JOOP! HOMME

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

funeris
Nováček 21 příspěvků 13.03.11 16:35
JOOP! HOMME

zdravim.poprosim nejaku osobnu skusenost s tymto parfemom,resp­.k comu by sa dal prirovnat,rad by som si ho kupil.co som pozistoval na nete,tak je to doslova „ruzovy jed“,ale aj tak ,mam chut na nieco viac menej uchylne.je naozaj taky brutalne nenositelny?nevonia nahodou ako bompary za socializmu,take tie cervene,silna prenikava visnova aroma.vdaka

Na poličce 20 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 4 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

RoSa
sv. Parfema z Kecálburgu 7626 příspěvků 13.03.11 17:04

jestli je to ten fialovej, tak to je pro mě snad ten největší odpuzovač ze všech pánskejch vůní (sladkej, ulepenej, a zejména agresivně vlezlej…) … no ale každej to má jinak…

edit: jo, tenhle je to http://www.arome.cz/…tailvune.php?…

Na poličce 31 parfémů 0 miniatur 8 odstřiků 23 vzorků V tužebníku 34 parfémů

FlirtBoy
sv. Parfema z Kecálburgu 2899 příspěvků 13.03.11 17:54

je nositelnej a dokáže být i docela elegantní, ale záleží v jeho případě na aplikaci víc než kdykoliv jindy…dřív jsem na něj míval horší názor, ale asi jsem nějak vyměknul postupem času…pokud máš strach z toho, že to bude „až moc“, kup si nejdřív jen vodu po holení, výdrž má slušnou…

Na poličce 286 parfémů 16 miniatur 13 odstřiků 53 vzorků V tužebníku 15 parfémů

kampa
Učednice 70 příspěvků 13.03.11 18:55

Mě se líbí, ale je pravda, že je to jedna z nejvýraznějších vůní, co znám, takže záleží, co nositel zvládne :)

Jinak mě připomíná nějaké višňové bonbóny, co bývaly s marmeládou uprostřed :?

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 50 vzorků V tužebníku 14 parfémů

estelle
sv. Parfema z Kecálburgu 3313 příspěvků 24.03.11 18:45

funeris , niekde ju vyskúšaj a najlepšie viackrát…mne sa velmi páči, jedna z najvýraznejších a najzaujímavej­ších voní.

Na poličce 15 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů

funeris
Nováček 21 příspěvků 25.03.11 19:35

laka ma ju vyskusat,to je pravda…

Na poličce 20 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 4 vzorků V tužebníku 0 parfémů

janicka24
sv. Parfema z Kecálburgu 2567 příspěvků 27.03.11 18:15

Mě se tedy na chlapech líbí moc…znám dva,co ho nosí a fakt dobrý :D Je pravda,že je to sladký těžší parfém…ale krásný a podle mě použitelný i pro ženu

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

McCarry
Nováček 18 příspěvků 31.08.11 22:37

Mám ho doma i s EDC. Zprvu mně voněl neskutečně. Ale jak šel čas, tak jsem od něj upustil. Je to fakt silná sladká vůně. A to i přesto, že tyhle vůně jsou u mě favorizované. S aplikací moc nepřehánět. Jinak lapák na ženy. :D

Na poličce 10 parfémů 0 miniatur 53 odstřiků 25 vzorků V tužebníku 8 parfémů

fressia
Učednice 175 příspěvků 21.10.11 10:36

Tak tak - lapák na ženy a má veľmi slušnú výdrž za super cenu.

Na poličce 43 parfémů 6 miniatur 19 odstřiků 142 vzorků V tužebníku 14 parfémů

gabra771
sv. Parfema z Kecálburgu 2791 příspěvků 20.01.12 00:11

Koupila jsem ji manželovi - skvělá výdrž a nám oběma voní… :lol:

Na poličce 21 parfémů 0 miniatur 3 odstřiky 2 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Misulka1987
Nováček 3 příspěvky 09.02.12 13:46

Muzu se zeptat, kde jsi sehnala super cenu? Take shanim

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

gabra771
sv. Parfema z Kecálburgu 2791 příspěvků 09.02.12 13:49
Misulka1987 píše:
Muzu se zeptat, kde jsi sehnala super cenu? Take shanim

Objednávala jsem z Vůně parfémů, myslím si, že i s poštovným to bylo něco okolo sedmi stovek - 125 ml. Ale zkus pohledat i jinde (já objednávám jen u ověřených e-shopů). :mavam:

Ef
sv. Parfema z Kecálburgu 2167 příspěvků 16.02.12 10:38

Pro me osobne je v TopTenu toho nejhorsiho - ale jak pise FlirtBoy, je to hlavne o aplikaci. Bohuzel, vetsina panu co ma rado tenhle parfem patri do skupiny tzv. polivacu. Za me bolehlav, rozhodne neporizovat naslepo a pokud si ho poridite, prosim noste ho decentne ;)

gabra771
sv. Parfema z Kecálburgu 2791 příspěvků 16.02.12 15:01

Pán, který používá tento parfém, přece ještě nemusí být zákonitě „polívač“. Ale je to věcí názoru. Já osobně mám ráda na mužích výraznější intenzivní vůně, prostě když muž voní. A aplikace je věcí každého jedince. Když někdo voní - neodsuzuji ho, pořád je lepší „vonět než smrdět“… :mrgreen:

Ef
sv. Parfema z Kecálburgu 2167 příspěvků 16.02.12 15:09
gabra771 píše:
Pán, který používá tento parfém, přece ještě nemusí být zákonitě „polívač“. Ale je to věcí názoru. Já osobně mám ráda na mužích výraznější intenzivní vůně, prostě když muž voní. A aplikace je věcí každého jedince. Když někdo voní - neodsuzuji ho, pořád je lepší „vonět než smrdět“… :mrgreen:

Predpokladam ze to byla reakce na muj prispevek, tak reaguju - pisu vetsina, o zakonitosti nikde ani zminky;) Nikoho neodsuzuju. Hodnotim parfem, subjektivne, jak se to nejen tady na Arome dela. Jinak se snad ani posuzovat neda, ne? Vyber parfemu i jeho aplikace je vec kazdyho jedince - to je snad jasny a nemusime to tady psat :think: Stejne tak jako „pravdu pravdouci“ ze je lepsi vonet (cimkoliv) nez smrdet…

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist