José Eisenberg nová kolekce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

pichjit
sv. Parfema z Kecálburgu 9076 příspěvků 08.04.11 16:53
José Eisenberg nová kolekce

Bohužel jsem nenašla zatím nikde kromě originálních stránek podrobnosti,
ale jde o celou kolekci nových vůní i kousků původních v nových obalech.

http://www.eisenberg.com/navigation/cms … ge,en.html

Složení je na krabičkách uvedeno a to je fajn.
Letmo jsem zkusila všechny, ale na ruce jen čtyři.
Balení 30ml stojí 1690,–, větší, nevím jak přesně velké 2290,–
možná mě opravíte, u většího balení jsem se mohla splést)
So French - vůně slibuje složky jako Ylang-ylang, levanduli, bergamot, iris, santal, cedr, kůži… Voní mi v začátku jako benzin, později jako spálená guma, až po hodině lze vnímat květiny na orientálním základu, mně se v začátku vyloženě nelíbí, ale kdo rád třeba BVL Black, stojí za zkoušku. V základu cítím výrazné květy, které bych čekala v začátku, iris i fialku. Back to Paris - stará známá… Mandle, květiny, musk, vanilka, dřevo. Je moc povedená, ale není to žádný L'Instant Magic, když by složení mohlo naznačit že tam podoba bude.
Jak u této značky bývá, vůně je prostě výrazná, kdo znal předchozí kousky, myslím že obal s cigaretou u J'Ose je takový výstižný. Vůně jsou takové :conf: Jak to napsat, drzé, sebevědomé, cigareta v koutku úst a pánský look sedí. Le Péché je krásná, tělová květinovka s dřevitým základem, pro mně osobně nejhezčí z doposud na kůži vyzkoušených. Po delší době jako bych cítila něco z Coco Madmoiselle. Love Affair - na své si přijdou milovnice tabáku a vanilky spojené s bílými květy.
A pak další..
Rouge &Noir už je také starší..
No, až budete mít cestu, vezměte je postupně jako já, jsou silné a za chvíli se Vám hlava zatočí nebo čich vypoví služby…

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 41 parfémů
Reakce:

1Miru
sv. Parfema z Kecálburgu 18726 příspěvků 08.04.11 18:38

.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

1Miru
sv. Parfema z Kecálburgu 18726 příspěvků 08.04.11 18:39

…ty poslední tři zní velmi dobře.!

…kdo jste měl od nich už nějakou vůni - jak je to s výdrží?

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

vixen
sv. Parfema z Kecálburgu 2226 příspěvků 08.04.11 19:03

Měla jsem J'Ose Femme, vůně na papírku krásná, při zkoušení na kůži jsem se zamilovala ale…já ji ze sebe necítila, okolí ji necítilo a brzo se mi znelíbila..taže za ty peníze pro mě ne :roll:

Na poličce 7 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Širín
sv. Parfema z Kecálburgu 7023 příspěvků 08.04.11 20:37

Viděla jsem je myslím v Sephoře na Harfě… zaujaly mě flakóny, ale vůní bylo moc a tak jsem je nezkoušela.

Na poličce 10 parfémů 17 miniatur 4 odstřiky 437 vzorků V tužebníku 2 parfémy

janicka24
sv. Parfema z Kecálburgu 2569 příspěvků 09.04.11 22:53

Taky jsem měla J'Ose Femme…na mě výdrž hodně slušná…ale začal mě tam hrozně moc vadit výrazný pánský tón…cítila jsem ji ze sebe hodně i okolí ji cítilo.....

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

katerinka
sv. Parfema z Kecálburgu 2935 příspěvků 04.05.11 08:23

Love Affair se mi hodně líbí, asi budu potřebovat :)

Na poličce 111 parfémů 11 miniatur 24 odstřiků 30 vzorků V tužebníku 28 parfémů

pichjit
sv. Parfema z Kecálburgu 9076 příspěvků 04.05.11 20:10

Musím říci, že Diabolique je taková jemnější sestřička Sicily.
Tentations je hezká vanilka, taková opravdu plná sladká hebká, výrazná a ještě musková, ta se líbí prosím mému nosu, ony skoro všechny stojí za přivonění.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 41 parfémů

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 04.05.11 22:07
Širín píše: … ale vůní bylo moc a tak jsem je nezkoušela.

Jo, moc. Až příliš!
Holt další, co musel nutně přijít s celou plejádou voňavčiček, všechny ve stejném hávu… :roll:

Skeptik nejsem, může to vonět dobře. Ale stačila by jedna ;-) A za rok další…

Na poličce 54 parfémů 100 miniatur 12 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 05.05.11 07:11

Mne nezaujala ani jedna…

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Chandler
Nevyléčitelná závislačka 1152 příspěvků 29.06.11 10:47
1Miru píše: …ty poslední tři zní velmi dobře.!…kdo jste měl od nich už nějakou vůni - jak je to s výdrží?
1Miru píše: …ty poslední tři zní velmi dobře.!…kdo jste měl od nich už nějakou vůni - jak je to s výdrží?

Tak já jsem zkoušel (a od včera už jsem i nadšeným vlastníkem) pánskou verzi Le Péché (pánská i dámská verze mají uvedeno stejné složení). Výdrž je výborná a vůně se nedrží při těle ale pěkně intenzivně se uvolňuje do prostoru. Slabší stopy ale zcela jasně identifikovatelné jsem cítil na zápěstí i po 2 dnech. A to jsem měl na té samé ruce (na jiných místech) umístěny i další nové objevy :-). U Le Péché bych se o výdrž opravdu nestrachoval.

Na poličce 106 parfémů 32 miniatur 21 odstřiků 75 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Lucinela
sv. Parfema z Kecálburgu 4317 příspěvků 29.06.11 10:58

Love Affair - líbí se mi, výdrž dobrá, velmi dobrá.

Na poličce 15 parfémů 0 miniatur 8 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist