JULES - Christian Dior

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

chavah
sv. Parfema z Kecálburgu 5240 příspěvků 23.03.09 17:17
JULES - Christian Dior

Pamatujete? Úžasná vůně dřeva a koření.Opravdu sexy vůně, ža se Vám až podlamovala kolena.Škoda, že se už nevyrábí.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů
Reakce:

chavah
sv. Parfema z Kecálburgu 5240 příspěvků 23.03.09 17:19

http://www.obrazky.cz/detail?… … gBejU/1%0A

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

miniparfums
Učednice 148 příspěvků 23.03.09 21:25
:idea:
Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

gentiana
Nevyléčitelná závislačka 1865 příspěvků 23.03.09 21:26
miniparfums píše:
Moje prvni vune, Dela se porad!!! psal jsem o ni ve vlaknu Yves Saint Laurent — KOUROS

Cože? A proč po ní tolik lidí pláče? Kde je?

Na poličce 113 parfémů 30 miniatur 21 odstřiků 57 vzorků V tužebníku 18 parfémů

Chandler
Nevyléčitelná závislačka 1133 příspěvků 23.03.09 22:39
Jules

Jednoznačný souhlas s hodnocením. Nedávno jsem sehnal miniaturu a jsem prostě nadšen.

Dostupná je na ebay a v buticích Dior. Za nemalý peníz, ale je.

Na poličce 106 parfémů 32 miniatur 22 odstřiků 75 vzorků V tužebníku 9 parfémů

gentiana
Nevyléčitelná závislačka 1865 příspěvků 25.03.09 15:37
Chandler píše:
Jednoznačný souhlas s hodnocením. Nedávno jsem sehnal miniaturu a jsem prostě nadšen.Dostupná je na ebay a v buticích Dior. Za nemalý peníz, ale je.

V buticích Dior teda určitě ne, tam jsem byla včera.

Chandler
Nevyléčitelná závislačka 1133 příspěvků 25.03.09 15:49
Jules v buticích Dior

Jéjda.

Já si neuvědomil, že v Praze na Pařížský je taky. Měl jsem na mysli Paříž, Miláno … :D . Tak v pražským butiku na mě koukali jako bych spad z marsu :D , když jsem se jich zeptal, že až jim budou posílat zboží, že by jim tam přibalili i Julese :D .

Takže přesněji v některých buticích Dior, ale ten pražský k nim nepatří :cry: .

Chandler

Na poličce 106 parfémů 32 miniatur 22 odstřiků 75 vzorků V tužebníku 9 parfémů

miniparfums
Učednice 148 příspěvků 25.03.09 17:54
:?:
Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

gentiana
Nevyléčitelná závislačka 1865 příspěvků 25.03.09 19:54
Chandler píše:
Jéjda.

Já si neuvědomil, že v Praze na Pařížský je taky. Měl jsem na mysli Paříž, Miláno … :D . Tak v pražským butiku na mě koukali jako bych spad z marsu :D , když jsem se jich zeptal, že až jim budou posílat zboží, že by jim tam přibalili i Julese :D .

Takže přesněji v některých buticích Dior, ale ten pražský k nim nepatří :cry: .

Chandler

No, já nevím, co je v Praze, naposled jsem tam byla asi tak v roce 2001, když jsem chtěla tu kolekci šminek, co ve tmě svítí, co jsem o ní četla ve Voguji nebo nějakém podobném pochybném plátku a koukaly na mě baby jako kdybych nejen spadla z Marsu, ale ještě k tomu si z nich dělala srandu. Fakt je, že já jsem obvykle v poklusu, takže je možné, že se likli udýchané rozvrkočené ženské s baťohem, co tam vlítla, řekla Chci to a to, jako by byla v konzumu…

Ale já byla pěkně prosim v Christian Dior Couture, via Tornabuoni 57/59, Firenze. Paní mi vysvětlila, že Dior Voňavky a šminky, která dělá všecky ty… voňavky a šminky, je jiná firma, že Dior Couture má akorát ty tři věci od Hedi Slimana. Kteréžto jsem očuchala a zrecenzovala hned po návratu dom.

gentiana
Nevyléčitelná závislačka 1865 příspěvků 28.03.09 14:04

Jo, a sice je to rada poněkud s křížkem po funuse, ale Jules mi došel dneska a je dost podobný Nemovi od Cacharelu. Nemo je malinko sladší.
(Mimochodem, kdyby někdo objevil, kde se ten Nemo dá koupit za příčetnou cenu, ne 120 euro na íbeju, tak mi taky dva kousky vemte.)

Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist