K. Moss Vintage

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 13.10.09 21:02
K. Moss Vintage

Už jste ji zkoušeli? Mě se líbí, většinou sice levnější vůně s opovržením přehlížím ale tahle mě zaujala, jde o florientální vůni, tedy moje oblíbená skupina a tvůrce Olivier Polge navíc stvořil i několik vůni, které jsou moje top. Zdá se mi podoba s L´instant Magic nebo ji cítite taky? Pro mne jsou to mandličkové vůně. A reklama je taky pěkná. 

Na poličce 191 parfémů 9 miniatur 225 odstřiků 133 vzorků V tužebníku 30 parfémů
Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Marianna
sv. Parfema z Kecálburgu 4047 příspěvků 13.10.09 21:14

Co je podobné L´Instant Magicu, je třeba vyzkoušet. Kampak na ní mám jít?

Na poličce 10 parfémů 0 miniatur 2 odstřiky 1 vzorek V tužebníku 5 parfémů

Intense77
Znalkyně 302 příspěvků 13.10.09 21:31
...

Fuj ta to je smarad.

Na poličce 8 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 13.10.09 22:39
Intense77 píše:
Fuj ta to je smarad.
:lol: :lol: :lol: :lol:
Na poličce 191 parfémů 9 miniatur 225 odstřiků 133 vzorků V tužebníku 30 parfémů

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 13.10.09 22:40
Marianna píše:
Co je podobné L´Instant Magicu, je třeba vyzkoušet. Kampak na ní mám jít?

v kamenkách - Marionnaud určitě

Intense77
Znalkyně 302 příspěvků 13.10.09 23:29
...

Ešte k fotke. Určite to nie je jej telo.

Na poličce 8 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

dracatko
Nevyléčitelná závislačka 1365 příspěvků 14.10.09 20:59

Dneska jsem zkoušela a - ten L'Instant Magic tam fakt je, navíc má docela slušnou výdrž. Takže povedená záležitost, bohužel jsem se zapomněla mrknout na cenu, ale stojí za úvahu.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 14.10.09 21:11
dracatko píše:
Dneska jsem zkoušela a - ten L'Instant Magic tam fakt je, navíc má docela slušnou výdrž. Takže povedená záležitost, bohužel jsem se zapomněla mrknout na cenu, ale stojí za úvahu.

tak to jsem ráda, že mě nos neklame, stojí kolem 7stovek v kamence za 30 ml ale na netu to bude určitě cena za 50 ml, jinak nejhezčí je na kůži, dnes jsem ji testovala a cítím ji všude, fakt mě překvapila, jinak se mi totiž od KM nelíbí vůbec nic, lépeřečeno ostatní vůně jsou takové nijaké

dracatko
Nevyléčitelná závislačka 1365 příspěvků 14.10.09 21:14

No moje řeč, původní Kate ještě celkem ušla jako jednoduchá růže, letní edice se mi nelíbila vůbec a Velvet Hour mi obrátila žaludek :-)

Na kůži je vážně hezká a nestojí tedy moc .-)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Popelka
sv. Parfema z Kecálburgu 3440 příspěvků 15.10.09 07:02

včera jsem se po ní dívala v drogérkách i parfumérii a ještě o ní nic nevědí.Holt než to k nám dorazí,tak bude stará :cry: Taky mě zajímá,očichala jsem jen Velvet Hour a málem jsem taky vrhla.Tu bych snad nepoužila ani na WC :roll:

Na poličce 49 parfémů 5 miniatur 2 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Salinas
Nevyléčitelná závislačka 1462 příspěvků 15.10.09 08:26

Tak u toho Velvetu jsem přemýšlela jestli nemaji skažený testr. Pak jsem jindy a jinde pochopila, že nee…

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Evax
Parfémová maniačka 716 příspěvků 15.10.09 23:52
Sára píše:
dracatko píše:
tak to jsem ráda, že mě nos neklame, stojí kolem 7stovek v kamence za 30 ml ale na netu to bude určitě cena za 50 ml, jinak nejhezčí je na kůži, dnes jsem ji testovala a cítím ji všude, fakt mě překvapila, jinak se mi totiž od KM nelíbí vůbec nic, lépeřečeno ostatní vůně jsou takové nijaké

U nás stojí 700 50tka, 30 ml stojí v kamence okolo 400 Kč /do 450 zpravidla/, mám pocit, že tyto „levnější“ vůně se prodávají určitou dobu dráž na internetu /zvláště s poštovným/

Na poličce 31 parfémů 5 miniatur 14 odstřiků 13 vzorků V tužebníku 17 parfémů

Evax
Parfémová maniačka 716 příspěvků 15.10.09 23:56

Test na papírku se mi líbil: naštěstí jsem vyzkoušela i na kůži, a tam s Guerlainem nic společného nemá - na mne odpudivý chemický puch /dokonce mi připomněla místy i Bioparox, jehož zápach nesnáším/, výdrž slabší. Nicméně z řady Kate Moss patří ke zdařilejším, hlavně ve srovnání s předchozími počiny.

Na poličce 31 parfémů 5 miniatur 14 odstřiků 13 vzorků V tužebníku 17 parfémů

Marianna
sv. Parfema z Kecálburgu 4047 příspěvků 16.10.09 22:57

Hm, tak v Sephoře ji mají, takže jsem testla. Musím říct, že mezi drogérkovkami jsem si už v ranném mládí jen velmi těžko vybírala. Naplácala jsem jich na sebe … a žádná mě neuchvátila. Všude, ale naprosto v každé, je jakýsi typický stejný ocas nebo co. A v téhle taky. I kdybych nevěděla, že to není „opravdový“ (nebo jak bych to napsala) parfém, tak poznám drogérkový ocas. Nemůžu si pomoct.

L´Instant Magic tam - velmi vzdáleně v určitých závanech - trochu cítím. Dokonce i ten nepříjemný ocásek za čas zmizí. Ovšem pár desítek minut na to zmizí celá vůně. Dostat ji darem, asi bych si s ní poradila, ale kupovat určitě nebudu. Rozhodně mezi drogérkovými a celebritími vůněmi patří k těm povedeným.

Na poličce 10 parfémů 0 miniatur 2 odstřiky 1 vzorek V tužebníku 5 parfémů

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 17.10.09 03:23

Vskutku zajímavé… o Velvet Hour jsem se totiž onehdá s někým bavila a říkala jsem, že něco jako v L'Instant Magicu v něm stopro cítím!
A, kupodivu, se mi docela líbil. Ten Velvet, tedy.

Na poličce 52 parfémů 100 miniatur 12 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 9 parfémů
Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist