Kadidlo a myrha

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

cinkja
sv. Parfema z Kecálburgu 3398 příspěvků 28.11.08 19:21
Kadidlo a myrha

Moc prosím, někde tady na fóru bylo vlákno o domácím pálení kadidla a odkazy na obchody, kde se dají koupit všechny potřeby k tomu určené. Nemůžu to však najít, pomůže někdo? Díky moc Jarka

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 214 vzorků V tužebníku 3 parfémy
Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:

macska
sv. Parfema z Kecálburgu 3731 příspěvků 28.11.08 20:06

http://www.prema-czech.com/

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 28.11.08 20:46

Nebyl to spíš tento článek? http://www.arome.cz/index.php?… … clanek=208

Chytají tě vánoční kouřochoutky? :)

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

cinkja
sv. Parfema z Kecálburgu 3398 příspěvků 28.11.08 21:06

Díky moc :lol: Ano, ano, soustavným používáním Shalimaru jsem se rozhodla, že vytáhnu těžší kalibr a tento čas je pro to naprosto vyhovující. Snad to rodinu nepoloží :wink:

jitka006
Nevyléčitelná závislačka 1557 příspěvků 30.11.08 14:28

To musím taky vyzkouštet a navíc jsem tam našla i inspiraci na vánoční dárky pro kamarádku.Ráda pálí různé svíčky a olejíčky a tady mají takové roztomilé nádobky a mističky :D O vánocích ráda pálím purpuru a františky, toto musím zkusit.

Na poličce 31 parfémů 2 miniatury 19 odstřiků 9 vzorků V tužebníku 16 parfémů

shanin
sv. Parfema z Kecálburgu 3793 příspěvků 30.12.08 14:16

Pokud byste netrvali jen na kadidlu, objevila jsem internetový obchod, kde prodávají spoustu pryskyřic a bylin na vykuřování - kadidlo, benzoe, galbanum, styrax, peruánský balzám… http://www.rymer.cz

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 6 odstřiků 29 vzorků V tužebníku 7 parfémů

cinkja
sv. Parfema z Kecálburgu 3398 příspěvků 30.12.08 18:13

Bezva odkaz. Musím však říci, jak u nás vykuřování rychle začalo, stejně rychle skončilo…Zakoupila jsem všechny propriety, počkala až budu sama doma, zapálila a .....totálně vykouřila celou naší domácnost. No zkrátka, přehnala jsem to s množstvím kadidla a vypadalo to u nás jak na blatech v Králi Šumavy. Po třech hodinách větrání manžel dorazil domů, zavětřil mezi dveřmi a tvářil se asi takhle :twisted:

Takže zůstanu u mého ( i jeho) oblíbeného Shalimaru a raději nebudu dráždit…Ale po delším vyvětrání to fakt vonělo pěkně, no kdo ví, třeba zase budu někdy sama doma..... :lol:

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 30.12.08 18:17

Musíš dát maličko! Já dávám na uhlík tak 3-4 zrnka kadidla, to není ani špetka, a hulí to i tak pořádně. Kdybys dala dvě zrníčka, budeš to mít tak akorát.

shanin
sv. Parfema z Kecálburgu 3793 příspěvků 30.12.08 18:59

Jak říká Ada, v tomto případě méně je více. :-) Já jsem si včera na tom rymeru naklikala do košíku věci asi za tisícovku. Takže teď se musím trošku uklidnit a něco zase vyházet. Vždycky mám velké oči…
A propos, srovnávala jsem ceny některých těch pryskyřic na rymeru s cenami na ebay a vyjde to nastejno.

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 6 odstřiků 29 vzorků V tužebníku 7 parfémů

macska
sv. Parfema z Kecálburgu 3731 příspěvků 30.12.08 19:11

Musí se jen troška. Ale kolega chtěl na předvánoční večírek kouřovou clonu, tak jsem nešetřila a kromě toho, že tam opravdu nebylo vidět, je to tam cítit ještě teď.

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Popelka
sv. Parfema z Kecálburgu 3440 příspěvků 31.12.08 10:20

Holky já jsem si taky nakoupila nádobku, různá kadidla a nemohla jsem se dočkat až to přijde.A jelikož jsem nečetla kolik se toho na ty uhlíky dává, tak jsem zapálila uhlík a na něj jsem nasypala zak 1/2 lžičky kadidla, no kdo to zná tak si dovedete představit, co to udělalo.Během chvilky jsem měla zamořený celý pokoj kouřem i pes se dusil,tak jsem běhala s tou nádobkou po místnosti jak šílená a v tu chvíli jsem nevěděla co mám dělat.Nakonec jsem vše hodila do vody a větrala dva dny.To musel být asi pohled když jsem otevřela okno a vyvalil se ten dým,docela jsem se divila, že sousedi nevolali hasiče :lol:

Na poličce 49 parfémů 5 miniatur 2 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Vera
sv. Parfema z Kecálburgu 7600 příspěvků 31.12.08 12:08

popelko, dobrý, úplně tě vidím, chovala bych se stejně…

Na poličce 20 parfémů 37 miniatur 2 odstřiky 7 vzorků V tužebníku 1 parfém

jitka006
Nevyléčitelná závislačka 1557 příspěvků 31.12.08 15:44

Holky to jste mě pobavily, taky jsem to chtěla zkusit a nějak nestihla aspoň teď vím jak na to :D :D :D

Na poličce 31 parfémů 2 miniatury 19 odstřiků 9 vzorků V tužebníku 16 parfémů

PaK
Parfémová maniačka 580 příspěvků 31.12.08 15:51

Mě ty webovky tak navnadily, že jsem hned objednala. Jsem zvědavá, jestli odhadnu množství, nebo budeme taky vykuřovat oknem i sousedy. :D

Na poličce 11 parfémů 1 miniatura 17 odstřiků 22 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 31.12.08 16:51

Každé kuřidlo hulí jinak. Kadidlo zrovna kouří docela hodně, ale třeba myrha skoro vůbec a kalafuna je někde mezi. Musí se to vyzkoušet.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist