JUST a Nahrin

estelle 31.12.07 10:09

Ada, zaujala ma tato svajciarska firma/firmy - tvrdia, ze su velmi prírodní. Vyskusala som tymnianovy krem (pouzila som ho, ked som mala problem s nosovymi dutinami a prieduskami) - vonia velmi dobre, aj jeho ucinky ma celkom zaujali. Vsimla som si na letaku aj nejaky certifikat - UNI EN ISO: 9001: 2000. Inak su pomerne drahí. Tu je stranka: www.justnahrin.cz- ak si najdes cas, kukni na to…

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Silis 31.12.07 14:00

Já jsem od nich jednou měla krém na ruce a byl skvělý.

estelle 31.12.07 14:18

Silis ahoj :-) a aky to bol? To by sa mi zislo. Dobrych kremov na ruky nie je nikdy dost. Inak PF 2008

Silis 31.12.07 14:36

Estelle - já myslím, že to byl tento: http://www.just.sk/…_kremy/k5147

Ada 31.12.07 18:25

Složení vypadá relativně ok, ale co jsou to ty „ochranné oleje“? Jak něco nemá složení INCI, tak jsem nedůvěřivá, do tohohle složení se dá schovat ledacos…

Mirka 31.12.07 18:29

Jejich produkty jsou fajn, používáme je už roky - třeba ten tymiánový krém, nebo olej 31. Léčím s tím celou rodinu, hlavně děti. Ale po složení jsem tedy nepátrala.

Barbarra 01.01.08 15:57
Mirka píše:
Jejich produkty jsou fajn, používáme je už roky - třeba ten tymiánový krém, nebo olej 31. Léčím s tím celou rosinu, hlavně děti. Ale po složení jsem tedy nepátrala.

Používám taky „Jednatřicítku“, je skvělá na neduhy všeho druhu:).
Zkoušela jsem i tymiánový krém, levandulový a pár dalších produktů. Na jednom z nich jsem ve složení přečetla ´tenzidy´, což mě trochu zklamalo, takže jsem už neměla chuť zkoušet žádné další.

katka-tereza 14.03.08 07:19

Jsem poradce Justu. Můžu poradit.

moajli 21.05.08 14:41

škoda........už jste si také všimly, že kdekoliv se objeví nějaký poradce tak to znamená konec diskuze???? Nad tím by se poradci měli zamyslet......

moajli 21.05.08 14:45
Silis píše:
Já jsem od nich jednou měla krém na ruce a byl skvělý.

krém na ruce jsem měla, jelikož dělám na zahrádce a mám neustále záděry a oděrky tak jsem čekala zázrak, zázrak se nekonal, krém byl dobrý, skvělý bych ale říct nemohla

Používám krém slézový, pro mne je velice přijemný svojí vůní a mastnotou která se okamžitě vsákne.

31 mi na nic nezabrala, zkoušela jsem ji hlavně kvůli oparům, koutkům a bolení hlavy - nic, kloktala jsem při bolení v krku - nic. Přitom mojí máti zabírala na všechny tyhle věci.......u kaž­dého je to asi o něčem jiném.

moajli 21.05.08 14:47

…a fantastické je jejich koření, tedy tím myslím Jahrin, koření na maso, to je u nás stále v zásobě

Alla 05.08.08 08:34

Až na to, že koření Nahrin obsahuje zvýrazňovače chuti - taky jsem byla nadšený odběratel do doby, kdy jsem se začala zajímat o složení toho co kupuju. Z Justa mi zůstala jen „jednaticítka“ a koření jsem věnovala dál.
Je fajn vidět dál než na povrch - myslím jakýkoli výrobek jakékoli firmy a umět si přečíst co se vlastně pod přírodním pláštíkem skrývá.

Albeni 17.04.09 17:34

Používáme červený tymiánový, modrý jalovcový a ještě jeden krém (se zeleným proužkem ) všechny jsou dobré. Babička si chválí měsíčkový.

verunka2201 17.04.09 21:34

Koukám jak blázen na tohle téma, že jsem si ho nikdy dřív nevšimla :shock: Ale zkušenost mám tedy jen s Justem a pouze s tím olejem 31 bylin. Mamina ho kupuje a přidává ho do měsíčkové masti, kterou každý rok vyrábí. Pravda je, že se pak z obyč masti stává jakýsi elixír :lol: který používáme na všecko: opary, odřeniny, bolavé klouby, křečové žíly, jiné kožní neduhy, prevence proti všemu… No opravdu skoro na vše :D A většinou to funguje, konkrétně na ty opary, kterýma jsem trpívala, je to to nejlepší, co mě kdy potkalo!

Albeni 18.04.09 12:36

Ten máme taky :D je bezvadný. Dá se dát i do aromalampy, ale na to je ho škoda.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama

TOPlist