Jil Sander Sun Delight

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Naja
Parfémová maniačka 833 příspěvků 08.02.08 10:07

Dámy znalkyně, co na ní říkáte? Budu vděčná za každý názor:o))

Na poličce 22 parfémů 0 miniatur 6 odstřiků 25 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

PetraSK
Učednice 106 příspěvků 08.02.08 11:46

mala som ju, vonia ako zelený Exclamation ,,I,, možno viac prepracovanejšia, ale inak verná kópia

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

eva  08.02.08 18:32

Mně zelený Exclamation bohužel nepřipomíná, ten vnímám jako svěží vůni: kdežto Sun Delight je teplá a mně voní dost čokoládově a sladce /dodnes jsem nepochopila reklamu, že Sun Delight má být letní vůně/. Není v ní čokoláda typu jako je třeba u Aquaoliny, není tak čistá, je dost poznamenaná vanilkou. Třeba kamarádka v ní vyčenichala dokonce kokos /který jsem já necítila/.
Sun Delight není špatná /mám ji raději než Sun, Sun mezi mé oblíbence asi pořád nepatří/, ale najdou se na trhu samozřejmě lepší/zajímavější vůně. Na druhé straně pokud má člověk na Sun Delight náladu, využití jistě najde. Je to teplejší vůně, umím si ji představit hlavně do chladnějšího období, v létě mi docela dost vadila její jedlost - „gurmánskost“ /oproti vůním běžně označovaným jako gurmánské je o něco lehčí a řekla bych svým způsobem nositelnější, není tak zvláštní a silná, ale jedlé prvky jsou přesto její dominantou/.

Eyrlis
Nováček 6 příspěvků 08.02.08 18:51

A to já si jí v létě umim představit docela živě - připadá mi jako jedna z těch vůní co voněj jako opalovací přípravky, to mi většinou voní. I když pořád hledám eště něco co bude víc jako opalovací přípravek, víc kokosu a tak. Na to je Sun Delight opravdu moc svěží.

Na poličce 8 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Naja
Parfémová maniačka 833 příspěvků 10.02.08 20:26

Děkuji všem.

Na poličce 22 parfémů 0 miniatur 6 odstřiků 25 vzorků V tužebníku 0 parfémů

asenat
Parfémová maniačka 575 příspěvků 19.03.13 10:35

Nějaké další recenze, postřehy? :think: :-) Složení vůně mě docela zaujalo, zvažuju nákup, jenže není kde vyzkoušet…

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 239 vzorků V tužebníku 21 parfémů

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 19.03.13 10:48

@asenat

Výše uvedenému přirovnání ke svěžím vůním vůbec nerozumím :think: - pro mě celkem obyčejná sladká gurmánská květinovka s výraznou krémovou vanilkou.

Souhlasím s evou - není to letní vůně, je to vůně zahřívací, která má teplé slunce evokovat.

Na poličce 48 parfémů 3 miniatury 13 odstřiků 103 vzorků V tužebníku 20 parfémů

coconut
Nevyléčitelná závislačka 1078 příspěvků 21.03.13 12:07

@jerry Souhlasím, svěžest k ní opravdu nejde.
@asenat Záleží co od ní očekáváš. Jestli máš ráda gurmánské vůně, tak by tě zklamat asi nemusela. Mám i Sun a ta se mi líbí víc.

Na poličce 105 parfémů 5 miniatur 10 odstřiků 69 vzorků V tužebníku 2 parfémy
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist