Kadidlo a myrha

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

cinkja
sv. Parfema z Kecálburgu 3398 příspěvků 28.11.08 19:21
Kadidlo a myrha

Moc prosím, někde tady na fóru bylo vlákno o domácím pálení kadidla a odkazy na obchody, kde se dají koupit všechny potřeby k tomu určené. Nemůžu to však najít, pomůže někdo? Díky moc Jarka

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 214 vzorků V tužebníku 3 parfémy
Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:

macska
sv. Parfema z Kecálburgu 3731 příspěvků 28.11.08 20:06

http://www.prema-czech.com/

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 28.11.08 20:46

Nebyl to spíš tento článek? http://www.arome.cz/index.php?… … clanek=208

Chytají tě vánoční kouřochoutky? :)

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

cinkja
sv. Parfema z Kecálburgu 3398 příspěvků 28.11.08 21:06

Díky moc :lol: Ano, ano, soustavným používáním Shalimaru jsem se rozhodla, že vytáhnu těžší kalibr a tento čas je pro to naprosto vyhovující. Snad to rodinu nepoloží :wink:

jitka006
Nevyléčitelná závislačka 1557 příspěvků 30.11.08 14:28

To musím taky vyzkouštet a navíc jsem tam našla i inspiraci na vánoční dárky pro kamarádku.Ráda pálí různé svíčky a olejíčky a tady mají takové roztomilé nádobky a mističky :D O vánocích ráda pálím purpuru a františky, toto musím zkusit.

Na poličce 31 parfémů 2 miniatury 19 odstřiků 9 vzorků V tužebníku 16 parfémů

shanin
sv. Parfema z Kecálburgu 3793 příspěvků 30.12.08 14:16

Pokud byste netrvali jen na kadidlu, objevila jsem internetový obchod, kde prodávají spoustu pryskyřic a bylin na vykuřování - kadidlo, benzoe, galbanum, styrax, peruánský balzám… http://www.rymer.cz

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 6 odstřiků 29 vzorků V tužebníku 7 parfémů

cinkja
sv. Parfema z Kecálburgu 3398 příspěvků 30.12.08 18:13

Bezva odkaz. Musím však říci, jak u nás vykuřování rychle začalo, stejně rychle skončilo…Zakoupila jsem všechny propriety, počkala až budu sama doma, zapálila a .....totálně vykouřila celou naší domácnost. No zkrátka, přehnala jsem to s množstvím kadidla a vypadalo to u nás jak na blatech v Králi Šumavy. Po třech hodinách větrání manžel dorazil domů, zavětřil mezi dveřmi a tvářil se asi takhle :twisted:

Takže zůstanu u mého ( i jeho) oblíbeného Shalimaru a raději nebudu dráždit…Ale po delším vyvětrání to fakt vonělo pěkně, no kdo ví, třeba zase budu někdy sama doma..... :lol:

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 30.12.08 18:17

Musíš dát maličko! Já dávám na uhlík tak 3-4 zrnka kadidla, to není ani špetka, a hulí to i tak pořádně. Kdybys dala dvě zrníčka, budeš to mít tak akorát.

shanin
sv. Parfema z Kecálburgu 3793 příspěvků 30.12.08 18:59

Jak říká Ada, v tomto případě méně je více. :-) Já jsem si včera na tom rymeru naklikala do košíku věci asi za tisícovku. Takže teď se musím trošku uklidnit a něco zase vyházet. Vždycky mám velké oči…
A propos, srovnávala jsem ceny některých těch pryskyřic na rymeru s cenami na ebay a vyjde to nastejno.

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 6 odstřiků 29 vzorků V tužebníku 7 parfémů

macska
sv. Parfema z Kecálburgu 3731 příspěvků 30.12.08 19:11

Musí se jen troška. Ale kolega chtěl na předvánoční večírek kouřovou clonu, tak jsem nešetřila a kromě toho, že tam opravdu nebylo vidět, je to tam cítit ještě teď.

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Popelka
sv. Parfema z Kecálburgu 3440 příspěvků 31.12.08 10:20

Holky já jsem si taky nakoupila nádobku, různá kadidla a nemohla jsem se dočkat až to přijde.A jelikož jsem nečetla kolik se toho na ty uhlíky dává, tak jsem zapálila uhlík a na něj jsem nasypala zak 1/2 lžičky kadidla, no kdo to zná tak si dovedete představit, co to udělalo.Během chvilky jsem měla zamořený celý pokoj kouřem i pes se dusil,tak jsem běhala s tou nádobkou po místnosti jak šílená a v tu chvíli jsem nevěděla co mám dělat.Nakonec jsem vše hodila do vody a větrala dva dny.To musel být asi pohled když jsem otevřela okno a vyvalil se ten dým,docela jsem se divila, že sousedi nevolali hasiče :lol:

Na poličce 49 parfémů 5 miniatur 2 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Vera
sv. Parfema z Kecálburgu 7601 příspěvků 31.12.08 12:08

popelko, dobrý, úplně tě vidím, chovala bych se stejně…

Na poličce 20 parfémů 37 miniatur 2 odstřiky 7 vzorků V tužebníku 1 parfém

jitka006
Nevyléčitelná závislačka 1557 příspěvků 31.12.08 15:44

Holky to jste mě pobavily, taky jsem to chtěla zkusit a nějak nestihla aspoň teď vím jak na to :D :D :D

Na poličce 31 parfémů 2 miniatury 19 odstřiků 9 vzorků V tužebníku 16 parfémů

PaK
Parfémová maniačka 580 příspěvků 31.12.08 15:51

Mě ty webovky tak navnadily, že jsem hned objednala. Jsem zvědavá, jestli odhadnu množství, nebo budeme taky vykuřovat oknem i sousedy. :D

Na poličce 11 parfémů 1 miniatura 17 odstřiků 22 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 31.12.08 16:51

Každé kuřidlo hulí jinak. Kadidlo zrovna kouří docela hodně, ale třeba myrha skoro vůbec a kalafuna je někde mezi. Musí se to vyzkoušet.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist