Jil Sander Style Pastels

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Violette
Parfémová maniačka 745 příspěvků 24.09.08 13:15
Jil Sander Style Pastels

http://nowsmellthis.blogharbor.com/blog … 52744.html

Dnes jsem zkoušela v Marionnaudu Pastels - trio od Jil Sander, naprosto mě uchvátily ty flakónky, kvůli nim mám chuť si některou koupit :wink: . Všechny tři vůně se mi líbily prvních pár minut, ale potom už méně
Soft Yellow - je sladká, ovocná a vanilková, ale po rozležení už to není ono, cítím tam syntetický med
Blush Pink - má být pudrově dřevitá a květinová, taky je sladká, cítím ořezané pastelky, jemný prudr a má tam být fialka, ta není moc výrazná, na začátku se mi líbila nejmíň, teď je něčím zajímavá
Tender Green - zelená květinovka, zelený čaj, hořký pomeranč a jasmín, ale nelíbí se mi vůbec sdrce vůně, nejhezčí je hlava, základ ujde, ale nějak slábne
Tak mám strach, jak to bude s výdrží a z koupě asi nic nebude

Na poličce 24 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém
Reakce:

mimi
Nevyléčitelná závislačka 1012 příspěvků 24.09.08 15:28

joj, vcera som ich skusala, na ruzovu a zltu mam podobny nazor.. ale s tou zelenou, mne sa celkom pacila, a naopak, hlava nic moc, ale srdce ano, a zaklad je mozno slabsi, ale stale o onuchavam, mam ho cely den na stole, ale je pravda, ze by to mohlo mat lepsiu vydrz, pokial som si vsimla ved su to parfemove vody a nie toaletky…

Na poličce 5 parfémů 29 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist