Jil Sander Jil

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

maricka
Nevyléčitelná závislačka 1075 příspěvků 04.09.09 18:25
Jil Sander Jil

Dnes vyzkoušeno v Marionnaud…opět úplně ve stylu značky - pudrové, krémové, lehce mandlové…pro mne nezajímavé. Trochu mi připomíná Diesel Plus Plus Femiine :-)

Na poličce 38 parfémů 529 miniatur 0 odstřiků 13 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Ukázat parfém Jil Sander Jil

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
Reakce:

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 04.09.09 18:51

:D Taky dnes zkoušeno, v Douglasu. Ale jen na papírek, ruce už jsem měla plné. Příště ji hodím na ruku, myslím, že by si to zasloužila - na papírku se jaksi držela na uzdě, mám ten dojem: pudr ano, ale upozaděný, spíš mi to celé přišlo trošku nakyslé, nebo to byl po celou dobu ten pepř? No na kůži by mohla dělat větší dobrotu, nakonec - nic špatného v ní podle složení není :)

Na poličce 52 parfémů 100 miniatur 12 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 9 parfémů

maxandy
Znalkyně 287 příspěvků 04.09.09 19:17
verunka2201 píše: :D Taky dnes zkoušeno, v Douglasu. Ale jen na papírek, ruce už jsem měla plné. Příště ji hodím na ruku, myslím, že by si to zasloužila - na papírku se jaksi držela na uzdě, mám ten dojem: pudr ano, ale upozaděný, spíš mi to celé přišlo trošku nakyslé, nebo to byl po celou dobu ten pepř? No na kůži by mohla dělat větší dobrotu, nakonec - nic špatného v ní podle složení není :)

Omlouvám se za hloupý dotaz, ale je opět možno koupit JIL????

Na poličce 56 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 04.09.09 19:21

Teď si nejsem jistá, zda dotazu dobře rozumím…
V r. 1997 vyšla na trh vůně Jil, ale ta nemá s tou letošní nic společného, každá vůne je jiná. Tedy, aspoň se domnívám, verzi z '97 neznám.

maxandy
Znalkyně 287 příspěvků 04.09.09 19:28
verunka2201 píše:
Teď si nejsem jistá, zda dotazu dobře rozumím…
V r. 1997 vyšla na trh vůně Jil, ale ta nemá s tou letošní nic společného, každá vůne je jiná. Tedy, aspoň se domnívám, verzi z '97 neznám.

Děkuji za odpověď, určitě jsem měla na mysli JIL z verze r. 97. Bohužel jsem nezaznamenala letošní verzi. Omlouvám se.

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 04.09.09 19:31

V pořádku :) Já právě zaznamenala obě, když jsem se koukala do Databáze na složení.
Ale ta starší by snad měla být ještě k sehnání, o ukončené produkci na netu nepíšou…?

maxandy
Znalkyně 287 příspěvků 04.09.09 19:42
verunka2201 píše:
V pořádku :) Já právě zaznamenala obě, když jsem se koukala do Databáze na složení.
Ale ta starší by snad měla být ještě k sehnání, o ukončené produkci na netu nepíšou…?

Právě, že je velký problém ji sehnat, resp. nemám tu zkušenost a už téměř rok po ní márně toužím :(

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 04.09.09 20:50

No pravda, teď koukám a skoro nikde. Na eBayi se pár kousků najde, ceny okolo 60 dolarů za 50 ml plus pošta.

maxandy
Znalkyně 287 příspěvků 05.09.09 20:06

Dnes jsem nevydržela a zajela do Douglasu v Ostravě odzkoušet. Neumím vůně popisovat, ale přece jen zásadní postřeh „libí se mi až po 2 hodinách“. Ze začátku mne připomínala nějaké ovoce, což mne odradilo, ale později se rozvoněla do vanilky (což já můžu a ve velké míře :P ) a nyní sedím u PC, což je asi po 5 hodinách od střiku a pořád voní. Asi si ji budu muset časem pořídit… to už ale můj rozpočet bude v mínusu.. no hrůza :bang:

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 05.09.09 21:47

tak já původní Jil znám a používala jsem ji v době kdy jsem používala i Angel, Wisch a právě Jil a troufnu si říct, že to byla rovněž gurmánská vůně. Nová Jil mi ji trochu připoměla a trochu jde do Sun ale chybí v ní karamel, který se mi líbil v původní Jil.

Na poličce 191 parfémů 9 miniatur 225 odstřiků 133 vzorků V tužebníku 30 parfémů

Violette
Parfémová maniačka 745 příspěvků 09.09.09 14:26

Zkoušela jsem jen na papírek a vůbec se mi nelíbí. Na začátku bylo něco protivně kyselého, pak květiny, vanilka. Teď jsem papírek vytáhla po 3 hodinách a cítím z něj nějaký prostředek na wc smíchaný s vanilkou. Tato vůně zapadá mezi ostatní jilsanderovky. Pořád nějak vůním Jil Sander nemůžu přijít na chuť. Občas se mi nějaká líbí, ale vždycky se tam objeví nějaká složka, která mě nakonec odradí od nákupu. Ale abych ji nezatracovala, určitě někdy zkusím na kůži, třeba bude výsledný dojem úplně jiný.

Na poličce 24 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Amy
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 09.09.09 16:48

Pro mě dost sladká záležitost, typově mi připomíná Stylessenci, líbí se mi, připadá mi taková sportovně-elegantní, ale odstřik bude stačit. Od Jil mám jiné favority, které používám. Např. oblíbená Sun, No.4, Jil III., někdy na sport Sport Women a doma na mazlení Sun Delight :lol:

Na poličce 7 parfémů 4 miniatury 4 odstřiky 14 vzorků V tužebníku 7 parfémů

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 10.09.09 19:35

Hebký nasládlý kosatec, který se rozleží do lehké vanilky. A drží jak přišitá :D

Na poličce 47 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 114 vzorků V tužebníku 20 parfémů

Daisy.zlouky
sv. Parfema z Kecálburgu 3424 příspěvků 10.09.09 21:27

Taky mě láká - pudr, krém, mandle a teď ten kosatec, tu musím prubnout

Na poličce 54 parfémů 3 miniatury 10 odstřiků 101 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Christabella
Parfémová maniačka 820 příspěvků 10.09.09 22:45

Přestože jsem zpočátku celkem trpěla (moc sladké), do půlhodiny jsem musela uznat, že má něco do sebe. Je zajímavá a ne zrovna obvykle namíchaná. Když pomine počáteční sladší nápor, voní rozumně pepřem (nedělá ji svěží, to vůbec; ale docela šikovně drží na uzdě ostatní sladší, omamnější složky - přesto to není žádná lehounká vodička, to ne; ale zase ani sladká puma) - tedy voní decentně pepřem + vanilkově sladce + kosatcově pudrově + levandulově :!: :D … Ryze ženská sladší vůně s levandulí … hmm, zajímavé :wink:. Vanilka je typická pro tuto značku - s takovým tím mírně plastelínovým nádechem. Také lilie je docela dobře znát, na tu bych málem zapomněla :). Výdrž ucházející.

Na poličce 0 parfémů 54 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist