Juvena

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Violette
Parfémová maniačka 745 příspěvků 19.06.09 09:38
Juvena

Ve Fannu mají slevy na končící linie kosmetiky Juvena. Nemáte prosím někdo zkušenost s krémem Rejuven Active Day? Hlavně jestli je vhodný na citlivou sušší pleť. Ve Fannu se již nedá vyzkoušet, mají tam jen ty nové linie a slevy jsou jen v e-shopu. http://www.fann.cz/…/katalog/pec … ece-o-plet

Na poličce 24 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém
Reakce:

Arome karkulka
Nováček 3 příspěvky 19.06.09 13:57

Tak já bych ve Fannu už nenakupovala.Jednou jsem si objednala nejaké sérum asi za 1500 a po dodání jsem zjistila, že je prošlé, proto asi ta sleva. Navíc bylo cítit hrozně cítit močovinou, což potvrdil i manžel. Takže já za sebe nikdy víc.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Violette
Parfémová maniačka 745 příspěvků 19.06.09 14:14

To mě mrzí, já mám s Fannem zatím jen dobré zkušenosti. A původní linie Juvena je ve slevě proto, že bude nová v nových obalech a s inovovaným obsahem.

Kačaba02
Znalkyně 389 příspěvků 19.06.09 14:17

Já mám s Fann e-shopem také dobré zkušenosti.A pokud bylo sérum zkažené, reklamovala bych ho, protože to nesmí být ani věci „ve slevě“.

Na poličce 19 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Arome karkulka
Nováček 3 příspěvky 19.06.09 18:48

Bylo to séru Active performance, takové zlatavé s kuličkami. Já bych se ani na datum spotřeby nedívala, ale tenkrát to řešila na omlazení jedna dotyčná, tak jsem se podívala taky a ejhle…A opravdu bylo cítit močovinou. Ale řekla jem si, že tolik peněz nevyhodím a nastěstí mi to nic neudělalo. Ale to už se stalo asi před rokem a od té doby nemám důvěru. A to tam je ted za pár korun.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Popelka
sv. Parfema z Kecálburgu 3440 příspěvků 22.06.09 10:57

dnes mi přišel od Juveny tónovací krém(Tinted Deliner) odstín natural bronze.Příjemně se roztírá,pokožka je krásně tónovaná a sjednocená,takže jsem moc spokojená.Na takové rychlé nalíčení když člověk pospíchá ideální :lol:

Na poličce 49 parfémů 5 miniatur 2 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Violette
Parfémová maniačka 745 příspěvků 22.06.09 14:48

Taky už na něj čekám (Tinted Deliner) a těším se…

Violette
Parfémová maniačka 745 příspěvků 24.06.09 10:08

Tinted Deliner dnes dorazil. Také mám odstín Natural Bronze. Není vůbec tmavý, jak se na první pohled zdá, pěkně se roztírá a vsakuje. Krásně tónuje a sjednocuje barvu pleti. Je výborný na suchou pleť, nezvýrazňuje šupinky, jako mi to dělá většina make-upů a nedělá dojem „masky“. Pleť je nádherně vyhlazená. Jsem nadšená, protože tohle je něco, co jsem měla objevit už dávno!! :D

A taky chválím Fann, dodání bez problému a navíc přidali 2 vzorečky parfémů (dámský a pánský)

Popelka
sv. Parfema z Kecálburgu 3440 příspěvků 08.07.09 11:17
simča001 píše:
mamka si objednává z krásy.cz a doručení vždy v poho a přibalí katalogy, vzorečky a navíc kupóny na další nákup! myslíte tuto juvenu? http://www.krasa.cz/…deliner.html

Jj to je ono,teď byly slevy,já ho koupila za 1/2 ceny :lol:

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10503 příspěvků 08.07.09 11:20

Mám ho taky,je fajn. …též za poloviční cenu. :wink:

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Popelka
sv. Parfema z Kecálburgu 3440 příspěvků 08.07.09 11:32

Já ho nemůžu používat když jsou ty vedra, to se pak lesknu jako zrcátko,ale do chladnějšího počasí super :lol:

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10503 příspěvků 08.07.09 11:39

.....to samé v bleděmodrém :wink:

Popelka
sv. Parfema z Kecálburgu 3440 příspěvků 08.07.09 11:44
Myskamauska píše: .....to samé v bleděmodrém :wink:

to jsem ráda, že nejsem sama.To si nemůžeš sáhnout na obličej,jinak máš hnědý kapesníček :lol:

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10503 příspěvků 08.07.09 12:03

potvrzuju :D

Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist