JIL SANDER No 4 znate nekdo?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

radulllinka
Znalkyně 450 příspěvků 04.03.08 09:27

Ahojky poprosila bych vas kdo tuto vuni zna,jak by ji trosku priblizil.Naskytla se opravdu vyhodna cena,tak jsem uvazovala o takovem malem nakupu naslepo,spousta takovych nakupu uz mi vysla,ale radeji aspon pro predstavu cemu by jste ji prirovnaly.diky za odpovedi

Na poličce 35 parfémů 5 miniatur 3 odstřiky 44 vzorků V tužebníku 47 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

PetraSK
Učednice 106 příspěvků 04.03.08 10:13

mala som ju, davno, iba vzorku, mozno ju doma este niekde vyhrabem, je to elegantna, tepla, zmyselna vona, urcite nie je vhodna pre kazdeho, na den moze byt, ale s mierou, skor je to vecerna vona, typovo by som ju priradila ku Joop! Femme,

zlozenie je tu : http://www.perfumeemporium.com/womens-p … No.-4.html

Recenzie v AJ tu : http://www.perfumeemporium.com/reviews/ … -4/W/13591

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

janas
sv. Parfema z Kecálburgu 5643 příspěvků 04.03.08 10:17

Naslepo rozhodně nekupovat! Je to hodně silný dryák! Hodně těžká a pronikavá, květinově orientální. Já jsem ji nevydýchala a to nemám potíž se silnějšími vůněmi. Myslím, že je nutné ji vyzkoušet - některé ctitelky tu psaly, že je pro ně č.1.

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Lyonella
sv. Parfema z Kecálburgu 7017 příspěvků 04.03.08 10:20

Je nádherná. Nemyslím si, že je pronikavá, voní mi příjemně hořkosladce. Ale rozhodně bych ji naslepo nekupovala.

Na poličce 58 parfémů 36 miniatur 45 odstřiků 527 vzorků V tužebníku 30 parfémů

Evax
Parfémová maniačka 716 příspěvků 04.03.08 11:44

Souhlasím, že Jil No.4 je nádherná vůně - na správné kůži: pak to není ani dryák, ale hebce sladká, hřejivá vůně, jemná - ale opravdu to chce zkusit. Měla jsem ji a docela rychle spotřebovala: jako náhradu jsem si pořídila Van Cleef - voní trochu podobně jako Jil Sander No.4, ale ze začátku je víc dřevitá a trochu déle jí trvá, než zesládne / na mně jde obojí dosladka/: navrch ve Van Cleef ale cítím ještě maliny /nebo něco, co vytváří takový dojem, ale nic ve stylu ulepených vůní pro náctileté, ani žádný Hot Couture apod., Van Cleef je spíš klasika, ovšem nic ve smyslu Chanelu No.5 nebo starých mýdlových vůní, to vůbec./

Když jsem poprvé zkoušela No.4, v prvních vteřinách jsem si říkala: „ty jsi teda hnusná vůně, tebe půjdu brzo umýt“ :lol: Ale ani ne po dvou minutách jsem změnila názor na: „ta je ale krásná“ :) Záleží, jak se rozvoní, na všech asi hezky vonět nebude. Já se k ní v budoucnu ráda vrátím, doufám :)

Naslepo raději nebrat: nedá se odhadnout, jestli se rozvoní pěkně, nebo zůstane neměnná /tj. hnusná/. Mimochodem je to jedna z mála vůní, které nemůžu nosit na oblečení.

Na poličce 31 parfémů 5 miniatur 14 odstřiků 13 vzorků V tužebníku 17 parfémů

Evax
Parfémová maniačka 716 příspěvků 04.03.08 11:58

Jil No.4 bych zařadila někam mezi poloorientální květinovky /bílé květiny především - vždycky jsem myslela, že je to tuberóza, ale spíš půjde o jasmín + med/ - ale to píšu jen na základě toho, jak na mně voní. Jestli na někom voní stejně, jako když otevřete lahvičku: potom z ní může být lecos, ale neřekla bych, že je to pěkné. Reakce budou asi hodně rozdílné. Pro mě je to vůně vynikající na denní nošení především na podzim a v zimě :)

Hlavně bych při testování doporučila nesmývat okamžitě :P : ale chvilku počkat, jestli se situace nevyvine příznivě :) Myslím, že by dost lidí mohlo mít tendence tuto vůni rychle zavrhnout kvůli neatraktivnímu odéru, který vybafne jako první.

micmici
Učednice 52 příspěvků 05.03.08 21:49

Ahoj, koukám na Tvou poličku a za sebe bych Ti tuto vůni nedoporučovala. je hezká, zajímavá a já vůně vnímám skutečně pocitově a intuitivně a většinou co se mi nelíbí na první pokus, pak už se mi nelíbí…Tato vůně je velmi silná a já osobně nesouhlasím , že se hodí na denní nošení :-) Zima a podzim určitě, ale na denní nošení…nevím, nevím, šla bych do něčeho jiného

Na poličce 15 parfémů 2 miniatury 0 odstřiků 12 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Ingrid
Nevyléčitelná závislačka 1572 příspěvků 06.03.08 08:31
micmici píše:
Ahoj, koukám na Tvou poličku a za sebe bych Ti tuto vůni nedoporučovala. je hezká, zajímavá a já vůně vnímám skutečně pocitově a intuitivně a většinou co se mi nelíbí na první pokus, pak už se mi nelíbí…Tato vůně je velmi silná a já osobně nesouhlasím , že se hodí na denní nošení :-) Zima a podzim určitě, ale na denní nošení…nevím, nevím, šla bych do něčeho jiného

Taky bych tuhle vůni na denní nošení moc neviděla,pro mne je to kategorie,kde se mísí už pánský nádech s takovou klasičností, je to vůně takového typu,jako bývaly dříve v dárkových kazetách,kdo to pamatuje-mýdlo a k tomu parfémová voda.Používá ji moje příbuzná a působí velmi dusivě,na večer si ji už umím představit,di­vadlo,ples,ale ne do slunečného odpoledne a při pohledu na poličku tazatelky bych to taky moc neviděla,ale nejlepší je vyzkoušet!Vnímání vůní je u každé z nás jiné.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 13 parfémů

moajli
sv. Parfema z Kecálburgu 3125 příspěvků 06.03.08 10:45

Používám dryákoidní vůně a No.4 bych mězi ně s čistým svědomím zařadila. Souhlasím s Ingrid, že je tam něco na okraji mírně do pánska, celkově je teplá, těžší, hořkosladká - pro zimu a podzim ideální. Z vůní od Jil se mi velice líbí ještě No.3.

Evax: ke kterému Van Cleefovi se ti zdá podobná???? Ke klasickému??? To jsou pro mne tedy absolutně rozdílné vůně, Van Cleefa neustále očichávám, přeji si aby s mi líbil ale nějak se nemůžeme schodnout…

Na poličce 45 parfémů 12 miniatur 11 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 11 parfémů

hanyketty
Znalkyně 271 příspěvků 07.03.08 08:02

Opravdu je to silná vůně. Měla jsem jí moc ráda ale je pravda že se dá nosit pouze příležitostně na večer. Nebo si jí také dokážu představit na hrdé dámě - s velkým D a ne úplně mladé. Mému okolí až tak nevoněla - byla na ně příliš těžká.

Na poličce 56 parfémů 10 miniatur 28 odstřiků 22 vzorků V tužebníku 11 parfémů

radulllinka
Znalkyně 450 příspěvků 07.03.08 09:13

Díky za doporučení,na poličce mám vůně ale jne některé jsem si oblíbila.chtěla bych právě něco trochu víc elegantnějšího,te´d mám zálusk na Sicily a uvažovala jsem podle složení i tu Jil Sander,tak když nebude vonět dám ji asi mamce,jak to dělám s většinou vůní,které mi nesednou,třeba jako s Hypnose,docela se mi líbila a občas jsem si ji vzala,ale přítel nesnáší jakoukoliv vanilku,tak mi ji zákazal nosit,no chlapi:-)

Na poličce 35 parfémů 5 miniatur 3 odstřiky 44 vzorků V tužebníku 47 parfémů

Evax
Parfémová maniačka 716 příspěvků 07.03.08 12:11
moajli píše:
Používám dryákoidní vůně a No.4 bych mězi ně s čistým svědomím zařadila. Souhlasím s Ingrid, že je tam něco na okraji mírně do pánska, celkově je teplá, těžší, hořkosladká - pro zimu a podzim ideální. Z vůní od Jil se mi velice líbí ještě No.3.Evax: ke kterému Van Cleefovi se ti zdá podobná???? Ke klasickému??? To jsou pro mne tedy absolutně rozdílné vůně, Van Cleefa neustále očichávám, přeji si aby s mi líbil ale nějak se nemůžeme schodnout…

Van Cleefovi s názvem „Van Cleef“. Na mně opravdu Jil No.4 voní žensky a sladce: „pánská hrůza“ a dřevo mi smrdí jen z lahvičky a dvě minutky na ruce: pak se změní ve velice líbivou /líbivou podtrhuji/ sladší, hřejivou a jemnou vůni /výdrž tak max. 2 hodiny, když jsem se hodně polila/.
Van Cleef je víc dřevitý, ale po krátké ochvilce mi na kůži také krásně zesládne: obdobně jako Jil 4 + maliny. Holt na mně asi tyto vůně voní nestandardně / z opačného konce na mně voní nestandardně = příšerně třeba taková Miss Balmain a Ivore: větší puchy aby pohledal :lol:/

Van Cleef má možná o něco větší výdrž než No.4. Co se zesládnutí týká: některé vůně se na mně rozkládají vyloženě dosladka: viz Parfum Sacre: tam nemám ani stopu po koření, ale je to absolutně sladká líbivá vůně, plná medu a cukru :D

Srovnání No. 4 a Van Cleef: schválně jsem pročítala diskuze na cizích webech: a nejsem jediná s tímto srovnáním - ovšem je to výrazně menšina, dva tři exempláře :P

emily
Nevyléčitelná závislačka 1779 příspěvků 07.03.08 13:06

Juj krasna vona, nejaku mi pripomina, len si nemozem spomenut. Fakt dost tazka, vydri neuveritelne dlho.

Na poličce 14 parfémů 0 miniatur 2 odstřiky 116 vzorků V tužebníku 11 parfémů

micmici
Učednice 52 příspěvků 08.03.08 18:49
moajli píše:
Používám dryákoidní vůně a No.4 bych mězi ně s čistým svědomím zařadila. Souhlasím s Ingrid, že je tam něco na okraji mírně do pánska, celkově je teplá, těžší, hořkosladká - pro zimu a podzim ideální. Z vůní od Jil se mi velice líbí ještě No.3.Evax: ke kterému Van Cleefovi se ti zdá podobná???? Ke klasickému??? To jsou pro mne tedy absolutně rozdílné vůně, Van Cleefa neustále očichávám, přeji si aby s mi líbil ale nějak se nemůžeme schodnout…

Souhlasím s Moajli, že vůně J.Sander No.3 je drákoidní a úúúúúúúúžžasná, fakt že jo!!! Kam se tedy podle mne hrabe J.Sander No.4!

Na poličce 15 parfémů 2 miniatury 0 odstřiků 12 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Arome Šárka02
Parfémová maniačka 728 příspěvků 08.03.08 18:53

Radulllinko na slepo bych ho nekupovola. Mě se například JIL SANDER No.4 vůbec, ale vůbec nelíbí. A podle popisu jsem si myslela, že by mi měl naprosto sedět :)

Na poličce 9 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 7 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist