JOOP! Berlin

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Diida  04.01.08 17:11

Poradíte někdo? Kdysi jsem měla oblíbený parfém JOOP! Berlin, kupovala jsem ho v Německu, ale už není nikde k sehnání. Prý se ale stále vyrábí. Nemáte tip na něco podobného nebo tip, kde ho sehnat? Třeba mi už po letech ani nebude vonět, ale chtěla bych ho zkusit. Díky

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Mirka
sv. Parfema z Kecálburgu 7253 příspěvků 04.01.08 19:23

Já ho mám, koupila jsem ho v zastrčené parfumérce, ale já zase slyšela, že se nevyrábí, a jak jsem koukala na weby, začíná být drahý … Dej si ho do Googlu, uvidíš, kde ho mají.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

tuzezlypes
Parfémová maniačka 562 příspěvků 05.01.08 16:15

Tak ten se mi kdysi hodně líbil, v době, kdy jsem na něho neměla peníze. Ale dávno jsem ho už nikde nezahlédla. Možná zbytky - sprcháč a tak.

Na poličce 60 parfémů 2 miniatury 14 odstřiků 64 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Diida  06.01.08 13:05

Díky, díky. Našla jsem složení, nenašla by se mezi znalkyněmi parfému nějaká šikulka, která by třeba znala jiný parfém s podobným složením.
hlava: svestka, broskev, Karo Korounde, bergamot
srdce: tuberoza, ruze, kvet Heliotrop, Ylang-Ylang
zaklad: santal, cedr, benzoin, tonka.

Arome P.e.t.r.a
Učednice 118 příspěvků 06.01.08 13:37

No, to je těžké, i když parfém obsahuje stejné složky, může vonět jinak. Berlin neznám, podle složení se mu ale blíží Loulou od Cacharelu, to je květinová orientálka, obsahuje všechny složky jako má Berlin v srdci i základu, to ale nemusí nic znamenat, třeba vyzkoušet. Tady máš odkaz http://www.cosmo.cz/CACL102.html?… … el-lou-lou

Na cosmu se dobře hledá podle složek, můžeš to zkusit sama a dostaneš víc tipů na vyzkoušení. Hodně štěstí s hledáním!

Strnadice  24.10.08 19:13
halo je tu někdo

Zdravím,chtěla jsem se zeptat jestli tu někdo diskutuje z bývalé diskuze z parfumerky 1st,pan majitel diskuzi zakázal a zrušil,vždycky jsem si tam dobře poklábosila a parfémech na kterých ujíždím,mimochodem Berlin Jopp scháním už 5 let a nic,strašně se mi také líbil,ale bohužel,někdo mi poradil že leigt blue je podobný ale v žádném případě ne,tak papa

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 24.10.08 20:24

Joop! Berlin jsem používala v letech 1990-1991 a myslím, že byl i oceněn Fifi ale dnes je opravdu sehnatelný jen na německém nebo americkém E-bay, cena kolem 190 USd, otázka v jakém stavu vůně bude, DG Light Blue není podobný ani náhodou, je to dle mého názoru něco jako ovocná orientálka ale opravdu krásná - něco ve stylu Initial od Boucheron ale jen ten způsob, vůně je samozřejmě zcela jiná.

Na poličce 191 parfémů 9 miniatur 225 odstřiků 133 vzorků V tužebníku 30 parfémů

PetraSK doma
Parfémová maniačka 703 příspěvků 25.10.08 15:04
Strnadice píše:
Zdravím,chtěla jsem se zeptat jestli tu někdo diskutuje z bývalé diskuze z parfumerky 1st,pan majitel diskuzi zakázal a zrušil,vždycky jsem si tam dobře poklábosila a parfémech na kterých ujíždím,mimochodem Berlin Jopp scháním už 5 let a nic,strašně se mi také líbil,ale bohužel,někdo mi poradil že leigt blue je podobný ale v žádném případě ne,tak papa

ahoj, áno, je nás tu viac z bývalej diskusie u pána Fedora. Škoda tej diskusie…a k tému Joop! Berlin, voňala som ju asi pred 10timi rokmi, škoda, že som si ju nekúpila, ale vtedy som bola študentka a takýto luxus som si dovoliť nemohla…

Na poličce 118 parfémů 20 miniatur 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Barbarra
sv. Parfema z Kecálburgu 6027 příspěvků 25.10.08 16:08
Strnadice píše:
Zdravím,chtěla jsem se zeptat jestli tu někdo diskutuje z bývalé diskuze z parfumerky 1st,pan majitel diskuzi zakázal a zrušil,vždycky jsem si tam dobře poklábosila a parfémech na kterých ujíždím,..

Já jsem tam taky chodila. :)

Na poličce 58 parfémů 69 miniatur 7 odstřiků 317 vzorků V tužebníku 22 parfémů

sLenka
Parfémová maniačka 985 příspěvků 25.10.08 16:51

Já taky… :wink: … pamatujete na příspěvky paní Wandy?

Na poličce 23 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Barbarra
sv. Parfema z Kecálburgu 6027 příspěvků 25.10.08 16:53

Pamatuju! Úžasné popisy vůní!

Vera
sv. Parfema z Kecálburgu 7600 příspěvků 25.10.08 17:09

Kdepak je Wandy konec… :?:

Na poličce 20 parfémů 37 miniatur 2 odstřiky 7 vzorků V tužebníku 1 parfém

Naja
Parfémová maniačka 833 příspěvků 25.10.08 20:25

Já tam také chodila.

Na poličce 22 parfémů 0 miniatur 6 odstřiků 25 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Mirka
sv. Parfema z Kecálburgu 7253 příspěvků 30.10.08 08:35

Taky jsem tam chodila, paní Wandu pamatuju, a myslím, že "Strnadici "taky. :lol:

Dobře se tam vyhledávalo, opravdu se daly najít dobré recenze a udělat si představu o vůni.

Barbarra
sv. Parfema z Kecálburgu 6027 příspěvků 30.10.08 09:12

Já si pamatuju podle přezdívky Petru SK a Mirku. (A Wandu samozřejmě).

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist