Kam nejraději nanášíte parfém?

meda85 26.07.09 12:43

kam nejraději nanášíte parfém??

zajímalo by mně na která místa na těle nejraději nanášíte svůj parfém.....
nikde jsem toto téma tady nenašla, pokud je, nasměrujte mne…
 díky

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »

Reklama

Albeni 26.07.09 12:44

Na krk a za uši a do vlasů.
Na lokty nebo zápěstí už moc ne, spíš co nejblíže k hlavě :)

vixen 26.07.09 12:46

Na krk, za uši,do výstřihu, do vlasů. Když mám sukni nebo kraťasy tak na kotníky a do podkoleních jamek.

paty 26.07.09 12:57
Albeni píše:

Taky tak :)

Stapeli 26.07.09 13:11
paty píše:
Albeni píše:
Taky tak :)

Přesně - a je to OK

dracatko 26.07.09 13:17

Na zápěstí, ramena, krk a do vlasů. A občas se prostě zliju úplně celá .-)

ledifia 26.07.09 13:22
dracatko píše:
Na zápěstí, ramena, krk a do vlasů. A občas se prostě zliju úplně celá .-)

Taky tak. Jen asi týden mě svědí z parfémů krk a to už je do vlákna o alergiích, jsem z toho na nervy, nikdy nic a teď tohle… :evil: :evil:

Daisy.zlouky 26.07.09 14:01

Nebyla jsi dlouho na sluníčku?Mně tohle vyvolává Euphorie, na místa chvíli nic neaplikuji a ono to zmizí.

ledifia 26.07.09 14:30

Taky mě to napadlo, že by? - dřív nic, u moře jsem se přes den nevoněla, tak možná… Mám krk rudý jak indiánský xicht a ještě si ho drbu. Nehty useknout :evil: .

sarrafinka 26.07.09 15:26

:twisted: mám to taky tak,pálí to a svědí a už to mám sedřené do krve :oops:

Hraška 26.07.09 15:46

Vždy to bola klasika - na krk na obe strany, lakťové jamky…Ale dlho som nepoznala krásu striekania si na krk k vlasom…najmä ťažšie vône potom neudierajú do nosa, mám dlhšie vlasy a pri pootočení hlavou vôňu krásne zacítim a nedržiace vône tam výborne držia!

WildOrchid 26.07.09 16:03

ja u silnejsich vuni jednou striknu na zapesti, tuknu o mokro druhym zapestim, tuknu zapestima na krk pod usi, a kdyz se mi to zda malo, tak jeste striknu do vystrihu, tak akorat, aby neco zustalo na latce tricka, a neco bylo na krku.
Na noc, nebo u slabsi vune si jeste jednou striknu na zapesti a otukam to o ramena a loketni jamky.
Do vlasu zatim nestrikam, protoze je mam skoro furt stazeny.

evik77 26.07.09 17:06

Zápěstí, loketní jamky, zátylek, vlasy. Někde jsem četla, že vlasy jsou dobrý nosič vůně. A někdy lehce stříknu přes oblečení.

ajinka 27.07.09 18:38

Vždy nejdříve krk vzadu pod vlasy a přímo do vlasů v zátylku, krk po obou stranácha do dekoltu, pro sebe :lol: …

Dalia 27.07.09 19:10

Já nejraději aplikuji na obě strany krku - pod uši. Potom do týla do vlasů, které mám husté a už celkem dlouhé, takže vůně krásně vlaje kolem mne. Dále mezi ňadra. :P

Do loketních jamek jsem dlouhou dobu aplikovala také, ale tam má kůže reaguje rudnutím a svěděním, takže tam již ne.
A teď v létě, pokud nemám rukávy, tak některé vůně i na ramena. :wink:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama

TOPlist