Jerry & derad: utrženi z řetězu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

derad
sv. Parfema z Kecálburgu 6189 příspěvků 28.01.10 20:12
Jerry & derad: utrženi z řetězu

dnes v odpoledních hodinách jsme se z obchodních důvodů sešli v obvyklé kavárně. po výměně vonných tekutin a financí nad vídeňskou kávou a za deště krabic (ty padaly z nebe za okny kavárny) jsme zjistili, že bychom neusnuli bez prozkoumání Comme des Garcons v Pařížské a Molinarda v Kotvě.

slovo dalo slovo a ruku v ruce (obrazně řečeno) jsme vtrhnuli do putiku v Pařížské č.5 a donutili mírně vyděšenou mladou rusky mluvící prodavačku, aby nám vytahovala z vitríny jednotlivé Garcony, na které jsme ukázali a šplíchala nám je na papírky či na kůži. ochotná majitelka (taky ruska, ale rozuměla i česky) nám dokonce vylovila jeden flacón z vlastních zásob, když jsme ukázali na voňafku, která neměla tester (Comme des Garcons 2 - Jarush se rozechvěla láskou).
můj highlight: Patchouli LUXE - přes šest papírů, ale vůně ve velkém stylu. jednak neviděné podání pačuli s hromadou koření a taky intenzita porážející kandelábry - :heart: 

rozhodným krokem jsme se posléze přesunuli do Kotvy s malou zastávkou u generálky v Celetné. za výlohou jsme si pro vás, aromačky, všimnuli EdT Samsara 100ml za 1.500,– nebo třicítku stařenky Blasé za 330,– snad si Jerry vzpomene na víc.

v Kotvě jsme zaparkovali u stánku BIOOO a veleochotná a chápavá slečna nám snášela desítky flakonů (ke každému přidala papírek) a nechala nás, ať si děláme co chceme. to neznamená, že si nás nevšímala, ochotně odpovídala na dotazy a vůbec byla úplně vzorná prodavačka parfémů.
pohled na tolik Molinardů mě tak rozrajcoval, že jsem zapomenul na slušné vychování, odstrčil ubohou Jerry až se rozplácla na zemi (dobře, trochu to dramatizuju) a nechal si snést komplet pánskou řadu. MM a Homme 1 stály za hřích

ale jen než jsem objevil pánské vůně Farfalla. Uomo, Alchemist, Vetiver… všechno v syrovém, kouzelně anti-krásném provedení.. no už mám krabku se čtyřma testerama. 

mezitím se Jerry posbírala ze země, pohotově mě knokautovala odpadkovým košem a jala se testovat. pročichala se přes všemožné variace vanilek (přešli jsme je celkem rychle - nic pro nás) až k Habanitě Un Air - pjekné! s Habanitou má společné jen jméno, ale i když jiná, stále originální a zajímavá. bohužel soliflorky byly jen zabalené, snad tedy příště. 

nechám taky prostor Jaruš, ať jí nevykecám její akvizice 8)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 103 vzorků V tužebníku 5 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

chavah
sv. Parfema z Kecálburgu 5240 příspěvků 28.01.10 20:17

Nešlo by nějak plasticky popsat zážitky z těch garkónů?

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

evixx
sv. Parfema z Kecálburgu 6406 příspěvků 28.01.10 20:23

… v CdG bych se taky s chutí odvázala či utrhla

Na poličce 11 parfémů 1 miniatura 15 odstřiků 290 vzorků V tužebníku 54 parfémů

hafik
sv. Parfema z Kecálburgu 5412 příspěvků 28.01.10 20:39

Derade, ty umíš tak krásně popisovat, moc krásně se to čte :P …To jste si s Jerry užili velmi příjemné odpoledne :D

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 37 parfémů

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 28.01.10 20:53

Ničemu z toho nevěřte!!!! Všechno až na pár nepodstatných drobností (derada jsem neknokautovala odpaďákem - to byla moje kabelka s podobným obsahem) je pravda.

Parfémy CdG jsou velmi zákeřně ukryty v obchodě s hadrama - proto je dobré si pamatovat čp.5. Slečna sice česky nerozumněla, ale ochotná byla mimořádně (a taky z nás byla asi trochu vyjevená).
Comme des Garcons 2 je opravdu nádhera - akorát bych ho potřebovala testnout na kůži.
Patchouli LUXE - ten mám na hřbetu ruky - souhlasím s deradem co do stylu i kandelábrů…

U generálky v Celetné - měla za výlohou 2 velikostní balení Fidji a Sotto Vocce - opět 25 ml za 950,– (buď má ta ženská nasysleno anebo umí čarovat :shock: ). A taky - cituji popisek - „Parfém Karla Gotta“ (jestli pocházel přímo z Mistrovy poličky jsme se bohužel zeptat nezašli :lol: .

BIOOO a ta milá slečna: měla snad všechny parfémy (akorát u Molinard de Molinard neměla tester) - ceny hluboko pod úrovní Sephor apod. Však jsme jí s deradem zvýšili dnešní tržbu - mám svoji oblíbenou fialku od Molinardu :heart: (a pokud bude zájem, pustím do světa i pár odstřiků)
A pokud se někdy uskuteční Habanita-párty, tak jsem pevně rozhodnuta přijít a důstojný průběh této akce programově narušovat Habanitou un air - s Habanitou nemá lautr nic společného a je opravdu pjekná…

A závěrem děkuji deradovi za parfémově-poznávací tah (ze kterého mě ráno výjimečně nebude bolet hlava :wink: ).

Na poličce 47 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 114 vzorků V tužebníku 20 parfémů

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 28.01.10 20:55
chavah píše:
Nešlo by nějak plasticky popsat zážitky z těch garkónů?

já se o něco pokusím (za plastičnost neručím) - hodím to do vlákna CdC

Na poličce 47 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 114 vzorků V tužebníku 20 parfémů

derad
sv. Parfema z Kecálburgu 6189 příspěvků 28.01.10 21:31
jerry píše:
A závěrem děkuji deradovi za parfémově-poznávací tah (ze kterého mě ráno výjimečně nebude bolet hlava :wink: ).
já děkuju tobě Jaru
Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 103 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Fanfan
sv. Parfema z Kecálburgu 6632 příspěvků 29.01.10 07:33

Téda, tak to jste se pěkně odměnili za vysvědčení. :D CdC jdu přelouskat. :P

Na poličce 18 parfémů 5 miniatur 9 odstřiků 113 vzorků V tužebníku 1 parfém

FlirtBoy
sv. Parfema z Kecálburgu 2899 příspěvků 29.01.10 08:05

a fotečka nebude? :( :D

Na poličce 286 parfémů 16 miniatur 13 odstřiků 53 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Juana
sv. Parfema z Kecálburgu 3421 příspěvků 29.01.10 08:48

docela by mne zajímaly ceny toho Molinarda cca +-

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 153 parfémů

juno
Učednice 167 příspěvků 29.01.10 10:40

ohooo. ti garconi…ma teraz fakt uz ale budu matat…blavacky, halo! nemate zmapovany trh na sk?

Na poličce 10 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 57 vzorků V tužebníku 20 parfémů

chavah
sv. Parfema z Kecálburgu 5240 příspěvků 29.01.10 16:40
juno píše:
ohooo. ti garconi…ma teraz fakt uz ale budu matat…blavacky, halo! nemate zmapovany trh na sk?

jaké jsou vlastně ceny garkónů?Předem se bojím..

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 25857 příspěvků 29.01.10 16:45

Chavah - budou to spíš „garsóni“ (Comme des Garçons) :wink:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

chavah
sv. Parfema z Kecálburgu 5240 příspěvků 29.01.10 16:52
domenica píše:
Chavah - budou to spíš „garsóni“ (Comme des Garçons) :wink:

tak garsóni.Jasně, jako garsonka, to je od toho. Jsem to ale nedouk… :oops: :oops: :oops:

dracatko
Nevyléčitelná závislačka 1365 příspěvků 29.01.10 18:32

No to je od toho že když si ji kupuješ, tak pak musíš bydlet v garsonce, protože na nic jiného nezbyde :-)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist