kadidlová vůně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Nahodak
Učednice 61 příspěvků 16.11.08 17:54
kadidlová vůně

Hezký večer všem, měl bych takový dotaz. Před nedávnem jsem dodělal svou nejoblíbenější vůni Gucci Rush for MEN,
navíc vím už dost dlouho, že výroba tohoto parfému skončila. Vím, přicházím s křížkem po funuse,
ale nedala by se dotyčná vůně ještě někde sehnat za slušný peníz?
Případně bych byl rád, kdyby jste mi poradili něco podobného.

Na poličce 23 parfémů 0 miniatur 7 odstřiků 13 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

Irena
sv. Parfema z Kecálburgu 2493 příspěvků 16.11.08 18:01

Nevím bohužel, jak voní Rush, ale pánské kadidlovky jsou Tumulte pour Homme Christian Lacroix (kadidlo s cedrem) a Gucci Homme I (kadidlo se santalem). A pokud se neštítíš unisexu, pak nádherné kadidlo je i v L´Artisan Passage d´Enfer a v Etro Shaal Nur a Mess de Minuit.

Na poličce 28 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 17 parfémů

Nahodak
Učednice 61 příspěvků 16.11.08 18:38

Děkuji za tak rychlou odpověď. Z těch uvedených parfémů mam očichané pouze Gucci Homme I u kterého se mi začátek líbil,
ovšem pokazil to na mě hodně sladký konec. Kde bych mohl otestovat Tumulte pour Homme ChL, možná i to Etro?

Katka
Učednice 175 příspěvků 16.11.08 19:30

Jeje Gucci Rush byla oblíbená vůně mého bráchy, truchlíme po ní všichni.. Mně se celkem líbí nový Gucci(hnědá kostka..nevím jestli nemá ještě nějaký podnázev?), sice to s Rush nemá nic moc společného, ale ujde.
Jo a brácha skončil u Baldessarini Ambré,takže mílový skok od kadidlového Rush..ale ono možná nemá cenu lpět na jedné vůni, chce to vyzkoušet i další a třeba taky narazíš na nějakého nového favorita;)

Na poličce 7 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 7 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Irena
sv. Parfema z Kecálburgu 2493 příspěvků 16.11.08 19:35
Nahodak píše:
Děkuji za tak rychlou odpověď. Z těch uvedených parfémů mam očichané pouze Gucci Homme I u kterého se mi začátek líbil,
ovšem pokazil to na mě hodně sladký konec. Kde bych mohl otestovat Tumulte pour Homme ChL, možná i to Etro?
Řada Etro je u nás k očichání bohužel v jediném obchodě, a to v Douglasu v Praze Na příkopech. Tumulte asi nebude nikde, nikdy to nebyl trhák, jakkoli má u parfémových fajnšmekrů mimořádně vysoké skóre. Dá se ale na netu koupit tak levně, že to můžeš klidně risknout. Vyhrabu Ti odkaz.

Irena
sv. Parfema z Kecálburgu 2493 příspěvků 16.11.08 19:39

Tak tady je: http://cheapsmells.com/search.php?… … te+for+him

Jinak je to opravdu nádherná vůně, prakticky nic než kadidlo a cedr, to znamená dřevitě nasládlá. Ovšem jestli Ti vadila sladkost v Gucci I, tak si tady moc nepolepšíš. Podívej se ještě do databáze na recenze kadidlovek od Comme des garçons (Avignon, Kyoto, Zagorsk) - třeba Tě něco osloví.

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 16.11.08 20:16

Tumulte pour Homme mají tady v Brně v Douglasu… nebála bych se po něm někde po Douglasech mrknout, vedou i ostatní vůně od Lacroixe, někde ho určitě budou mít.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

kampa
Učednice 70 příspěvků 16.11.08 20:43

Zkus Azzaro Visit, měla by být podobná. A pokud jde o další kadidlové vůně, předevčírem jsem narazil na skvělou Jil Sander Man (2007 - černá kostka - nepoplést s jinou, jsou pro jednoduchost asi 4 verze :) ), tak doporučuji taky vyzkoušet.

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 50 vzorků V tužebníku 14 parfémů

Nahodak
Učednice 61 příspěvků 17.11.08 00:46

Děkuju za vyčerpávající odpovědi. Hned v úterý vyrazím do Douglasu a vyzkouším zde několikrát zmiňované Tumulte pour Homme,
navíc vedou jako jedni z mála Jil Sander Man (2007), plus se mrknu na to Azzaro.

Mirka
sv. Parfema z Kecálburgu 7253 příspěvků 17.11.08 08:44

Hodně kadidla je v Eau D'Iparia od L'Occitane. POdle výrobce je dámská, ale u nás ji nosí víc manžel. Je v ní ale i zvláštní zeleně trpká složka (myrha nebo myrta? :-)) všude je uvedeno něco jiného).
Sladká není vůbec, spíš zvláštní.
Pokud bys chtěl na vyzkoušení třeba odstřik, máme jí ještě dost:-)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Violette
Parfémová maniačka 745 příspěvků 28.11.08 15:55

Hodně podobná jako Gucci pour Homme (hnědá kostka) a opravdu krásná kadidlovka je Comme des Garcons 2Man. Kupovali jsme ji ve Vídni a stálo to za to. http://nowsmellthis.blogharbor.com/blog … 32932.html

Na poličce 24 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

hanyketty
Znalkyně 271 příspěvků 05.01.09 11:44

hm, taky je mi líto, že pánská Gucci Rush už není k vidění a šňupání - měla jsem jí mooooc ráda :cry:

Na poličce 56 parfémů 10 miniatur 28 odstřiků 22 vzorků V tužebníku 11 parfémů

Jitka
sv. Parfema z Kecálburgu 2219 příspěvků 07.01.09 09:49

Docela kadidlová se mi zdála Aziyadé od Parfum d´Empire, tam je kadidlo hodně dominantní složka. Potom ještě Greyland od Montale, kadidlo zde není prvoplánové, ale vůně je to krásně chlapská.

Na poličce 28 parfémů 13 miniatur 9 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Vera
sv. Parfema z Kecálburgu 7600 příspěvků 07.01.09 11:00

Eau de Baux od l´Occitane cypřiš a kadidlo, hřejivá vůně a držela…

Na poličce 20 parfémů 37 miniatur 2 odstřiky 7 vzorků V tužebníku 1 parfém
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist