Juvena

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Violette
Parfémová maniačka 745 příspěvků 19.06.09 09:38
Juvena

Ve Fannu mají slevy na končící linie kosmetiky Juvena. Nemáte prosím někdo zkušenost s krémem Rejuven Active Day? Hlavně jestli je vhodný na citlivou sušší pleť. Ve Fannu se již nedá vyzkoušet, mají tam jen ty nové linie a slevy jsou jen v e-shopu. http://www.fann.cz/…/katalog/pec … ece-o-plet

Na poličce 24 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém
Reakce:

Arome karkulka
Nováček 3 příspěvky 19.06.09 13:57

Tak já bych ve Fannu už nenakupovala.Jednou jsem si objednala nejaké sérum asi za 1500 a po dodání jsem zjistila, že je prošlé, proto asi ta sleva. Navíc bylo cítit hrozně cítit močovinou, což potvrdil i manžel. Takže já za sebe nikdy víc.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Violette
Parfémová maniačka 745 příspěvků 19.06.09 14:14

To mě mrzí, já mám s Fannem zatím jen dobré zkušenosti. A původní linie Juvena je ve slevě proto, že bude nová v nových obalech a s inovovaným obsahem.

Kačaba02
Znalkyně 389 příspěvků 19.06.09 14:17

Já mám s Fann e-shopem také dobré zkušenosti.A pokud bylo sérum zkažené, reklamovala bych ho, protože to nesmí být ani věci „ve slevě“.

Na poličce 18 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Arome karkulka
Nováček 3 příspěvky 19.06.09 18:48

Bylo to séru Active performance, takové zlatavé s kuličkami. Já bych se ani na datum spotřeby nedívala, ale tenkrát to řešila na omlazení jedna dotyčná, tak jsem se podívala taky a ejhle…A opravdu bylo cítit močovinou. Ale řekla jem si, že tolik peněz nevyhodím a nastěstí mi to nic neudělalo. Ale to už se stalo asi před rokem a od té doby nemám důvěru. A to tam je ted za pár korun.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Popelka
sv. Parfema z Kecálburgu 3440 příspěvků 22.06.09 10:57

dnes mi přišel od Juveny tónovací krém(Tinted Deliner) odstín natural bronze.Příjemně se roztírá,pokožka je krásně tónovaná a sjednocená,takže jsem moc spokojená.Na takové rychlé nalíčení když člověk pospíchá ideální :lol:

Na poličce 49 parfémů 5 miniatur 2 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Violette
Parfémová maniačka 745 příspěvků 22.06.09 14:48

Taky už na něj čekám (Tinted Deliner) a těším se…

Violette
Parfémová maniačka 745 příspěvků 24.06.09 10:08

Tinted Deliner dnes dorazil. Také mám odstín Natural Bronze. Není vůbec tmavý, jak se na první pohled zdá, pěkně se roztírá a vsakuje. Krásně tónuje a sjednocuje barvu pleti. Je výborný na suchou pleť, nezvýrazňuje šupinky, jako mi to dělá většina make-upů a nedělá dojem „masky“. Pleť je nádherně vyhlazená. Jsem nadšená, protože tohle je něco, co jsem měla objevit už dávno!! :D

A taky chválím Fann, dodání bez problému a navíc přidali 2 vzorečky parfémů (dámský a pánský)

Popelka
sv. Parfema z Kecálburgu 3440 příspěvků 08.07.09 11:17
simča001 píše:
mamka si objednává z krásy.cz a doručení vždy v poho a přibalí katalogy, vzorečky a navíc kupóny na další nákup! myslíte tuto juvenu? http://www.krasa.cz/…deliner.html

Jj to je ono,teď byly slevy,já ho koupila za 1/2 ceny :lol:

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10501 příspěvků 08.07.09 11:20

Mám ho taky,je fajn. …též za poloviční cenu. :wink:

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Popelka
sv. Parfema z Kecálburgu 3440 příspěvků 08.07.09 11:32

Já ho nemůžu používat když jsou ty vedra, to se pak lesknu jako zrcátko,ale do chladnějšího počasí super :lol:

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10501 příspěvků 08.07.09 11:39

.....to samé v bleděmodrém :wink:

Popelka
sv. Parfema z Kecálburgu 3440 příspěvků 08.07.09 11:44
Myskamauska píše: .....to samé v bleděmodrém :wink:

to jsem ráda, že nejsem sama.To si nemůžeš sáhnout na obličej,jinak máš hnědý kapesníček :lol:

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10501 příspěvků 08.07.09 12:03

potvrzuju :D

Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist