Jo Malone

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lyonella
sv. Parfema z Kecálburgu 7017 příspěvků 11.10.09 16:00
Jo Malone

Někdo něco? Neznám nic od téhle značky, ale zaujala mě Red Roses, po které asi „půjdu“. :)

Na poličce 58 parfémů 36 miniatur 45 odstřiků 527 vzorků V tužebníku 30 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Lyonella
sv. Parfema z Kecálburgu 7017 příspěvků 11.10.09 16:03

A Vintage Gardenia… znáte někdo? Narazila jsem na ni na ebay. Podle složení by mohla být zajímavá.. :conf:

černý rybíz, ostružina, hyacint,
gardénie, tuberóza, hvozdík, kardamom,
myrha, kadidlo, santal, vetiver,

Na poličce 58 parfémů 36 miniatur 45 odstřiků 527 vzorků V tužebníku 30 parfémů

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 02.01.10 12:08

No, teď mě to taky zaujalo. Hledala jsem v Thé Guide nějaké typy na ovoce na zimu a tahle značka je dost chválená, třeba Lime Basil & Mandarin … Koukla jsem na webovky http://www.jo­malone.co.uk/ a má to moc hezký design…fakt nikdo nezná ? 

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

katerinka
sv. Parfema z Kecálburgu 2934 příspěvků 02.01.10 16:42

Jo Malone - White Jasmine & Mint - trochu jako Blush od Jacobse s mátou, žádný zázrak

něco jsem očichala v Dublinu na letišti,už si nevzpomenu co, ale nic mě moc nezaujalo :roll:

Na poličce 112 parfémů 11 miniatur 24 odstřiků 30 vzorků V tužebníku 28 parfémů

bublly
Nováček 11 příspěvků 12.03.12 23:24
Kerze píše:
No, teď mě to taky zaujalo. Hledala jsem v Thé Guide nějaké typy na ovoce na zimu a tahle značka je dost chválená, třeba Lime Basil & Mandarin … Koukla jsem na webovky http://www.jo­malone.co.uk/ a má to moc hezký design…fakt nikdo nezná ?

Vřele doporučuju, voní krásně a dlouho.Dobře se kombinuje s vůní Pomegranate Noir. Red Roses samotná vůně nic moc,je lepši v kombinaci s Ginger Nutmeg.
Vintage Gardenia je pro starší ženu, dle mého názoru. :)

Na poličce 26 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Luciak
Znalkyně 492 příspěvků 13.03.12 08:16
katerinka píše:
Jo Malone - White Jasmine & Mint - trochu jako Blush od Jacobse s mátou, žádný zázrak

presne, jednoducho jasmin a mata, ale skor ta mata. Zaujimavejsia je Pomegranate Noir. Ale dve, ktore mi totalne smrdia, su Orange blossom (ale to preto, ze si velmi nerozumiem s pomarancovym kvetom) a English pear & freesia - preto, lebo v nej citim nieco priserne synteticke a vlezle.
Mam par vzoriek, rada poskytnem.

Na poličce 9 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 24 vzorků V tužebníku 4 parfémy

alalu
Parfémová maniačka 668 příspěvků 19.03.12 10:33

Ja mam dve-Pomegranate Noir a White Jasmine & Mint Cologne
Pomegranate Noir -takze pise sa o nej ze je s nadychom ohna a zeme,u mna neobycajna unisexovka-skor by som ju ohodnotila na chlapa ako na zenu.Ak na zenu tak na vecer a riadne sexi a vymalovanu
V prvom momente som ju nenavidela-tolko emocii ale potom sa pekne rozvonala a sadla .Mne sa sice vobec nepaci,ale kto ma rad vonu prave oholeneho muza -tak mu sadne
Ambra,ambra a znovu ambra-hrozne silna Citim tam stromy-korene a dym…trpka dymova vona

White Jasmine & Mint Cologne -u mna svieza vona,taka letna-streknes a ides :D
mne tiez viac prerazala mäta-taka ta sviezost......ale zas v pozadi trpko sladka.

obe su myslim naozaj unisex

Na poličce 35 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 106 vzorků V tužebníku 18 parfémů

ledifia
sv. Parfema z Kecálburgu 2259 příspěvků 19.03.12 11:01

Neznáte někdo tu edici Tea Blends? Zejména Earl Grey a okurka, to si neumím představit.

Na poličce 50 parfémů 1464 miniatur 30 odstřiků 498 vzorků V tužebníku 141 parfémů

Barbarra
sv. Parfema z Kecálburgu 6027 příspěvků 12.06.13 18:42

Zkoušela jsem Pomegranate Noir, Blackberry & Bay, Wild Fig & Cassis a Nectarine Blossom & Honey a všechny se mi líbily, nejvíc asi Blackberry & Bay, ta byla k sežrání. :D

Na poličce 58 parfémů 69 miniatur 7 odstřiků 317 vzorků V tužebníku 22 parfémů

blackviolet
sv. Parfema z Kecálburgu 3061 příspěvků 12.06.13 21:23

Blackberry & Bay je taky můj favorit.
A pak jsou ještě moc pěkné ty černé Intense Cologne.

Na poličce 52 parfémů 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

moudjahidine
sv. Parfema z Kecálburgu 4062 příspěvků 13.06.13 09:28

Znám zatím jenom Amber & Patchouli, a ta stojí za to.
Krásná nasládlá ambra, lehká pačuli a hodně povedenej semišovej podkres. Výborná!

Na poličce 37 parfémů 3 miniatury 43 odstřiků 378 vzorků V tužebníku 4 parfémy

eleonen
Parfémová maniačka 835 příspěvků 08.04.14 22:03

Zaujala mě nová Black Cedarwood & Juniper
HLAVA: kmín, chilli paprička
SRDCE: jalovec
ZÁKLAD: cedr

Na poličce 13 parfémů 2 miniatury 12 odstřiků 147 vzorků V tužebníku 16 parfémů

Tina T.
Učednice 41 příspěvků 08.04.14 22:15

V Anglii som od Jo Malone nieco vonala a bolo to ozaj krasne zaujimave, no na presnejsi nazov si nespomeniem bohuzial..

Na poličce 6 parfémů 7 miniatur 0 odstřiků 2 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Arome Slunecnice
Znalkyně 277 příspěvků 12.04.14 08:03

V zahraničí je tahle značka čím dál populárnější, tady se asi sehnat nedá, že? Máte někdo zkušenost s koupí z ciziny (myslím této značky/osvědčený web)? Děkuji:-)

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 20 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Hlafka
Nováček 24 příspěvků 30.04.15 18:20

Ahoj, muzete se mi nekdo snazit popsat, prirovnat, Nutmeg & Ginger ? Prip. ma nekdo vzorecek? A kde Jo Malone kupujete? Diky.

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 7 odstřiků 3 vzorků V tužebníku 4 parfémy
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist