Parfémová všehochuť z netu - zajímavosti (nejen)

Fotoalbum tématu (269) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Plíšek
Nevyléčitelná závislačka 1423 příspěvků 16.07.12 08:45

Byla a je nějaká taková neznámá, která Vás oslovila a zalíbila se a třeba i více, jak všechny značkové parfémy dohromady? Objevili jste nějakou zvláštní a zajímavou vůni? Nenechte ji v zapomnění a prozradte, kde ty Popelky neviditelné, obyčejné a neobyčejné hledat ;) Zajímavé, kuriozní a neznámé… 8)

Příspěvek upraven 14.11.12 v 15:18

Na poličce 8 parfémů 0 miniatur 16 odstřiků 113 vzorků V tužebníku 4 parfémy
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 35 Další »
Reakce:

slniecko
sv. Parfema z Kecálburgu 6187 příspěvků 16.07.12 13:01

Jacomo - Aura
Nie je to celkom neznama a neznackova vona, ale tak urcite nepatri do bezneho mainstreemu, navyse je neuveritelne lacna - len skoda, ze sa uz nerobi, tak syslim, ked niekde zbadam.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

slniecko
sv. Parfema z Kecálburgu 6187 příspěvků 16.07.12 13:02

No a este ma teraz napadla Rose of Bulgaria od Biofresh, tu mam zatial vyskusanu len zo vzorky, ale urcite planujem flakon.

Plíšek
Nevyléčitelná závislačka 1423 příspěvků 16.07.12 13:38

Sluníčko druhá jmenovaná má zajímavý flakonek a vypadá lákavě. Jaká je? Růže a??? dle flakonku bych řekla, že budou rázné ;)

Plíšek
Nevyléčitelná závislačka 1423 příspěvků 16.07.12 13:42

Sluníčko Aura Jacomo je jedna v katalogu parfému tady. I s cenou a tak by jsi ji mohla ještě snad sehnat. Pokud to je ona :think:

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 16.07.12 13:54
@slniecko píše:
Jacomo - Aura
Nie je to celkom neznama a neznackova vona, ale tak urcite nepatri do bezneho mainstreemu, navyse je neuveritelne lacna - len skoda, ze sa uz nerobi, tak syslim, ked niekde zbadam.

Sysli - slovenské Elnino ji bude mít nespíš taky:

http://www.arome.cz/…a-for-women/

Na poličce 46 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 113 vzorků V tužebníku 20 parfémů

dynda
sv. Parfema z Kecálburgu 3610 příspěvků 16.07.12 14:06

@Plíšek
Plíšku, založila jsi krásné téma :potlesk:

Já takhle mám Revlon Absolutely Fabulous. Myslím, že na evropském trhu nikdy nebyl, vždycky jsem ho koupila na jiném kontinentu. Pak se mi postesklo a před časem jsem si ho objednala z Ameriky, ale už voní jinak - podle všeho je starý. Nebo možná proběhla reformulace, nevím. Vždycky to jednou za čas zkusím, ale něco je prostě špatně. Voněl mi na Revlon strašně luxusně. Úplně jinak, než všichni Charlie dohromady.

Na poličce 57 parfémů 0 miniatur 7 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Plíšek
Nevyléčitelná závislačka 1423 příspěvků 16.07.12 14:16

Dyndo děkuji a jsem moc ráda, že se Ti líbí a snad bude i dalším Aromačkám a najdou tady skvělé, ale zapomenuté a nebo neznámé parfémy. I já je ráda poznám a děkuji všem za příspěvky.

slniecko
sv. Parfema z Kecálburgu 6187 příspěvků 16.07.12 17:35

@Plíšek

Poslem ti vzorku, len mi napis adresu, ja ju nie a nie vyhrabat…je to ruza a… ruza :D…soliflor…praveze je velmi jemna, ja by som ju prirovnala niekde k Rose od Paul Smitha, alebo k Rose Splendide, ako nie je zas tak prepracovana, ale velmi prijemna

@jerry
ja ich dusu usatu, ze povodna cena 1590 8o…bezna cena je tak od 11-15€…teraz mam dve flase este plne v rezerve :oops:

http://www.parfums.sk/…aletna-voda/

Plíšek
Nevyléčitelná závislačka 1423 příspěvků 16.07.12 18:02

Sluníčko Od P. Smitha znám. Jemné.
Bulgaria-mají silné vůně a vybavil se mne olejíček z růží ;)Děkuji za nabídku :kytka:
Dynda Revlony mají nejen i pěkné vůně, ale i velmi pěkné ceny.
Někdy se mne zdá, že je schválně před námi v té cizině schovávají a nechtějí se pochlubit těmi svými poklady a dělit se o ně 8)a je to jako s potravinami, co k nám vozí 8o Mamka měla modrý a vím a pamatuji si, že byla vůně příjemná a natož když ten Tvůj objev je luxus nad luxus. Gratuluji k jeho objevu :)

Aanomis
Parfémová maniačka 798 příspěvků 17.07.12 09:57

Pro mě absolutně Charlie SUNSHINE od Revlonu…

Akorát už se asi nevyrábí /na trhu je White, Red, Silver - ale SUNSHINE - nic…

Škoda. Tak mě napadá, kdybyste některá měla třeba jen zbyteček k dispozici nebo aspoň tip kde ho koupit…Byla bych vděčná :))

Na poličce 65 parfémů 3 miniatury 53 odstřiků 182 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Alena_In
sv. Parfema z Kecálburgu 3242 příspěvků 17.07.12 10:25

Když u nás před x lety začínal Yves Rocher, koupila jsem si šeříkovou vůni. Už dávno nevím, jak se jmenovala ani jak vypadala, ale pořád na ni nostalgicky vzpomínám, s takovým šeříkem jsem se pak už nikdy nepotkala. :,(
K příjemným vzpomínkám určitě patří také to, že tehdy bylo krásné jaro a já intenzivně randila se svou velkou láskou. :srdce:

Na poličce 16 parfémů 5 miniatur 18 odstřiků 77 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Plíšek
Nevyléčitelná závislačka 1423 příspěvků 17.07.12 10:32

Aleno In i ted nabízí Rocher šeříkové vůně. Zkusila jsi? Ada má ráda šeřík a má na své poličce Rocher šeřík, který je také autentický :)

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 17.07.12 20:29

Já měla mezi dalšími kdysi tento Regines (bylo to v době kdy se u nás začaly otevírat první parfumérky takže asi tak rok 1991) a voněl zajímavě a dlouho, tuším už se asi nedá sehnat.

Na poličce 191 parfémů 9 miniatur 225 odstřiků 133 vzorků V tužebníku 30 parfémů

Reg9
Učednice 218 příspěvků 17.07.12 21:00

@Sára;)
http://www.fragrancex.com/…roducts.html
Kdoví, jak voní dnes, ale zajímalo by mě to - už kvůli jménu.

Na poličce 4 parfémy 2 miniatury 17 odstřiků 81 vzorků V tužebníku 7 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 35 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist