Joop all about eve na Aukru

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Bea
Parfémová maniačka 939 příspěvků 29.05.11 07:09
Joop all about eve na Aukru

promofoto originálu pro srovnání:

a nyní úlovek z Aukra:
zajímavá hadička a ten flakonek je nějaký šišatý: http://aukro.cz/…0145818.html

Na poličce 34 parfémů 2 miniatury 16 odstřiků 48 vzorků V tužebníku 32 parfémů
Reakce:

Bea
Parfémová maniačka 939 příspěvků 29.05.11 07:19

I kdyby to originál byl, tak do koupě bych tedy nešla, takto ušmudlané o prsty ošmachtlané fuj, fuj, fuj.
viz další aukce http://aukro.cz/…0145934.html

RainyWeather
sv. Parfema z Kecálburgu 6963 příspěvků 29.05.11 11:59
Bea píše:
promofoto originálu pro srovnání: a nyní úlovek z Aukra:
zajímavá hadička a ten flakonek je nějaký šišatý: http://aukro.cz/…0145818.html

Tak on ten flakonek JE šišatý… Nesouměrný. To jde vidět i na mém 40 ml, takže na tomhle velkém asi ještě víc. Nicméně netroufám si soudit, co je to zač.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 371 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Bea
Parfémová maniačka 939 příspěvků 29.05.11 12:41

I na té promofotce je ta hadička taková křivá, on to možná bude originál opravdu, já flakon nemám, nemůžu porovnat a je to i špatně vyfoceno, a ostatní její nabídky vypadá jako originály, takže ten Eve bych taky tipla na originál, no ale takhle prezentován, to si koupí pouzeněkdo se silnějším žaludkem, nebo fetišista :-).

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 29.05.11 13:06

Podle té fotky by to opravdu na fejk mohlo vypadat - originál jsem měla a na první pohled hadička byla jen lehce prohnutá a flakón nebyl šišatý.
ALE - ono to může být blbě nafoceno, takže ta hadička vypadá divně a flakón šišatě. Možná by to chtělo více fotek z různých úhlů…
A jak jsem koukala na ostatní aukce prodejkyně - všechny flakónky jsou tak nějak eklhaft - jeté, poškrábané, nápisy setřené, opatlané. Když nic jiného, tak trochu vyleštit je před focením mohla.....
Takže závěr pro mě - prodejkyně je šmudla a kladu si otázku, kdovíjak vypadá ten obsah (krabičky asi nemá a flakóny tahala někde po kabelkách).
A už proto by mě to ke koupi nelákalo - fetišistka nejsem a daktyloskopií se ve volném čase nezabývám :mrgreen:

Na poličce 46 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 113 vzorků V tužebníku 20 parfémů

la.reina  05.06.11 15:01
jerry píše:
Podle té fotky by to opravdu na fejk mohlo vypadat - originál jsem měla a na první pohled hadička byla jen lehce prohnutá a flakón nebyl šišatý.
ALE - ono to může být blbě nafoceno, takže ta hadička vypadá divně a flakón šišatě. Možná by to chtělo více fotek z různých úhlů…
A jak jsem koukala na ostatní aukce prodejkyně - všechny flakónky jsou tak nějak eklhaft - jeté, poškrábané, nápisy setřené, opatlané. Když nic jiného, tak trochu vyleštit je před focením mohla.....
Takže závěr pro mě - prodejkyně je šmudla a kladu si otázku, kdovíjak vypadá ten obsah (krabičky asi nemá a flakóny tahala někde po kabelkách).
A už proto by mě to ke koupi nelákalo - fetišistka nejsem a daktyloskopií se ve volném čase nezabývám :mrgreen:

Neřekla bych to líp - nehledě na to, že si své parfémové poklady hýčkám, s tímhle bych nevylezla na světlo boží ani za nic… :oops:

Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist