Kadeřnictví v Brně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

radmila.k
Znalkyně 335 příspěvků 18.11.08 17:03
Kadeřnictví v Brně

Ahoj, potřebuji poradit nějakou dobrou kadeřnici na krátký střih vlasů v Brně. Díky Radka

Na poličce 6 parfémů 1 miniatura 3 odstřiky 3 vzorků V tužebníku 4 parfémy
Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Vera
sv. Parfema z Kecálburgu 7600 příspěvků 18.11.08 18:12

Rady, tady jsou nějaké typy: http://ada.konicky.net/…iewtopic.php?…
:D

Na poličce 20 parfémů 37 miniatur 2 odstřiky 7 vzorků V tužebníku 1 parfém

rocky
Nevyléčitelná závislačka 1114 příspěvků 19.11.08 09:11
radmila.k píše:
Ahoj, potřebuji poradit nějakou dobrou kadeřnici na krátký střih vlasů v Brně. Díky Radka

Ahoj, já chodím do kadeřnického studia Romana Gajdoše, celkem spokojenost.
Tady je kontakt: 545 243 115
Adresa: Provazníkova 40, 613 00 Brno

Příspěvek upraven 22.11.11 v 23:34

Na poličce 63 parfémů 1 miniatura 83 odstřiků 113 vzorků V tužebníku 14 parfémů

Bára  19.11.08 19:03

Přidávám se k Romanu Gajdošovi, taky k nim chodím - ikdyž do jejich druhého studia do Omegy na Svoboďáku..a vždy spokojenost - na krátký vlasy se myslím krom majitele specializuje i jeho syn Lukáš. Používají výrobky Matrix a i finančně je to tam sympatické :)

Svatka
sv. Parfema z Kecálburgu 4270 příspěvků 21.11.08 15:24

Milé přítelkyně z domu vůní!
Moje dcera má dlouhé vlnité husté, ale taky už celkem zničené vlasy (rovná je cca jednou za týden - disco). Kadeřnice v našem vesnickém okolí nejsou s to, ji jednak nějak rozumně ostříhat, a už vůbec ne poradit. Ony vůbec mají dva střihy a ty „cpou“ na všechny hlavy. Takže: poraďte schopné kadeřníky na dlouhé vlasy v Brně, prosím :P :P (nemůžu najít prosící smajlík)

Na poličce 12 parfémů 16 miniatur 6 odstřiků 9 vzorků V tužebníku 1 parfém

rocky
Nevyléčitelná závislačka 1114 příspěvků 21.11.08 19:44
svatka píše:
Milé přítelkyně z domu vůní!
Moje dcera má dlouhé vlnité husté, ale taky už celkem zničené vlasy (rovná je cca jednou za týden - disco). Kadeřnice v našem vesnickém okolí nejsou s to, ji jednak nějak rozumně ostříhat, a už vůbec ne poradit. Ony vůbec mají dva střihy a ty „cpou“ na všechny hlavy. Takže: poraďte schopné kadeřníky na dlouhé vlasy v Brně, prosím :P :P (nemůžu najít prosící smajlík)

Ahoj Svatko, to Ti neporadím, chodím pouze na melíry a na zastřihávání konečků vlasů jednou do roku. Dříve byla diskuse na svetucesu.com recenze veškerých kadeřnictví v celé ČR a pak to z neznámých důvodů zrušily. Bylo to fajn, člověk si mohl vybrat kam jít na doporučení. Ale co pamatuji, hodně chváleno bylo studio Radka Gajdoše v domě Omega na Svoboďáku. Vypátrala jsem i tel. na netu 542 212 487. Pevně věřím, že se Ti někdo ještě ozve. Měj se hezky.

Na poličce 63 parfémů 1 miniatura 83 odstřiků 113 vzorků V tužebníku 14 parfémů

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 22.11.08 14:39
Bára píše:
Přidávám se k Romanu Gajdošovi, taky k nim chodím - ikdyž do jejich druhého studia do Omegy na Svoboďáku..a vždy spokojenost - na krátký vlasy se myslím krom majitele specializuje i jeho syn Lukáš. Používají výrobky Matrix a i finančně je to tam sympatické :)

Co to je finančně sympatické?

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů

Svatka
sv. Parfema z Kecálburgu 4270 příspěvků 13.12.08 14:22

Tak jsem dcerku objednala na Svoboďáku v Omeze. Finanační příjemnost jsem si představovala jinak. (prý to vyjde: ostříhání a mytí a tak na cca 600,–). Ale co, aspoň to zkusí v Brně, finanacuju já: dárek k Vánocům (samože ne jedinej)

Bára  14.12.08 22:51

Tak nevím, co si pamatuju, když mě jenom stříhali, tak to vycházelo se vším všudy na nějakých 460,–Kč, teď už na samotný stříhání nechodím, vždycky s melírem a za to jsem teď platila tuším 820,– Kč.
Mě to nepřijde špatný, vzhledem k tomu, že všechno, co na vlasy použií je od Matrixu a ne žádný „noname“ přípravky, jako jsem zažívala jinde, opravdu se s účesem dosti „piplají“ (na to pozor, je třeba počítat s tím, že tam člověk stráví víc času) a k tomu vám vždy nabídnou kafe, vodu, colu,… (vím, že to by nemělo být hlavním hodnoceným kritériem, ale prostě je to příjemné a potěší to).
Docela dlouho jsem hledala kadeřnictví, kde bych byla natolik spokojena, abych se tam vrátila znovu a tady jsem konečně zakotvila. Za stejné služby jsem se s podobnou cenovou relací v Brně nesetkala..
Ale samozřejmě, to neznamená, že by žádné další takové brněnské kadeřnictví neexistovalo, nemusím vědět o všech :)

Svatka
sv. Parfema z Kecálburgu 4270 příspěvků 15.12.08 19:29

Díky za uklidnění. Chci hlavně, aby jí dobře poradily a udělalay něco s těmi jejími dlouhými hustými pačesy. (Ujme se jí slečna(?) Veronika)

svatka_nehl  22.01.09 10:05

Díky za radu, dcera je moc sopkojena. Vypadá hezky. Asi tam taky zamířím.

Violette
Parfémová maniačka 745 příspěvků 22.01.09 16:26

Taky chodím ke Gajdošovi do Omegy na Svoboďáku. Za střih a přeliv (vlasy cca po ramena) platím 750 Kč. Se střihem i barvou jsem byla vždy spokojená. Jen používaná zn. Matrix mi moc nevyhovuje, např. z jejich tužidla na objem, které jsem si unáhleně koupila i domů, mě strašně „kouše“ hlava. A stejnou zkušenost má i moje sestra. Takže na tužidlo se práší ve skříni. Nejlepší zkušenost mám s L´Oreal Professionel.

Na poličce 24 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Mitzi
sv. Parfema z Kecálburgu 9443 příspěvků 22.01.09 21:30

již neaktuální :)

Na poličce 0 parfémů 2336 miniatur 71 odstřiků 459 vzorků V tužebníku 24 parfémů

Lucik7  15.03.13 00:27
Hledám kadeřnictví v Brně

Nazdárek lidičky mohl by mi zde někdo poradit dobré kadeřnictví v Brně :lol: Jestli bych mohla poprosit v okolí Hlavasu, potřebovala bych aby dělali i společenské či plesové účesy ;) Díky Moooc Lucik :mavam:

Cucy8
Nováček 9 příspěvků 21.03.13 16:43

Před nedávnem jsem byla u kadeřnice Katky, bohužel se přestěhovala a nepamatuju si jak se ted to kadeřnictvím, ve kterém ted je, jmenuje, ale je na Veveří, kousíček od zastávky Grohova směr město. Tak pěkně jsem vlasy neměla snad nikdy ostříhané :) Pokud by tě to fakt nějak hodně zajímalo, tak s dám tu snahu a někde pohledám aspon tel. číslo :)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist