Jesus del Pozo - Quasar Adventure

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

JamesHC
Nováček 3 příspěvky 05.05.10 18:17
Jesus del Pozo - Quasar Adventure

Dobrý den,

rád bych se zde přítomných uživatelů zeptal, zda někdo neví, kde by se dala sehnat vůně Jesus Del Pozo Quasar Adventure. Podle popisu mě vůně zaujala, ovšem na internetu v ČR ani v zahraničí jsem ji nikde nenašel.

Také bych se rád zeptal, zda někdo nemá s touto vůní osobní zkušenost, jak voní, k čemu by se dala přirovnat…

Předem děkuji za odpověď a přeji hezký den :wink:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

Luqas
Znalkyně 328 příspěvků 17.05.10 07:01
JamesHC píše:
Dobrý den,

rád bych se zde přítomných uživatelů zeptal, zda někdo neví, kde by se dala sehnat vůně Jesus Del Pozo Quasar Adventure. Podle popisu mě vůně zaujala, ovšem na internetu v ČR ani v zahraničí jsem ji nikde nenašel.

Také bych se rád zeptal, zda někdo nemá s touto vůní osobní zkušenost, jak voní, k čemu by se dala přirovnat…

Předem děkuji za odpověď a přeji hezký den :wink:

ak sa nemylim, momentalne ju maju na el nino, popripade je urcite na perfume emporium.. ja osobne som ju neskusal, ale pisal mi jeden uzivatel, ze je to zaujimava, svieza, netuctova a vraj luxusna vona…mam ju objednanu, takze ked mi dojde, dam vediet dojmy

Na poličce 55 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

JamesHC
Nováček 3 příspěvky 19.05.10 01:25

Máte pravdu, koukal jsem a opravdu ji na elnino mají… Až přijde, podělte se, budu opravdu moc vděčný ;-) Děkuji

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist