Jolie madame a Ivoire de Balmain

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

dienda
Učednice 99 příspěvků 25.10.07 12:16

muzete mi popsat jak tyto parfemy voni? pouziva je nektera? mam silne nutkani si je poridit, ovsem nemam moznost je zkusit..

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Uživatel je onlineIvKa
Parfémová maniačka 572 příspěvků 25.10.07 13:41

Já jsem si Jolie Madame koupila nedávno, po dlouhé době. Olga Schoberová jednou prohlásila, že je to její oblíbený parfém a můj konečně taky. Je to směs fialek a jemné kůže, ne moc sladká, ani lepivá. Nosila jsem jí i v létě. Ivoire neznám, ale mám ho objednaný naslepo. Někde jsem četla, že voní jako letní zahrada po dešti. Balmain mě zatím nikdy nezklamal, tak jsem to riskla.

Na poličce 57 parfémů 8 miniatur 5 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 6 parfémů

Bianca
Znalkyně 279 příspěvků 25.10.07 17:17

IvKo, ty jsi objednávala Ivoire a Vent Vert na avy.cz nebo na Jahodě? Já 10.10. na avy a jsem v očekávání. Píší, že mají delší dodací termíny, tak snad se dočkám! Tobě už to došlo?

Na poličce 19 parfémů 5 miniatur 17 odstřiků 1 vzorek V tužebníku 2 parfémy

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 29.10.07 01:21

Ivoire je vona pre damu v dokonale strihanom kostyme slonovinovej farby. Cista, jemne kvetinova s nadychom mydla (velmi draheho a kvalitneho mydla). Odmerana a elegantna.

Jolie Madame taka odmerana nie je, su tam naoko nevinne fialky a pod tym koza a chyprovy zaklad - clovek sa nevie rozhodnut, ci ta koza nie je len zdanie a nie je to len o neznych, skoro dievcenskych fialkach, ked zrazu dalsi zavan jasnejsie odhali nahorkly ton koze. Nositelka Jolie Madame je dokonale elegantna a nikdy neda jasnu odpoved na otazku, ci naozaj v kabelke skryva bicik.

Na poličce 36 parfémů 25 miniatur 8 odstřiků 49 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Uživatel je onlineIvKa
Parfémová maniačka 572 příspěvků 29.10.07 07:48

Bianca - já to objednávala asi ve stejný den na avy.cz a čekám. Už jsem od nich něco měla, tak vím, že to opravdu trvá asi tři týdny, ale vždycky to dodali a nikdy nebyl problém. Co nevidět by to tu mělo být.

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 30.10.07 15:16

Myslím, že to na AVY objednají z Jahody a pak pošlou dál…

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Uživatel je onlineIvKa
Parfémová maniačka 572 příspěvků 01.11.07 07:27

Bianca - tak dneska mi mají Balmaina přivézt. Uvidím, čím se navoním dřív a napíšu.

Uživatel je onlineIvKa
Parfémová maniačka 572 příspěvků 01.11.07 15:18

Kurýr doručil balík vpořádku a já si vybrala Ivoire. První dojem byl směsně květinový. Než jsem si ho stačila utřídit, musela jsem do laborky za vzorkama a asi po dvou hodinách jsem si všimla, že se vůně usadila do hladké smetanové. Opravdu lehce sladce květinově smetanové drahé mýdlo. Výzkum bude pokračovat zítra. Uvidíme, jestli tomu něco řeknou večer bývalé kolegyně.

dienda
Učednice 99 příspěvků 06.11.07 15:02

Jolie Madame jsem netrpelive rozbalila, prave mi dosla a aplikovala jsem si jeden mohutny strik na zapesti..chypre mne skoro povalilo, ale celkem rychle vyprchava prvni ostry ton a celkem je prijemna..drzi se u mne, obcas ji zacitim, jako cerstve vyprane pradlo s takovym vetrovym zavanem..velice prijemna zalezitost..zrejme je prijemna i mym pejskum, protoze se pidi po te vuni a olizuji mi misto kde jsem si ji nanesla..citim hlavne kuzi, fialky zatim ne a cim vic cicham, tim vic se mi v nni objevuje jeden ton, ktery se mi moc libi..

dienda
Učednice 99 příspěvků 06.11.07 15:05

Ivko, jak se ti libila Ivoire vcelku? ja si ji pamatuji uz je to hodne let podle vzorecku, tenkrat jsem byla o hodne mladsi a prodavali ji v Tuzexu, tak jsem si ji zafixovala v pameti jako velice hezkou kvetinovou vuni..lec jsem si ji nikdy nekoupila a nevim ani proc..

Uživatel je onlineIvKa
Parfémová maniačka 572 příspěvků 07.11.07 13:38

Dienda - líbí se mi. Je květinová, ale ne sladká a končí smetanovou hladkostí. Sice mám teď asi kožené období, ale nelituji, že jsem si jí koupila. Až se k tomu správně obléknu, tak budu vypadat draze elegantně.

sLenka
Parfémová maniačka 985 příspěvků 08.11.07 08:39

ahojda, mám taky silnou potřebu objednat si buď Ivoire nebo Madem Jolie - naslepo… Pořád se rozhoduju…
Jen se chci zeptat na názor - našla jsem Ivoire 100ml za 496,– … nezdá se Vám to moc málo na to, aby to byl originál?? Díky

Na poličce 23 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 08.11.07 10:41

Ja by som ti neradila kupovat naslepo, ale to je oja vseobecna zasada. Mohlo by sa ti stat, ze na tvojej kozi bude Ivoire ciste jadrove mydlo.
Ta Ivoire asi bude original - Balmain patri medzi menej zname a popularne znacky, takze sa da vysnorit aj v roznych discount obchodoch za nizke ceny. (A naozaj pochybujem, ze by niekto robil imitaciu pre siroky trh - to proste nie je ten typ vone.)

Na poličce 36 parfémů 25 miniatur 8 odstřiků 49 vzorků V tužebníku 4 parfémy

sLenka
Parfémová maniačka 985 příspěvků 08.11.07 10:59

Benvenuta - moc děkuju za zprávičku

Na poličce 23 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Ingrid
Nevyléčitelná závislačka 1572 příspěvků 17.11.07 11:05

Prosím,můžete mi někdo připomenout Miss Balmain,já ji kdysi dávno zkoušela,ale nemohu si vzpomenout,kam ji zařadit.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 13 parfémů
Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist