JPG2 x gaultier 2 eau d'amour

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

geri
Učednice 160 příspěvků 26.08.09 11:17
JPG2 x gaultier 2 eau d'amour

prosim, kdo znate obe, nemohly byste je trochu porovnat? JPG 2 mam velice rada, eau d'amour se mi podle slozeni libi, ale v parfumerkach uz neni a nechci kupovat uplne na slepo…

Na poličce 15 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém
Reakce:

pichjit
sv. Parfema z Kecálburgu 9074 příspěvků 26.08.09 13:30

Zkoušela jsem ji před rokem, zdála se mi lehce lehčí, taková světlejší, ženštější, jemnější i když má jít tuším také o unisex :?: Líbila se mi více.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 26 parfémů

edinka
Parfémová maniačka 976 příspěvků 26.08.09 14:09

eau d´amour mám, líbí se mně o něco více než klasická JPG 2, ale se mnou je to těžký, vůbec neumím vůně popisovat. Je trochu lehčí, možná méně sladká, není tam tolik cítit ta skořice, která u klasiky převažuje.
Poslala bych Ti klidně vzorek, ale bohužel nemám ani jednu prázdnou vialku :(

Na poličce 26 parfémů 0 miniatur 5 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

geri
Učednice 160 příspěvků 26.08.09 14:15

aha, dekuju.. ze je jemnejsi, to by se mi libilo, ale kdyz tam je citit skorice min…:( asi zkusim jeste obehnout par parfumerii, treba by ji jeste mohli nekde mit, i kdyz to byla limitka

geri
Učednice 160 příspěvků 26.08.09 14:18

a jeste jeden dotaz - vanilka je tam stejna jako v jpg 2? mam napriklad problem u Angela, Kenzo-Amour a dalsich, kde mi vylozene vadi:(

Svatka
sv. Parfema z Kecálburgu 4270 příspěvků 26.08.09 18:42

No a mně se víc líbí JPG2

Na poličce 12 parfémů 16 miniatur 6 odstřiků 9 vzorků V tužebníku 1 parfém

Fleur  26.08.09 18:44

Já mám radši Eau d´amour, začátek se nese v lehčím citrusovém tónu. Výdrž mi připadala u obou stejná.

Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist