kadeřnictví - dýško

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mimosa
Znalkyně 313 příspěvků 14.03.09 10:16
kadeřnictví - dýško

Dřív jsem chodila ke kadeřnici, které jsem rovnou i platila a tak jsem částku zaokrouhlila. A teď mám na vás prosbu - jak se to dělá v salónu, když mě kadeřnice pošle platit do recepce? Dává se v dnešní době vůbec něco? Já totiž pamatuji dobu, kdy se kadeřnici dávala dýško do kapsičky :D

Na poličce 4 parfémy 0 miniatur 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy
Reakce:

protea
Nevyléčitelná závislačka 1742 příspěvků 14.03.09 11:26

Zaokrouhlím cenu i v recepci, míru zaokrouhlení určím podle spokojenosti…

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

mimosa
Znalkyně 313 příspěvků 14.03.09 13:15

Takže přímo kadeřnici nic, oni se pak asi poděli?

Na poličce 4 parfémy 0 miniatur 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Oleka
sv. Parfema z Kecálburgu 4891 příspěvků 14.03.09 13:33

Dávám dýško pak přímo kadeřníkovi, až po tom že zaplatím podle ceníku v recepci. Dýško kadeřníkovi pokládám za samozřejmost- částku si určuji nějak sama.

Na poličce 47 parfémů 12 miniatur 0 odstřiků 15 vzorků V tužebníku 14 parfémů

Alena
sv. Parfema z Kecálburgu 5556 příspěvků 14.03.09 17:51

ony už na to totiž začínají přicházet samy - jak kadeřnice, tak kosmetičky, alespoň u nás.. recepce jsou v dnešní době téměř všude samozřejmostí, ale např. moje kadeřnice po dokončení odejde se mnou do recepce, kde si mě sama zkásne a kosmetička si vzala kasičku přímo do své místnosti a též si sama kasíruje zákaznice.. zřejmě přišly na to, že jim utíkají docela velké peníze!

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 10 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 14.03.09 20:01

Já nechávám na recepci stovku - že je to pro Simonku, třeba… :wink:

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Dita
Znalkyně 276 příspěvků 01.06.09 16:02

Moje kadeřnice taky po dokončení účesu jde se mnou na recepci, a tam jí zaplatim za vykonané dílo. :P Vždycky částku zaokrouhlim, pokaždý to vyjde trochu jinak, ale určitě něco navíc vždy dostane. :wink: Už je to asi tři roky, co jsem objevila tu „svou“ kadeřnici, a tak nevidim důvod, proč jí nedat něco navíc, když jsem fakt spokojená. A ani se nestydím jí účes pochválit, když se opravdu povede. :)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist