Kadeřnictví

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Garfield
sv. Parfema z Kecálburgu 3380 příspěvků 22.05.09 19:39
kadeřnictví

Nevím, jestli se tu už někde kadeřnictví neprobírala, upřímně se přiznám, že se mi nechtělo až tak hledat :oops:

Mám vlasy do pasu a nosím je tak defakto od útlého mládí. Můj jediný pokus o změnu skončil stupňovitým sestřihem a mým následným brekem nad ztrátou vlasů, zmršeným účesem a neschopností kadeřníka.
Hledám kadeřníka, který mi poradí, co na hlavě můžu mít a nemůžu a následně taky vytvoří to, co si zvládnu doma sama udržovat. Nechci vyhodit prachy za účes, který mi bude držet 5vteřin, nebo po prvním umytí už nikdy neupravím do odpovídající podoby. Najde se dobrá duše, která mi poradí schopného kadeřníka v Olomouci, Ostravě, nebo v nejhorším případě, v Praze?

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Spirit
Znalkyně 462 příspěvků 23.05.09 22:02

Kadeřník je pro mě noční můra, pořád nemůžu najít Někoho, před kadeřníkem mívám podobné stavy jako před zubařem… Ale na rozdíl od zubaře vlasy pokaždé protrpím… Tak držím palce***

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 11 parfémů

Alena
sv. Parfema z Kecálburgu 5554 příspěvků 23.05.09 22:08

od kadeřníka chodím zásadně pod sprchu :lol: zatím jsem téměř za 25 let narazila na jedinou kadeřnici, od které jsem mohla jít rovnou do práce! ta se mi bohužel odstěhovala :cry: jinak to mám tak, že jedna hezky stříhá, druhá vyfouká super účes, ale se střihem jsem spokojená nebyla, třetí hezky stříhá, ale neumí smýt barvu z kůže, atd.. nedá se říct, že bych měla svojí kadeřnici roky - většinou se ráno probudím, zjistím, že mám vlasy jak dement a pak je mi jedno, kde mi vezmou, hlavně to musí být teď hned, i kdyby to mělo být v pánským :lol:

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 10 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Garfield
sv. Parfema z Kecálburgu 3380 příspěvků 23.05.09 23:24

No možná jsem trochu naivní právě tím, že si maximálně nechávám zastřihávat konce :( Mám trochu divné vlasy, normálně rovné,ale když trochu mrholí,nebo je vlhko, začnou se mi kroutit a dělat „anténky“ :roll: .Z toho vyvozuju, že mi jen tak něco držet nebude :? Ale dlouhé vlasy už mám celé věky a už mě to tak nějak unavuje, chce to změnu 8)

Spirit
Znalkyně 462 příspěvků 15.03.10 21:28

Krásný večer, po opravdu DLOUHÉ době se vracím, pro všechny kteří stále marně hledají a jsou ochotni za kvalitu zaplatit, vím o opravdu dobrém kadeřnictví, kde Vás vyslyší a nebudou za každou cenu vyrábět to „co se teď prostě má nosit“ například řvavě barevná vrabčí hnízda u lidí kterým nesluší a tak podobně…
Tady je odkaz - objednací doby jsou bohužel delší. http://mishahairstudio.com/

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 11 parfémů

melisaa
Nevyléčitelná závislačka 1176 příspěvků 15.03.10 22:19
Garfield píše: …Najde se dobrá duše, která mi poradí schopného kadeřníka v Olomouci, Ostravě, nebo v nejhorším případě, v Praze?

A v Ústí, Liberci či Jablonci?? :lol:

Ta moje mi už leze na nervy! Když jí řeknu, že chci tak a tak a ať to sakra nedělá tou svojí unikátní prostřihávací metodou, nic, jako kdybych mluvila do dubu.. :angry: Možná jsem moc náročná a mám divné představy, ale radši jsem u ní už přes půl roku nebyla..

Na poličce 7 parfémů 3 miniatury 0 odstřiků 27 vzorků V tužebníku 1 parfém

Juana
sv. Parfema z Kecálburgu 3421 příspěvků 16.03.10 08:31

Levní nejsou, ale jsou dobří, hodně dobří http://www.alla.cz/

už jsem byla ostříhaná za víc peněz výrazně hůř.

Na poličce 13 parfémů 0 miniatur 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 153 parfémů

Kamikaii
Parfémová maniačka 549 příspěvků 16.03.10 10:49
Garfield píše:
Ostravě

V Ostravě mám skvělou kadeřnici v salonu Cats, chodí tam i moje mamka a ségra. http://www.cats.kvalitne.cz/ Je to ta tmavovlasá vzadu druhá zleva. 605 85 00 17. Hledala jsem schopnou kadeřnici skoro třicet let :lol: jo a není drahá :wink:

Na poličce 44 parfémů 5 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 14 parfémů

Smidlik
Nevyléčitelná závislačka 1643 příspěvků 16.03.10 10:57

Holky, oceňuju, že takovou informaci pustíte od světa, já si po dlouhých letech našla bezva kadeřnici, ale adresu bych zveřejnila jen pod pohrůžkou smrti :lol:

Na poličce 90 parfémů 8 miniatur 27 odstřiků 21 vzorků V tužebníku 6 parfémů

barbucha  16.03.10 11:58

Ty jsi dobrá :? Já takhle získala bezva kadeřníka od kolegyně - kdyby mi to taky neprozradila, mám prd :evil:

Smidlik
Nevyléčitelná závislačka 1643 příspěvků 16.03.10 12:04

Ví to pár kamarádek, který to ze mě vyloudily, má pořád strašně narváno :|

Na poličce 90 parfémů 8 miniatur 27 odstřiků 21 vzorků V tužebníku 6 parfémů

Kamikaii
Parfémová maniačka 549 příspěvků 16.03.10 16:10

Noo jak je ta krize tak některým třeba zákaznice odpadly, těm vašim superluxushním asi nee :lol:

Na poličce 44 parfémů 5 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 14 parfémů

Garfield
sv. Parfema z Kecálburgu 3380 příspěvků 16.03.10 16:49
Kamikaii píše:
Garfield píše:
Ostravě
V Ostravě mám skvělou kadeřnici v salonu Cats, chodí tam i moje mamka a ségra. http://www.cats.kvalitne.cz/ Je to ta tmavovlasá vzadu druhá zleva. 605 85 00 17. Hledala jsem schopnou kadeřnici skoro třicet let :lol: jo a není drahá :wink:

Ha! Děkuju za tip :wink: Sice mě zase momentálně stříhací záchvat přešel, ale až mě zase popadne, tak možná „kočky“ využiju :)

amygrant
Učednice 166 příspěvků 25.04.10 22:44

Kadeřnice, to je téma samo o sobě. :speechless: Ještě nikdy jsem snad neodešla na hlavě s tím, co jsem chtěla. A to si myslím, že po nich zase až tak moc nechci. :D Sestříhat, aby to nevypadalo jako mikádo a šikmou ofinu. Lehce vyfoukat nahoře a konce lehce otočit směrem ven. Ofinu mám vždy lehce nad obočí, hlavu vyfoukanou jako lvice a na koncích zatočené lokny, že by se ani Marylin Monroe nemusela stydět. :speechless: Letím rovnou do vany a těším se, až to trošku doroste.

Na poličce 399 parfémů 93 miniatur 3 odstřiky 259 vzorků V tužebníku 75 parfémů

Mandarinka
Parfémová maniačka 637 příspěvků 19.08.12 10:41
Kadeřnictví v Praze 6

Vyhrabávám staré téma. Přestěhovala jsem se do Prahy 6 a nevím, kam ke kadeřnici. Jsou jich tu mraky, skoro na každém rohu jedna. Do teď jsem chodila k rodinné přítelkyni, která zná můj styl a ví, že jsem zoufale nemoderní. Pěkně mi vlasy odlehčila, vynechala tužidlo, řekla si o 250 Kč a šla jsem dom. Teď ji mám ale daleko. Máte nějaké tipy?

Na poličce 7 parfémů 5 miniatur 2 odstřiky 43 vzorků V tužebníku 2 parfémy
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist