JPG Ma Dame

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 01.09.08 13:29
JPG Ma Dame

Jak se vám líbí tato úplná novinka? Mě se zdá velmi příjemná narozdíl od ostaních Gaultierů i na každodenní nošení třeba do práce.
Složení:
Kyselý pomeranč, Růže, kapka Grenadiny, Pižmo, cedrové dřevo

Na poličce 191 parfémů 9 miniatur 225 odstřiků 133 vzorků V tužebníku 30 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Violette
Parfémová maniačka 745 příspěvků 01.09.08 14:55

Dnes jsem ji zkoušela a řekla bych, že stojí za další prozkoumání. Začátek hodně svěží, potom jsem ucítila pampelišky a nic než pampelišky, a to vydrželo hodně dlouho. V základu vůně trošku zesládla a cítím i malinko pudr, na mé kůži je celkem sytá. Co mě nemile překvapilo, je neoriginální flakón, protože je to v podstatě kopie Dalího, Sea&Sun jen s drobnými změnami. A oproti Magnifique, kterou mám na druhé ruce a už není vůbec cítit, tahle zatím drží. http://nowsmellthis.blogharbor.com/blog … 28542.html

Na poličce 24 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 01.09.08 16:17

tak s tím flakónem máš naprostou pravdu - akorád místo výlisku daliho pusinky je tam torzo jako z Classique.Vůně je ale mě osobně příjemná ale už podle ceny asi bude spíš pro mladší generaci - osobně se mi Maqnifique líbí tedy daleko míň - pro mne je to spíše ovocenka, když už ovocenku tak pro mě jedině tupu Cartier Delices nebo Delices Eau Fruité

Na poličce 191 parfémů 9 miniatur 225 odstřiků 133 vzorků V tužebníku 30 parfémů

zdensy
sv. Parfema z Kecálburgu 4760 příspěvků 13.09.08 08:34

Ten flakon je příšerný, a vůbec všechna jeho ženská torza, kýč! Už z toho důvodu, jak by mi bylo nepříjemné brát takové sošné flakony každý den do ruky, nezkouším Gaultiera 8)

Na poličce 33 parfémů 3 miniatury 5 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

chaantal
sv. Parfema z Kecálburgu 2036 příspěvků 25.09.08 15:52

Dnes jsem poprve vyzkousela, Madame me uplne chytla za nos! Je hrozne prijemna, jemne sladka…adept na darek od Jeziska!
I flakonek se mi moc libi, mnohem hezci nez od Daliho… :)

Na poličce 92 parfémů 51 miniatur 6 odstřiků 38 vzorků V tužebníku 36 parfémů

maricka
Nevyléčitelná závislačka 1075 příspěvků 30.09.08 19:47
...

Zkoušela jsem ji včera…sice květinově-ovocná vůně, ale něčím opravdu výjimečná, kdyby to byla Diorka a v hezčím flakónů, tak má tato značka další „bestseller“.

Na poličce 38 parfémů 529 miniatur 0 odstřiků 13 vzorků V tužebníku 0 parfémů

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 26531 příspěvků 30.09.08 19:53

O téhle vůni se je popsaných asi pět stránek o pár řádku níž :wink: : http://ada.konicky.net/forum/viewtopic. … 24&start=0

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Judith
Učednice 222 příspěvků 14.10.08 10:39
MaDame

Krásná vůně! Mám zatím odstřik, uvidíme jak se osvědčí.

Na poličce 16 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 14.10.08 13:52

Já ji konečně zkusila a nelíbí se mi ani trochu :( Ostrá, vlezlá, pronikavá. Štípala mě v nose, v očích a motala se mi hlava, jako bych do sebe rychle kopla hodně silného panáka. Brr, nebrat :shock:

Na poličce 7 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 59 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Evira
Učednice 48 příspěvků 14.10.08 22:11

Ani u mne na první pokus nedopadla dobře, nepříjemná syntetická vůně…

Na poličce 14 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

janicka24
sv. Parfema z Kecálburgu 2569 příspěvků 18.12.08 23:19

Nejdříve se zdála super…pak…asfal­t…děsně nepříjemá vůně,udělalo se mě z ní zle…

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

evixx
sv. Parfema z Kecálburgu 6406 příspěvků 19.12.08 09:52

…mne teda zklamala na plné čáře :( :? :roll:

Na poličce 11 parfémů 1 miniatura 15 odstřiků 290 vzorků V tužebníku 54 parfémů

Christabella
Parfémová maniačka 820 příspěvků 10.01.09 16:48

… tak „konečně“ vyzkoušeno … cítím spálenou umělou hmotu … a chvílemi cítím i něco ještě mnohem horšího, ale raději no comment … to snad ani není možný, že toto má být vůně :shock: … mám ji na ruce asi půl hodiny a obávám se, že už to déle asi nevydržím…mění se, nebo „voní“ stále stejně? :?

Na poličce 0 parfémů 54 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Christabella
Parfémová maniačka 820 příspěvků 10.01.09 19:25

… tak jsem to nějak ustála a nyní po několika hodinách už spálenou gumu až tolik necítím a spíše cítím takovou podivnou žvýkačku - už hodně vyžvíkanou :lol: … jestli chtěli vůní šokovat, tak se jim to rozhodně povedlo :wink:

Na poličce 0 parfémů 54 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Alena
sv. Parfema z Kecálburgu 5556 příspěvků 10.01.09 22:00

taky jsem měla možnost vyzkoušet jí z odstřiku a bylo hrozné zklamání.. jak už bylo napsáno - nepříjemná a vlezlá

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 10 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist