Jo Malone

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lyonella
sv. Parfema z Kecálburgu 7017 příspěvků 11.10.09 16:00
Jo Malone

Někdo něco? Neznám nic od téhle značky, ale zaujala mě Red Roses, po které asi „půjdu“. :)

Na poličce 58 parfémů 36 miniatur 45 odstřiků 527 vzorků V tužebníku 30 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Lyonella
sv. Parfema z Kecálburgu 7017 příspěvků 11.10.09 16:03

A Vintage Gardenia… znáte někdo? Narazila jsem na ni na ebay. Podle složení by mohla být zajímavá.. :conf:

černý rybíz, ostružina, hyacint,
gardénie, tuberóza, hvozdík, kardamom,
myrha, kadidlo, santal, vetiver,

Na poličce 58 parfémů 36 miniatur 45 odstřiků 527 vzorků V tužebníku 30 parfémů

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 02.01.10 12:08

No, teď mě to taky zaujalo. Hledala jsem v Thé Guide nějaké typy na ovoce na zimu a tahle značka je dost chválená, třeba Lime Basil & Mandarin … Koukla jsem na webovky http://www.jo­malone.co.uk/ a má to moc hezký design…fakt nikdo nezná ? 

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

katerinka
sv. Parfema z Kecálburgu 2936 příspěvků 02.01.10 16:42

Jo Malone - White Jasmine & Mint - trochu jako Blush od Jacobse s mátou, žádný zázrak

něco jsem očichala v Dublinu na letišti,už si nevzpomenu co, ale nic mě moc nezaujalo :roll:

Na poličce 112 parfémů 11 miniatur 24 odstřiků 30 vzorků V tužebníku 28 parfémů

bublly
Nováček 11 příspěvků 12.03.12 23:24
Kerze píše:
No, teď mě to taky zaujalo. Hledala jsem v Thé Guide nějaké typy na ovoce na zimu a tahle značka je dost chválená, třeba Lime Basil & Mandarin … Koukla jsem na webovky http://www.jo­malone.co.uk/ a má to moc hezký design…fakt nikdo nezná ?

Vřele doporučuju, voní krásně a dlouho.Dobře se kombinuje s vůní Pomegranate Noir. Red Roses samotná vůně nic moc,je lepši v kombinaci s Ginger Nutmeg.
Vintage Gardenia je pro starší ženu, dle mého názoru. :)

Na poličce 26 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Luciak
Znalkyně 492 příspěvků 13.03.12 08:16
katerinka píše:
Jo Malone - White Jasmine & Mint - trochu jako Blush od Jacobse s mátou, žádný zázrak

presne, jednoducho jasmin a mata, ale skor ta mata. Zaujimavejsia je Pomegranate Noir. Ale dve, ktore mi totalne smrdia, su Orange blossom (ale to preto, ze si velmi nerozumiem s pomarancovym kvetom) a English pear & freesia - preto, lebo v nej citim nieco priserne synteticke a vlezle.
Mam par vzoriek, rada poskytnem.

Na poličce 9 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 24 vzorků V tužebníku 4 parfémy

alalu
Parfémová maniačka 668 příspěvků 19.03.12 10:33

Ja mam dve-Pomegranate Noir a White Jasmine & Mint Cologne
Pomegranate Noir -takze pise sa o nej ze je s nadychom ohna a zeme,u mna neobycajna unisexovka-skor by som ju ohodnotila na chlapa ako na zenu.Ak na zenu tak na vecer a riadne sexi a vymalovanu
V prvom momente som ju nenavidela-tolko emocii ale potom sa pekne rozvonala a sadla .Mne sa sice vobec nepaci,ale kto ma rad vonu prave oholeneho muza -tak mu sadne
Ambra,ambra a znovu ambra-hrozne silna Citim tam stromy-korene a dym…trpka dymova vona

White Jasmine & Mint Cologne -u mna svieza vona,taka letna-streknes a ides :D
mne tiez viac prerazala mäta-taka ta sviezost......ale zas v pozadi trpko sladka.

obe su myslim naozaj unisex

Na poličce 35 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 106 vzorků V tužebníku 18 parfémů

ledifia
sv. Parfema z Kecálburgu 2259 příspěvků 19.03.12 11:01

Neznáte někdo tu edici Tea Blends? Zejména Earl Grey a okurka, to si neumím představit.

Na poličce 52 parfémů 1539 miniatur 30 odstřiků 498 vzorků V tužebníku 161 parfémů

Barbarra
sv. Parfema z Kecálburgu 6027 příspěvků 12.06.13 18:42

Zkoušela jsem Pomegranate Noir, Blackberry & Bay, Wild Fig & Cassis a Nectarine Blossom & Honey a všechny se mi líbily, nejvíc asi Blackberry & Bay, ta byla k sežrání. :D

Na poličce 58 parfémů 69 miniatur 7 odstřiků 317 vzorků V tužebníku 22 parfémů

blackviolet
sv. Parfema z Kecálburgu 3065 příspěvků 12.06.13 21:23

Blackberry & Bay je taky můj favorit.
A pak jsou ještě moc pěkné ty černé Intense Cologne.

Na poličce 52 parfémů 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

moudjahidine
sv. Parfema z Kecálburgu 4063 příspěvků 13.06.13 09:28

Znám zatím jenom Amber & Patchouli, a ta stojí za to.
Krásná nasládlá ambra, lehká pačuli a hodně povedenej semišovej podkres. Výborná!

Na poličce 37 parfémů 3 miniatury 43 odstřiků 378 vzorků V tužebníku 4 parfémy

eleonen
Parfémová maniačka 835 příspěvků 08.04.14 22:03

Zaujala mě nová Black Cedarwood & Juniper
HLAVA: kmín, chilli paprička
SRDCE: jalovec
ZÁKLAD: cedr

Na poličce 13 parfémů 2 miniatury 12 odstřiků 148 vzorků V tužebníku 16 parfémů

Tina T.
Učednice 41 příspěvků 08.04.14 22:15

V Anglii som od Jo Malone nieco vonala a bolo to ozaj krasne zaujimave, no na presnejsi nazov si nespomeniem bohuzial..

Na poličce 6 parfémů 7 miniatur 0 odstřiků 2 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Arome Slunecnice
Znalkyně 277 příspěvků 12.04.14 08:03

V zahraničí je tahle značka čím dál populárnější, tady se asi sehnat nedá, že? Máte někdo zkušenost s koupí z ciziny (myslím této značky/osvědčený web)? Děkuji:-)

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 20 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Hlafka
Nováček 24 příspěvků 30.04.15 18:20

Ahoj, muzete se mi nekdo snazit popsat, prirovnat, Nutmeg & Ginger ? Prip. ma nekdo vzorecek? A kde Jo Malone kupujete? Diky.

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 7 odstřiků 3 vzorků V tužebníku 4 parfémy
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist