Jesus Del Pozo

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

aprazanda
Nevyléčitelná závislačka 1068 příspěvků 31.10.11 15:02
Jesus Del Pozo

Pokud jsem se dobře dívala, tak tu tahle značka ještě není.
Mám vzorek Halloween, příjemná, jemná vůně, ale je hned pryč.Jak je to s výdrží ostatních parfémů, hlavně mě zajímá Esencia de Duende, vím, jsou to toaletní vody, ale přesto…

Na poličce 58 parfémů 8 miniatur 20 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 31 parfémů

Ukázat značku Jesus del Pozo

Reakce:

Evulik
sv. Parfema z Kecálburgu 9231 příspěvků 31.10.11 15:32

myslím, že výdrž Esencie de Duende je skôr slabšia, ale je to individuálne. Na mne drží dobre, aj na dcére, asi ako bežná toaletka. Určite to nie je superdržák typu Addict :)

Na poličce 85 parfémů 14 miniatur 19 odstřiků 110 vzorků V tužebníku 7 parfémů

wendulka29
sv. Parfema z Kecálburgu 9092 příspěvků 31.10.11 17:14

Já mám od této značky odzkoušené ještě In White a In Black.
In White - jemná směs bílých květů s krémově-pudrovým základem, vůně na denní nošení
In Black - opravdu „temné“ květiny na broskvovém podkladu, ke konci pak zesládne po lékořici a vanilce, sexy vůně na večer
Výdrž mají obě jako běžné toaletky.

Na poličce 1 parfém 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Sasa  31.10.11 18:39

mám In White a sedí mi na den, do práce
další je Duende a ta mi sedí snad ještě víc
Výdrž je u obojího spíš průměrná

Lalaith
sv. Parfema z Kecálburgu 3078 příspěvků 31.10.11 20:38

In Black - višně v čokoládě… Ale přišla mi řídká - jako kdyby ty višně v čokoládě někdo rozmixoval a naředil vodou, dosladil umělým sladidlem… Ze vzorku dobrý (nebylo to tak poznat), ale navonění? Nee… Kdyby byl plnější, to by byla pecka… Flakon ale pěkný, to jo…

Na poličce 12 parfémů 9 miniatur 2 odstřiky 50 vzorků V tužebníku 10 parfémů

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 31.10.11 21:00

Mně ta Esencia přišla i výdrží dost dobrá. Na to, jaká je povahou - čistá svěženka osvěžující - na mě vydržela dost dlouho. :think:

Na poličce 52 parfémů 100 miniatur 12 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Bebina
Parfémová maniačka 713 příspěvků 10.11.11 18:49

Esencia de Duende - jedna z mých prvních voněk, to mi bylo asi o 20 let míň :lol: . Naprosto úžasná vůně, jemňounká, ideální na léto, dlouho patřila mezi moje nejoblíbenější. Drží průměrně, není to žádnej superdržák, ale to bych u podobných letniček ani nečekala.
Duende - s výdrží je na tom stejně, akorát mi přijde víc citrusovější a až tak mi nesedí.

Na poličce 39 parfémů 5 miniatur 30 odstřiků 185 vzorků V tužebníku 12 parfémů

beliala
sv. Parfema z Kecálburgu 3732 příspěvků 10.11.11 19:05

Ambar - nemala som možnosť vyskúšať poriadne, ale na jedno pričuchnutie mi prišla ako čaj s medom - veľmi príjemná.

Na poličce 47 parfémů 9 miniatur 4 odstřiky 123 vzorků V tužebníku 3 parfémy

zaufe
Učednice 82 příspěvků 08.09.13 22:03

mám IN WHITE- na mne sa drží nadštandardne dlho…i po niekoľkých hodinách ju cítim

• krásna biela vôňa s krémovo-pudrovým záverom
Na poličce 49 parfémů 0 miniatur 6 odstřiků 3 vzorků V tužebníku 28 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist