Jil Sander No4

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

janas  17.12.07 00:57

Dostala jsem toto EDP - bohužel není na ni zatím recenze. Tak se mi zdá, že se mi nelíbí, zdá
se mi moc pronikavá. Dámy znáte ji někdo a co si o ní myslíte?

Reakce:

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 17.12.07 17:35

Já se nedávno setkala v parfumérii s jednou elegantní paní, která byla úplně hotová z toho, že ji nemůže sehnat - prý nejkrásnější vůně na světě a samé úžasné ohlasy…kdysi jsem měla její vzorek a vzpomínám, že mi taky připadala velmi těžká - je to těžká květinovka - ale po rozležení voněla moc příjemně - asi to chce, nechat jí trochu času…

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Mirka
sv. Parfema z Kecálburgu 7256 příspěvků 17.12.07 18:51

Není to líbivka a tuctovka. Malinko těžší, kořeněnější, spíš na zimu. Pokud by se ti fakt nelíbila, ozvi se, docela bych ji brala.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

janas  19.12.07 00:13

Mirce - odkud jsi? Já jsem z Prahy. Asi budu uvažovat, že se s ní rozloučím. Ještě se zeptám bližních, jak to na ně působí. Květinovka to je. A já jsem spíš na Magie Noir, Armáni a tak. Kouř, kadidlo, tabák a takové podobné smrady.

Mirka
sv. Parfema z Kecálburgu 7256 příspěvků 19.12.07 12:14

Možná pojedeme mezi Vánoci do Phy, jinak jsem od Liberce. Můžeme i vyměnit, kdyby se ti něco z mých věcí líbilo. Jetsli budeš chtít, napiš třeba na mail, můžeme probrat možnosti.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

janas  20.12.07 00:16

Kde Váš mail najdu?Můj je janas87@seznam.cz

prokera
sv. Parfema z Kecálburgu 6401 příspěvků 08.02.13 11:42

Nikdy jsem tu nepřispívala, jen pozorně četla :D , ale teď řeším jednu „parfémovou záhadu“ 8o . No.4 odstřik z XP nádhera - úžasně se rozkládal. Poté zakoupeno 30ml na Europarf. - už při 1. zkoušce nového balení divně čpějící složka. Následovaly další min. 2 pokusy v různých dnech - opakovala se stejná věc - parfém doslova čpěl. Poslala jsem ho dál s tím, že mi nejspíš tedy nesedí. Na mé mámě se rozložil výborně (stejně jako odstřik na mě) - bez čpějící složky. Znovu jsem vyzkoušela na sobě odstřik a opět nádherná vůně, takže to nebude o tom, že bychom si s vůní nesedly. A teď mi někdo vysvětlete, čím to může být :roll: ? Odstřik báječný, větší balení na mě hrůza, na jiné osobě krása. Nejde o to, že na každém se vůně rozkládá jinak (to je nad slunce jasné :lol: ). Ale nechápu proč STEJNÁ vůně z různých zdrojů na mě jedna voní, další smrdí a ta která na mě smrdí na jiném úplně standardně voní :oops: . Toto se mi ještě NIKDY nestalo - jakože „jedu“ v parfémech dobrých 20let :lol: . Může to být padělek?, stará vůně ?(to momentálně nemám jak prověřit)… :nevim: ? Krabka i lahvička se nezdály nijak podezřelé… Nechápu to - dnes voním odstřikem a paráda. 30ml poslouží mámě :oops: …

Na poličce 251 parfémů 120 miniatur 18 odstřiků 595 vzorků V tužebníku 19 parfémů

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10503 příspěvků 09.02.13 09:42

Já bych tipovala, že to bude nějakej starej šunt, to jest, že už vůně bude mít to nejlepší za sebou.

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

prokera
sv. Parfema z Kecálburgu 6401 příspěvků 09.02.13 18:02
@Myskamauska píše:
Já bych tipovala, že to bude nějakej starej šunt, to jest, že už vůně bude mít to nejlepší za sebou.

Hm :( - díky ti. Taky mě napadá jedině toto a bohužel už u sebe nemám flakon, abych to proklepla…ale ten smrad nemyté cigánky :oops: to prostě dává tušit, v tom bude asi zakopaný pes. No co se dá dělat :( …ale na máti voní dobře a to je mi podezřelé :?: …Snad ho unosí :) .

Na poličce 251 parfémů 120 miniatur 18 odstřiků 595 vzorků V tužebníku 19 parfémů

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10503 příspěvků 09.02.13 18:08

Tak ať ho nosí máti a ty příště hned reklamuj, kdyby parfém nebyl OK. ;)

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Camellia
Nevyléčitelná závislačka 1712 příspěvků 09.02.13 18:12

Nemohlo by to být vinou reformulace, kdy se složky nahrazují jinými, aby to vonělo pokud možno stejně. Na jenom ano, na jiném ne. :nevim:
Ale tohle je spíš „výběhová“ vůně, asi je to tím stářím

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 13 parfémů

prokera
sv. Parfema z Kecálburgu 6401 příspěvků 10.02.13 12:38

Jojo - velká chyba, že jsem nereklamovala :( . Když mě se do těch reklamací TAK NECHCE…i když v tomhle případě by to nebylo od věci. No holt ho unosí máti, když na ní nesmrdí tak jako na mě :D - ba přímo voní 8o . A jestli budu mít příště pochybnosti - pošlu to zpátky - co se dá dělat :roll: …

Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist