Joop Le Bain, prosím o radu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Daniela44
Parfémová maniačka 606 příspěvků 16.03.10 11:21
Joop Le Bain, prosím o radu

Včera jsem si vyzvedla Joop Le Bain zakoupený přes internet na mall.cz. 75ml EDP, krabička nebyla v celofánu (?!) a na dně lahvičky je místo klasického štítku jen natištěné info, které se po přejetí prstem skoro vytratilo. Vůni jsem zkusila a přijde mi originál, ale je to normální? Máte někdo zkušenost?
A když už se ptám… Guerlain L´instant se teď vyrábí s plastovým víčkem místo skleněného? Díky za rady:) Dana

Na poličce 20 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 6 parfémů
Reakce:

s.ticha
Parfémová maniačka 617 příspěvků 16.03.10 11:32

Myslím, že můžeš být úplně v klidu. Můj Joop Le Bain má na dně také jen potisk. Že by se mazal se mi sice nezdá, ale nálepka to není. Co se týká krabičky i má byla bez celofánu. Originalitou svého Joopa jsem si absolutně jistá. :wink:

Na poličce 111 parfémů 18 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Širín
sv. Parfema z Kecálburgu 7023 příspěvků 16.03.10 11:43

Tohle patří sem: http://arome.cz/…iewforum.php?f=17

Na poličce 10 parfémů 17 miniatur 4 odstřiky 437 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Daniela44
Parfémová maniačka 606 příspěvků 16.03.10 11:48

Díky moc Štěpánko:) a sorry Širín:) příště už se snad trefím..

Na poličce 20 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 6 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist