Jil Sander Stylessence, Guerlain Spiriteuse Double Vanille

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 09.09.07 12:48

Jil Sander Stylessence

Vcelku zdařilá loňská Style dostane v říjnu sestřenici: Stylessenci. Složení: pomerančové listy, kardamom, frézie, pomerančový květ, jasmín, fialka, dřevo hinoki, ambra, pižmo. Tipla bych si takovou tu sladkosvěží, pikantně kořeněnou vůni

Guerlain Spiriteuse Double Vanille

Za pouhé čtyři tisícovky je nyní k mání 75 ml balení novinky od Guerlainu (něco pěkného pro nás normální smrtelníky byste tam neměli?). Složení: vanilka, koření, benzoin, kadidlo, cedr, červený pepř, bergamot, bulharská růže, ylang-ylang. Nevím jak vy, ale na mě z toho vane Shalimar - vanilka, kadidlo, bergamot… tentokrát zřejmě v ještě svůdnější a neomalenější koncentraci. Omlouvám se všem fanynkám Shalimaru, kterým jsem teď způsobila záchvat frustrací :)

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Ingrid
Nevyléčitelná závislačka 1572 příspěvků 09.09.07 18:20

Mně jsi způsobila středně těžkou srdeční arytmii,Shalimar je pro mne císař mezi parfémy,takže tohle,to drahé Spiriteuse,tooo by se mi mohlo líbit.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 14 parfémů

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 21.09.07 00:57

Ja som imunna - pre mna Shalimar EDP dokonaly. Ked sa mi ani cisty extrait de parfum nezdal lepsi, tak ma Double Vanille nebude pokusat. A co tam robi „cervene korenie“?
Co ma pokusa je toto: http://www.mimifroufrou.com/scentedsala … black.html

Ta flasticka na extrait od Baccaratu sa mi vzdy velmi pacila a aj v ciernom kristali sa mi paci. No co uz.

Na poličce 36 parfémů 25 miniatur 8 odstřiků 49 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Chava
Parfémová maniačka 675 příspěvků 18.10.07 19:08

když už jsme u toho Shallimaru,všimly jste si, že na Jahodě mají za skvělou cenu právě tuto vůni 4×15 mll, s rozprašovači? Cena je nějakých 800 a něco za všechny čtyři. Pokud by to někdo objednával, jeden flakonek bych si vzala. Zkusím sem hodit odkaz.

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Chava
Parfémová maniačka 675 příspěvků 18.10.07 19:12

Tady to je :
Shalimar Coffret: Eau De Toilette Refillable Purse Spray 15ml + 3× Refill 15ml 4×15ml
Shalimar Coffret:
1× Eau De Toilette Refillable Purse Spray 15ml
3× Refill 15ml

our price: CZK 842.00 (save 34%)

Bianca
Znalkyně 279 příspěvků 18.10.07 19:33

Tuhle sadu mám z „jednorožce“ asi 14 dnů za 780,–Kč, ale dívala jsem se, už tam není. Asi jsem brala poslední. Všechny čtyři flakonky jsou v pěkné dárkové krabičce a je to velmi pohodlné - jeden mám v kabelce, jeden v práci na poličce, jeden doma a jeden jsem darovala mamce, ta když Shalimar ze mě ucítila, tak se tak rozplývala blahem, že jsem jí ho musela dát.

Na poličce 19 parfémů 5 miniatur 17 odstřiků 1 vzorek V tužebníku 2 parfémy

Chava
Parfémová maniačka 675 příspěvků 19.10.07 09:53

Bianca - tohle je z jahody.

Malina
Učednice 220 příspěvků 26.11.07 09:35

Prosím pěkně o nějaké poznatky novinky Jil Styl Stylessence. Již má někdo tu čest?

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 26.11.07 10:46

Já ano, na papírku - není moc sladká, spíš taková svěžejší, do zelena a květinova, ale s pevnějším základem. Docela se mi líbila.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Silis
Učednice 200 příspěvků 26.11.07 19:11

Dámy, já strašně, strašně, strašně chci aspoň trošku Spiriteuse Double Vanille!!! Prý je úchvatná, psala mi to jedna známá z MUA… Asi si odteď začnu odkládat do prasátka…

Na poličce 28 parfémů 6 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Zdenka  30.11.07 13:58

Dnes jsem vyzkoušela J.Sander Stylessence, na papírku celkem zaujala, ale na ruce jsem z ní pořád cítila něco syntetického. Taky novou Donnu Karan Gold, naštěstí jen na papírek, protože ta by mě fakt porazila. Silně čpící, okamžitě si mi vybavily „živé květy“.

Iwyk.K
Nováček 1 příspěvek 18.01.08 09:29

Dobrý den,můžete mi prosím zdělit přesnou adresu na tyto stránky? Dostávám se sem nějek nesmyslně,ikdyž se mi zatím pokaždé podařilo.
Děkuji a přeji hezký den.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Klára  18.01.08 09:52

http://ada.konicky.net/forum/

Svatka
sv. Parfema z Kecálburgu 4270 příspěvků 18.01.08 22:02

Vyzkoušela jsem v Douglasu novou Burberry Brit Sheer. Je miloučká, jarní, jemná, velmi vyvážená směs kvetin a ovoce, taková povzbuzující Líbí se mi víc než kostkovaný London. Snad by se dala nosit i v létě. Ale nejsem si jistá výdrží. Musím prubnout ještě jednou. I když Burberrky výdrž mají, co kdyby to nemuselo platit vždycky?

Na poličce 12 parfémů 16 miniatur 6 odstřiků 9 vzorků V tužebníku 1 parfém

Catananche  27.01.08 21:13
svatka píše:
Vyzkoušela jsem v Douglasu novou Burberry Brit Sheer. Je miloučká, jarní, jemná, velmi vyvážená směs kvetin a ovoce, taková povzbuzující Líbí se mi víc než kostkovaný London. Snad by se dala nosit i v létě. Ale nejsem si jistá výdrží. Musím prubnout ještě jednou. I když Burberrky výdrž mají, co kdyby to nemuselo platit vždycky?

No bohužel, já ji mám, miloučká rozhodně je, v létě ji nosit budu, ale nedrží na mně ani 15 minut :-(. Ale hlavně, má pro mé oko naprosto dokonalý flakonek! ;-)

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist