kadeřnictví - dýško

mimosa 14.03.09 10:16

kadeřnictví - dýško

Dřív jsem chodila ke kadeřnici, které jsem rovnou i platila a tak jsem částku zaokrouhlila. A teď mám na vás prosbu - jak se to dělá v salónu, když mě kadeřnice pošle platit do recepce? Dává se v dnešní době vůbec něco? Já totiž pamatuji dobu, kdy se kadeřnici dávala dýško do kapsičky :D

Reklama

protea 14.03.09 11:26

Zaokrouhlím cenu i v recepci, míru zaokrouhlení určím podle spokojenosti…

mimosa 14.03.09 13:15

Takže přímo kadeřnici nic, oni se pak asi poděli?

Oleka 14.03.09 13:33

Dávám dýško pak přímo kadeřníkovi, až po tom že zaplatím podle ceníku v recepci. Dýško kadeřníkovi pokládám za samozřejmost- částku si určuji nějak sama.

Alena 14.03.09 17:51

ony už na to totiž začínají přicházet samy - jak kadeřnice, tak kosmetičky, alespoň u nás.. recepce jsou v dnešní době téměř všude samozřejmostí, ale např. moje kadeřnice po dokončení odejde se mnou do recepce, kde si mě sama zkásne a kosmetička si vzala kasičku přímo do své místnosti a též si sama kasíruje zákaznice.. zřejmě přišly na to, že jim utíkají docela velké peníze!

Kerze 14.03.09 20:01

Já nechávám na recepci stovku - že je to pro Simonku, třeba… :wink:

Dita 01.06.09 16:02

Moje kadeřnice taky po dokončení účesu jde se mnou na recepci, a tam jí zaplatim za vykonané dílo. :P Vždycky částku zaokrouhlim, pokaždý to vyjde trochu jinak, ale určitě něco navíc vždy dostane. :wink: Už je to asi tři roky, co jsem objevila tu „svou“ kadeřnici, a tak nevidim důvod, proč jí nedat něco navíc, když jsem fakt spokojená. A ani se nestydím jí účes pochválit, když se opravdu povede. :)

Reklama

Váš příspěvek

Další podobná témata podle názvu

Reklama

Reklama

TOPlist