*JOVOY

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 24.05.11 11:53
*JOVOY

Tahle značka by mě zajímala, máte-li někdo zkušenosti.
La.reino, připadně napiš, pokud jsi zkoušela.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů

Ukázat značku Jovoy Paris

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

la.reina  24.05.11 12:25
Ronna píše:
Tahle značka by mě zajímala, máte-li někdo zkušenosti.
La.reino, připadně napiš, pokud jsi zkoušela.

Zkoušela jsem - v tomhle obchodě jsem kupovala pro kamarádku White Gardenia Petals - svatební vůni Kate Middleton. :)

Mám sadu vzorků - musím naznat, že dost na úrovni - jsou to skleněné roll-ony s povídací knížkou ke každému vzorku… počkej, pohledám fotku..... ééé..... tady ji mám.

Ještě jsem neměla čas je pořádně vyzkoušet, ale na první počuch se mi zdály kvalitní, ale poměrně nekomplikované. Odpoledne je pořádně pročuchám a dám vědět, ju?

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 24.05.11 12:32

Budu se těšit, hlavně na tu pudrovou. :D

bubena
sv. Parfema z Kecálburgu 2670 příspěvků 24.05.11 13:05
Ronna píše:
Budu se těšit, hlavně na tu pudrovou. :D

Ronna ako citam recenzie na rusoch ,tak hodnotia ju ako vonu nezneho kremu,nenapadnu a tichu.Pritom upokojujucu,a taktiez,ze sa rychlo straca...... :wink:

Na poličce 46 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 28 parfémů

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 24.05.11 13:27

Jak jsem se dočetla, vůně se mohou nosit samostatně, nebo se kombinovat, zde jsou doporučené kombinace:
CLASSIC/Elegant:
Poudre + Boise
Hesperide + Boise
Fougere + Boise

SEXY/Sensual:
Oriental + Hesperide
Chypre + Fougere
Poudre + Chypre
Oriental + Chypre

Sophisticated/Sty­lish:
Poudre + Marine
Boise + Oriental + Hesperide ***** Highly recommended
Hesperide + Marine

Zdroj Cafleurbon.com

Bubeno, dík.

bubena
sv. Parfema z Kecálburgu 2670 příspěvků 24.05.11 13:37

ale zaco…to len malo co som nasla na nu…tiez nai jednu som neskusala… :D

Na poličce 46 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 28 parfémů

la.reina  26.05.11 13:26

Tak dámy, omlouvám se za zpoždění, nicméně sliby se maj plnit nejen o Vánocích, takže jdeme na to :mrgreen: :

Hesperidé
Hlava: citron, bergamot, mandarinka
Tělo: jasmín, fialka, cedrové dřevo
Základ: vetiver, bílé pižmo
Citronový začátek, postupně se přidává jasmín s trošinkou cedru – dohromady vytvářejí zajímavou až téměř pudrovou stopu, takový citrusový pudřík – ne bergamotově nahořklý, spíš citronově rozjásaný. Celá vůně je malinko bezpohlavní – unisexová. Citrusovost postupně vymizí a zbyde lehce fialkově nakyslý pudřík. Výdrž střední, ovšem s ohledem na typ vůně vcelku solidní.

Poudré
Hlava: mimósa, mandle, fialka
Tělo: iris, růže
Základ: vanilka, cedr
Začíná květinově, mandle nejsou ani sladké, ani hořké, zato zcela určitě jsou bílé a nepražené. Propůjčují vůni nemléčnou krémovitost. Vůně je celkově elegantní (až téměř v Chanelovském stylu, ale bez typické chladnosti, odtažitosti až snobskosti). Po chvíli květiny zmizí a zbyde čistý bílý pudřík – ne v krabičce, ale rozprášený na jemné, prohřáté ženské pleti. Nepůsobí vůbec miminkovski, ale ani dusivě. Je velmi ženský, výdrž v pudrové fázi je vcelku impozantní.

Boisé
Hlava: frézie, kmín (cumin)
Tělo: červený cedr, fialka
Základ: santal, mošus, růžové dřevo
Vůně má evokovat cestovní deník se vzpomínkami na trhy s kořením, prý jen pro silné povahy. Pozor na úder blesku, některé nóty jsou nezvyklé pro dřevité vůně – píše se v příbalové knížečce… No, pro mě je to hnědočervený cedr posypaný troškou fialkových květů a nedrcenými semínky kmínu. Vůně je sice plná, rozhodně ne vyloženě lehká, ale pořád svým způsobem čistá. Zpoza výše uvedené kompozice občas vystrčí nějakou tu halouzku santal, až nakonec cedr vytlačí. Santal není ostrý, čpavý, ale spíš takový jemný, ohlaený. Vůně je to zajímavá, není to typická líbivka a ačkoliv je s květinami, s klidem bych ji pasovala na unisex. Ha, ten santal mi svou oblostí připomíná Lutensův Santal de mysoré…

Chypré
Hlava: růže, pivoňka
Tělo: jasmín, med, konvalinka
Základ: ambra, vetiver, pačuli
Výrobce vůni označuje jako „ženskou chypré“ – no, a nedá se než souhlasit. Tahle vůně pro mě byla největším překvapením celé sady. Nádherná kombinace růže, pivoňky, špetičky nedusivého jasmínu – netěžká a přesto sytá, nevodnatá, festovní. Osvěžená vetiverem a ohlazená do hedvábna světloučkým akátovým medem v němž plavou kousínky zlatavé ambry. Úplně něco jiného, než co jsem čekala. Po konvalinkách ani vidu, ani slechu a naštěstí ani čuchu. Pro mě nejlepší Jovoy, mám z ní podobně krásný pocit jako z Byzance od Rochasu. Můj kandidát na koupi.

Fougére
Hlava: bazalka, limetka
Tělo: ananas, geránium, neroli
Základ: santal, tonka, mech
Nadčasová, typická mužská vůně. Bazalku, limetku ani ananas necítím, přijde mi jako koncentrovaná vůně po holení s výrazným lesním, mechovým tónem. Není špatná, ale dle mého nic originálního. Vcelku úderná, výdrž víc než solidní.

Marine
Hlava: pepř, hruška, grapefruit
Tělo: jablko, vodní meloun
Základ: cedr, mošus
Ryze vodní nesladká vůně. Ihned se mi vybavila Into the blue od Escady, jen detailněji propracovaná a víc na úrovni (víc moře, míň chlorovaná voda v bazénu). Ale myslím,že při nošení by je od sebe poznal akorát cvičený nos. Grapefruit ani typické jabko necítím, hrušku a meloun sporadicky a obojí je spíše ještě nazelenalé, žádná sladkost. Celek vyznívá poměrně unisexově.

Oriental
Hlava: růžové bobulovité ovoce, bergamot
Tělo, základ: broskev, rosenila (nemám tušení, co to je), cedr, ambra
Hm, podle výrobce má být tato vůně nošena spíše jako zbraň než jako parfém – souhlasím, ovšem pouze v případě, že někoho majznete po kebuli flakonem. Největší zklamání z celé řady. Podřadná ovocenka, nudná variace na protřelé téma. Nezajímavá, obyčejná až prachsprostá. Žádný slibovaný „love potion“ se rozhodně nekonal. S orientálkami má společný nanejvýš název a být já orientální vůní, stěžovala bych si ve Štrasburku. :(

zuz.ka
sv. Parfema z Kecálburgu 3966 příspěvků 26.05.11 13:56

Pěkně popsáno :wink:

Z toho, co jsem četla mě zaujala Poudré (jak jinak) a čistě ze zvědavosti Chypré a Hesperidé

Na poličce 41 parfémů 1 miniatura 39 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Popelka
sv. Parfema z Kecálburgu 3440 příspěvků 26.05.11 14:05

krásně napsáno,Podle složení mě velmi zaujala Poudre ta musí být krásná :)

Holky kde se dají sehnat a kolik stojí?

Na poličce 49 parfémů 5 miniatur 2 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Popelka
sv. Parfema z Kecálburgu 3440 příspěvků 26.05.11 14:12

takto vypadá flakón ale nikde jsem nenašla cenu :conf: 

la.reina  26.05.11 23:03
popelka píše:
krásně napsáno,Podle složení mě velmi zaujala Poudre ta musí být krásná :)Holky kde se dají sehnat a kolik stojí?

Popelko, koupit se dají na 29, Rue Danielle Casanova v Paříži… a nebo teoreticky tady na e-shopu: http://www.29casanova.com/…outique.aspx?…

Koukám, že ten flakon, cos tady dávala stojí 65 EUR/50ml…

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 26.05.11 23:25

No jo, tam mají vůbec skvosty!
Kolik odtud stojí poštovné? Jsem nefrancouzštinář, nemohla jsem se toho dopátrat…

Na poličce 52 parfémů 100 miniatur 12 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 9 parfémů

1Miru
sv. Parfema z Kecálburgu 18726 příspěvků 27.05.11 09:55

…moc hezky napsáno.! :D

Také se mi líbí ta pudrovka

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Popelka
sv. Parfema z Kecálburgu 3440 příspěvků 27.05.11 10:00

la.reina děkuji, ten flakon na té 29 se mi vůbec nelíbí,ten baňatý je hezčí. :)

la.reina  27.05.11 12:55
1Miru píše: …moc hezky napsáno.! :DTaké se mi líbí ta pudrovka

Jééééé… :oops: :D … teď jsi mě měla vidět, 1Miru… poporostla jsem nejmíň o 20 čísel! :mrgreen:

popelka píše:
la.reina děkuji, ten flakon na té 29 se mi vůbec nelíbí,ten baňatý je hezčí. :)

No, oni by je měli mít oba, jak jsem to pochopila…

http://www.29casanova.com/Boutique/Deta … spx?PID=11

akorát nemůžu najít to poštovné. :(

Koukala jsem na youtube na video, a zjistila jsem, že ten příjemný pán, co se tam s námi bavil byl zakladatelem téhle parfumerie. :mrgreen:

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist