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

soigia
Učednice 157 příspěvků 14.03.16 12:26

Ja na nej obcas koukam, ale zda se mi, ze propaguje hlavne takove vune, ktere by zde byly oznaceny jako libivky… No a pak, co nejaka ta jeho baba to dost jiny nazor..... zajimave na tom bylo, ze rada tech holek preferuje pudrove vune, to mne trochu zarazilo - hlavne proto, ze ja je moc nemusim…

Na poličce 9 parfémů 1 miniatura 3 odstřiky 1 vzorek V tužebníku 0 parfémů

therion
sv. Parfema z Kecálburgu 5252 příspěvků 23.03.16 12:48

Ja ho tiež pozerávam, a priznám sa že rád, má dobrý zmysel pre humor.

Na poličce 102 parfémů 7 miniatur 9 odstřiků 395 vzorků V tužebníku 5 parfémů

L von James
Parfémová maniačka 840 příspěvků 30.03.16 16:03

Mám se taky podívat? Stojí to za něco? Pomůže mi to v rozhodování a celkově v něčem? :think: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Na poličce 8 parfémů 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

therion
sv. Parfema z Kecálburgu 5252 příspěvků 30.03.16 16:29

@L von James Ak máš čas, pozri. Jedno viem: medzi jeho ženolapky patria C. Herrera CH Men a Allure Homme Sport Eau Extreme. A myslím aj La Nuit De L´Homme. Ale skúša aj niché.

L von James
Parfémová maniačka 840 příspěvků 30.03.16 16:33

@therion Ch Men je strašně, ale strašně syntetická, Chanel nemám ozkoušený, ale jeprej jemu podobný Versace PH, nic moc, La Nuit celkem šel, ale pro mě taky už nedostačující s nic moc výdrží, podle mne snadno zaměnitelná :think: Jaký nikovky tam má pane kolego :think: :mrgreen: :mrgreen:

therion
sv. Parfema z Kecálburgu 5252 příspěvků 30.03.16 17:16

@L von James Joj to ja neviem, už hádam aj 3 mesiace som ho nepozeral.

L von James
Parfémová maniačka 840 příspěvků 30.03.16 17:28

@therion Tak já na to ve volném čase mrknu. Ale jestli se mi to nebude líbit a nebude tam nic pro mě tak…! :think: :D :D :mrgreen:

therion
sv. Parfema z Kecálburgu 5252 příspěvků 30.03.16 17:45

@L von James U Teba sa nedá vedieť či sa Ti bude niečo páčiť :mrgreen: :lol: :andel:

soigia
Učednice 157 příspěvků 31.03.16 09:12

Ma to rozdelene podle ročních období, niche nebo designérské, a také podle toho kolik na co nasbiral komplimentů. Na druhou stranu, je to mladej kluk a je vcelku jasne k jakým vůni tíhne - jeho osobni preference je YSL la Nuit tak ti musi byt jasno. Ale doporučuje i veci ke kterým by člověka nic moc netáhlo - treba exclusivni rady od Dioru. Pro mne předražený mainstream s dobrou vydrží, ale podle nej i tam se da najít zajímavá vůně… Proc ne. Kdyz pro nic jineho tak je dobre vidět jak o tom uvažuji tihle lide. Ale nemyslím, ze by te byl schopen něčím překvapit. Jede spis mainstream a libivky… Například o Guerlain u nej skoro nezavadis… Tedy pokud si pamatuji…

tony1985
Nováček 8 příspěvků 13.04.16 19:49

Ja ho už sledujem dlhšie, je celkom „zábavný“ a svojím sebavedomým vystupovaním aj celkom presvedčivý. Myslím, že je to vhodný kanál pre niekoho, kto s vôňami nemá skúsenosti a chce niečo, čo sa bude ženám páčiť.

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

soigia
Učednice 157 příspěvků 15.04.16 18:56

@tony1985
Presne tak a presne tady to konci… Ne prijde Ti, ze ten jeho sebevedomy pristup je nekdy trochu "pres caru " ?

soigia
Učednice 157 příspěvků 15.04.16 18:56

@tony1985
Presne tak a presne tady to konci… Ne prijde Ti, ze ten jeho sebevedomy pristup je nekdy trochu "pres caru " ?

imperator
Učednice 181 příspěvků 30.05.16 18:55

to uz je o osobnych preferenciach - nie je to tak strasne predsa len je to taky alfac no… ale ma tam celkom dobre typi samozrejme strieda aj mainstream aj niche a je to tematicke teraz ma opat nejake na leto + vzdy dava aspon nejake nuchacky slecnam…

Na poličce 8 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist