Jil Sander Style Pastels

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Violette
Parfémová maniačka 745 příspěvků 24.09.08 13:15
Jil Sander Style Pastels

http://nowsmellthis.blogharbor.com/blog … 52744.html

Dnes jsem zkoušela v Marionnaudu Pastels - trio od Jil Sander, naprosto mě uchvátily ty flakónky, kvůli nim mám chuť si některou koupit :wink: . Všechny tři vůně se mi líbily prvních pár minut, ale potom už méně
Soft Yellow - je sladká, ovocná a vanilková, ale po rozležení už to není ono, cítím tam syntetický med
Blush Pink - má být pudrově dřevitá a květinová, taky je sladká, cítím ořezané pastelky, jemný prudr a má tam být fialka, ta není moc výrazná, na začátku se mi líbila nejmíň, teď je něčím zajímavá
Tender Green - zelená květinovka, zelený čaj, hořký pomeranč a jasmín, ale nelíbí se mi vůbec sdrce vůně, nejhezčí je hlava, základ ujde, ale nějak slábne
Tak mám strach, jak to bude s výdrží a z koupě asi nic nebude

Na poličce 24 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém
Reakce:

mimi
Nevyléčitelná závislačka 1065 příspěvků 24.09.08 15:28

joj, vcera som ich skusala, na ruzovu a zltu mam podobny nazor.. ale s tou zelenou, mne sa celkom pacila, a naopak, hlava nic moc, ale srdce ano, a zaklad je mozno slabsi, ale stale o onuchavam, mam ho cely den na stole, ale je pravda, ze by to mohlo mat lepsiu vydrz, pokial som si vsimla ved su to parfemove vody a nie toaletky…

Na poličce 4 parfémy 30 miniatur 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 1 parfém
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist