kadeřnictví - dýško

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mimosa
Znalkyně 313 příspěvků 14.03.09 10:16
kadeřnictví - dýško

Dřív jsem chodila ke kadeřnici, které jsem rovnou i platila a tak jsem částku zaokrouhlila. A teď mám na vás prosbu - jak se to dělá v salónu, když mě kadeřnice pošle platit do recepce? Dává se v dnešní době vůbec něco? Já totiž pamatuji dobu, kdy se kadeřnici dávala dýško do kapsičky :D

Na poličce 4 parfémy 0 miniatur 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy
Reakce:

protea
Nevyléčitelná závislačka 1742 příspěvků 14.03.09 11:26

Zaokrouhlím cenu i v recepci, míru zaokrouhlení určím podle spokojenosti…

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

mimosa
Znalkyně 313 příspěvků 14.03.09 13:15

Takže přímo kadeřnici nic, oni se pak asi poděli?

Na poličce 4 parfémy 0 miniatur 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Oleka
sv. Parfema z Kecálburgu 4891 příspěvků 14.03.09 13:33

Dávám dýško pak přímo kadeřníkovi, až po tom že zaplatím podle ceníku v recepci. Dýško kadeřníkovi pokládám za samozřejmost- částku si určuji nějak sama.

Na poličce 47 parfémů 12 miniatur 0 odstřiků 15 vzorků V tužebníku 14 parfémů

Alena
sv. Parfema z Kecálburgu 5554 příspěvků 14.03.09 17:51

ony už na to totiž začínají přicházet samy - jak kadeřnice, tak kosmetičky, alespoň u nás.. recepce jsou v dnešní době téměř všude samozřejmostí, ale např. moje kadeřnice po dokončení odejde se mnou do recepce, kde si mě sama zkásne a kosmetička si vzala kasičku přímo do své místnosti a též si sama kasíruje zákaznice.. zřejmě přišly na to, že jim utíkají docela velké peníze!

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 10 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 14.03.09 20:01

Já nechávám na recepci stovku - že je to pro Simonku, třeba… :wink:

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Dita
Znalkyně 276 příspěvků 01.06.09 16:02

Moje kadeřnice taky po dokončení účesu jde se mnou na recepci, a tam jí zaplatim za vykonané dílo. :P Vždycky částku zaokrouhlim, pokaždý to vyjde trochu jinak, ale určitě něco navíc vždy dostane. :wink: Už je to asi tři roky, co jsem objevila tu „svou“ kadeřnici, a tak nevidim důvod, proč jí nedat něco navíc, když jsem fakt spokojená. A ani se nestydím jí účes pochválit, když se opravdu povede. :)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist