Jesus Del Pozo

aprazanda 31.10.11 15:02

Jesus Del Pozo

Pokud jsem se dobře dívala, tak tu tahle značka ještě není.
Mám vzorek Halloween, příjemná, jemná vůně, ale je hned pryč.Jak je to s výdrží ostatních parfémů, hlavně mě zajímá Esencia de Duende, vím, jsou to toaletní vody, ale přesto…

Reklama

Evulik 31.10.11 15:32

myslím, že výdrž Esencie de Duende je skôr slabšia, ale je to individuálne. Na mne drží dobre, aj na dcére, asi ako bežná toaletka. Určite to nie je superdržák typu Addict :)

wendulka29 31.10.11 17:14

Já mám od této značky odzkoušené ještě In White a In Black.
In White - jemná směs bílých květů s krémově-pudrovým základem, vůně na denní nošení
In Black - opravdu „temné“ květiny na broskvovém podkladu, ke konci pak zesládne po lékořici a vanilce, sexy vůně na večer
Výdrž mají obě jako běžné toaletky.

Sasa 31.10.11 18:39

mám In White a sedí mi na den, do práce
další je Duende a ta mi sedí snad ještě víc
Výdrž je u obojího spíš průměrná

Lalaith 31.10.11 20:38

In Black - višně v čokoládě… Ale přišla mi řídká - jako kdyby ty višně v čokoládě někdo rozmixoval a naředil vodou, dosladil umělým sladidlem… Ze vzorku dobrý (nebylo to tak poznat), ale navonění? Nee… Kdyby byl plnější, to by byla pecka… Flakon ale pěkný, to jo…

verunka2201 31.10.11 21:00

Mně ta Esencia přišla i výdrží dost dobrá. Na to, jaká je povahou - čistá svěženka osvěžující - na mě vydržela dost dlouho. :think:

Bebina 10.11.11 18:49

Esencia de Duende - jedna z mých prvních voněk, to mi bylo asi o 20 let míň :lol: . Naprosto úžasná vůně, jemňounká, ideální na léto, dlouho patřila mezi moje nejoblíbenější. Drží průměrně, není to žádnej superdržák, ale to bych u podobných letniček ani nečekala.
Duende - s výdrží je na tom stejně, akorát mi přijde víc citrusovější a až tak mi nesedí.

beliala 10.11.11 19:05

Ambar - nemala som možnosť vyskúšať poriadne, ale na jedno pričuchnutie mi prišla ako čaj s medom - veľmi príjemná.

zaufe 08.09.13 22:03

mám IN WHITE- na mne sa drží nadštandardne dlho…i po niekoľkých hodinách ju cítim

• krásna biela vôňa s krémovo-pudrovým záverom

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama

TOPlist