J.Sander - No.4

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mirka V.
Parfémová maniačka 853 příspěvků 04.01.09 19:25
J.Sander - No.4

J.Sander - No.4-která ji znáte,můžu poprosit o přiblížení? :D Díky

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

PaK
Parfémová maniačka 580 příspěvků 04.01.09 19:35

Já jsem teda mizerný popisovač vůní, ale jednoduše řečeno pro mě je to trošku zkoncentrovanější vůně indických vonných tyčinek. Takové Sanu babu ve spreji. Je těžká, ale ne sladká. Má velmi dobrou výdrž. Nosím ji většinou třeba do divadla, ale onehdá jsem ji měla i v práci. Koupila jsem si ji v létě na letišti cestou na dovču a teplé večery u moře s ní byly super.

Na poličce 11 parfémů 1 miniatura 17 odstřiků 22 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Irena
sv. Parfema z Kecálburgu 2493 příspěvků 04.01.09 19:50

Zdá se mi typově podobná Narcisse noir - do medova laděné omamné květiny, smyslné a táhlé, s pikantním vyzněním. Opravdu v sobě má cosi z odéru obchůdků s indickým zbožím. Není to ale suchá, dřevitá vůně. Spíš vazce vlhká.

Na poličce 28 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 17 parfémů

janas
sv. Parfema z Kecálburgu 5643 příspěvků 04.01.09 20:09

No nevím - Narcis Noir je jiný. Měla jsem Jil No.4 a nevydýchala jsem ji. Je to hodně silná, těžká pecka - sladké ovoce, omamné květiny, vanilka. Spíš večerní vůně. A lehkou ruku při aplikaci.
Jo a ty vonné tyčinky jsou tam taky.

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

jitka006
Nevyléčitelná závislačka 1557 příspěvků 04.01.09 20:11
janas píše:
No nevím - Narcis Noir je jiný. Měla jsem Jil No.4 a nevydýchala jsem ji. Je to hodně silná, těžká pecka - sladké ovoce, omamné květiny, vanilka. Spíš večerní vůně. A lehkou ruku při aplikaci.

to je pravda, pecka to je, ale je nádherná

Na poličce 31 parfémů 2 miniatury 19 odstřiků 9 vzorků V tužebníku 16 parfémů

janas
sv. Parfema z Kecálburgu 5643 příspěvků 04.01.09 20:12

„Pecky“ mám jinak ráda, ale v téhle mi něco děsně vadilo.

Irena
sv. Parfema z Kecálburgu 2493 příspěvků 04.01.09 20:16

Ona je hodně živočišná, a v kombinaci s těmi opulentními květinami je to fakt smrťák. A jak vidíš, Jani, Narcisse noir? Očichala jsem ho před dávnými a dávnými časy, v jedné vzdálené galaxii… :lol:

janas
sv. Parfema z Kecálburgu 5643 příspěvků 04.01.09 20:20

Nejdřív se mi moc nelíbil - moc velká nálož pomerančového květu, ale než jsem spotřebovala odstřik, tak se mi docela zalíbil. Ale není to úplně moje parketa - moc květinové. Když už, tak bych brala parfém (kdyby mi ho někdo dal :D ). Bohužel je taky přeformulovaný, určitě to bývala bomba!
(Mluvím o Narcis Noir.)

Lyonella
sv. Parfema z Kecálburgu 7017 příspěvků 04.01.09 22:15

Já bych řekla, že typově má nejblíž ke Coco. Ovšem Coco je plnější a sladší.

Na poličce 58 parfémů 36 miniatur 45 odstřiků 527 vzorků V tužebníku 30 parfémů

Irena
sv. Parfema z Kecálburgu 2493 příspěvků 04.01.09 22:26

To mě taky napadlo, jen to finančně není žádná úleva.

llenni
Nevyléčitelná závislačka 1604 příspěvků 04.01.09 22:34

No … v prosinci měli na Pražském letišti 30ml za 499,–. A měli jich dost. Tak kdyby někdo náhodou někam letěl ..... :wink: .

Mně se bohužel líbí až tak po 2 hodinách. Coco mi moc nepřipomíná - ta je má velká láska a No.4 bych nosit asi nemohla.

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Lyonella
sv. Parfema z Kecálburgu 7017 příspěvků 04.01.09 22:36

Já můžu obě.. :wink:

Na poličce 58 parfémů 36 miniatur 45 odstřiků 527 vzorků V tužebníku 30 parfémů

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 25879 příspěvků 04.01.09 22:40
janas píše:
Nejdřív se mi moc nelíbil - moc velká nálož pomerančového květu, ale než jsem spotřebovala odstřik, tak se mi docela zalíbil. Ale není to úplně moje parketa - moc květinové. Když už, tak bych brala parfém (kdyby mi ho někdo dal :D ). Bohužel je taky přeformulovaný, určitě to bývala bomba!
(Mluvím o Narcis Noir.)

Já zkoušela Narcisse Noir - čistý parfém - zrovna před pár dny. A byl to zážitek!! Byť přeformulovaný, bomba je to i tak! :oops:

ad Jil Sander N´4 - pro mě nejkrásnější vůně téhle firmy! Kořeněná, ovocně-květinová a hřejivá pecka :wink: Přijde mi, že je podobného typu jako Sacrebleu. Ne, že by si byly podobné, ale mají podobné „kouzlo“ 8)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

janas
sv. Parfema z Kecálburgu 5643 příspěvků 04.01.09 23:08

No to věřím! Parfém NN musí být nádherný.
Jil S.no.4 uznávám, že je asi krásný, ale pro mě ne. Asi mi tam vadí ta vanilka - já ji bohužel nemám ráda.(A ovocná nasládlost.) Sacrebleu mi vůbec ničím nepřipomíná, ta se mi zdá úplně jiná a líbí se mi - přijde mi nesladká, i když je tam taky ovoce, ale málo.
Kvůli té vanilce jsem se neskamarádila s většinou Guerlainů, což mě mrzí - no moje chyba. V mém věku se mi asi nos už nezmění. :( Asi zůstanu věrná chyprovkám. Z poslední doby jsem byla nejvíc na větvi z Fumerie Turque od SL.

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 25879 příspěvků 04.01.09 23:31

Janas nevadí, chyprovky jsou krásné!! Já stíhám být věrná některým vůním s vanilkou i chyprovkám, a taky některým orientálním a taky lehce gurmánským … 8)

Fumerie Turque mě fascinuje. Je úžasná, chodím kolem ní, zkouším, nevím zatím, jestli bych jí chtěla nosit - mám jen vzoreček. Určitě bych ale koupila odstřik, kdyby se naskytl, abych vyzkoušela, jak voní „natvrdo“ :D

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist