Kam se chystáte v létě?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Elvira
sv. Parfema z Kecálburgu 6468 příspěvků 04.07.09 22:09
Kam se chystáte v létě?

Zítra jedu na Staré Hamry do Beskyd. Bude mi chybět Arome…, ale už se těším. A kam se dámy chystáte vy? :wink:

Na poličce 16 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 15 Další »
Reakce:

dracatko
Nevyléčitelná závislačka 1365 příspěvků 04.07.09 22:11

Já v pátek jedu na festival Masters of Rock a obávám se, že toho už víc tyhle prázdniny nebude. Potřebuju pracovat a vydělat si na učebnice. Ne kecám, beztak to zas bude za parfémy…

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Popelka
sv. Parfema z Kecálburgu 3440 příspěvků 04.07.09 22:22

Já se chystám v srpnu do Chorvatska za kamarádkou na 3 týdny,už se moc těším :lol: víc toho letos bohužel nebude :cry:

Na poličce 49 parfémů 5 miniatur 2 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

manolia
sv. Parfema z Kecálburgu 5227 příspěvků 04.07.09 22:27
dracatko píše:
festival Masters of Rock..
užij si to,já sice ještě nebyla,ale ráda bych někdy naživo slyšela některé skupiny, a ty se těšíš na koho?
Na poličce 14 parfémů 1 miniatura 4 odstřiky 44 vzorků V tužebníku 3 parfémy

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 04.07.09 22:28

Já až v září za kamarádem na Tenerife. Takže si ještě počkám. O to víc se ale můžu těšit :wink:

Na poličce 7 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 59 vzorků V tužebníku 4 parfémy

dracatko
Nevyléčitelná závislačka 1365 příspěvků 04.07.09 22:29
manolia píše:
dracatko píše:
festival Masters of Rock..
užij si to,já sice ještě nebyla,ale ráda bych někdy naživo slyšela některé skupiny, a ty se těšíš na koho?

Hlavně na In Extremo, miluju dudy a jejich šou je famózní a taky na Nightwish. A pokud tam bude tak na fleret s Jarmilou Šulákovou :-)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

manolia
sv. Parfema z Kecálburgu 5227 příspěvků 04.07.09 22:30
tenerife

jéžiš,tam je v září krásně,i jindy a kam přesně?Já byla v Puerto dela Cruz.Byla jsem i na jihu,ale Puerto je moje slabost,tam bych chtěla bydlet-ehm kdybych někdy třeba vyhrála ve sportce
klubko-úplně jsem zapoměla,spousty a to doslova parfumerií samoobsluha-což člověk ocení když chce zkoušet a zkoušet,novinky mnohem dříve a ceny mnohem levnější než u nás.

Na poličce 14 parfémů 1 miniatura 4 odstřiky 44 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Elvira
sv. Parfema z Kecálburgu 6468 příspěvků 05.07.09 11:10

Mějte se tu na Arome moc hezky :wink: Ale možná zjistím, že táta nebo švagr budou i na horách online a využiju toho :D

Na poličce 16 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

vixen
sv. Parfema z Kecálburgu 2226 příspěvků 05.07.09 12:31

S kamarádkou na týden do Chorvatska na Makarskou a s přítelem v září do Thajska.

Na poličce 7 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Popelka
sv. Parfema z Kecálburgu 3440 příspěvků 05.07.09 13:00

Elviro tak se tam měj krásně a užij si to :lol: :lol:

Na poličce 49 parfémů 5 miniatur 2 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

FlirtBoy
sv. Parfema z Kecálburgu 2899 příspěvků 05.07.09 16:10

mně přijdou dovolený divný, tak budu asi doma :lol:

Na poličce 286 parfémů 16 miniatur 13 odstřiků 53 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Dafnee
Učednice 163 příspěvků 05.07.09 16:38

my už máme po dovolený..propršený týden na chatě u Litoměřic..se 4letým klukem..bezva :twisted: v pulce srpna s ním jedu do lázní (Kynžvart)už mi poslali papíry a píšou:přibalte teplé oblečení,pláštěnku a holiny,je zde chladnější počasí(nadmořská výška tuším kolem 750m)tak se taky moc těším :twisted:

Na poličce 15 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 54 vzorků V tužebníku 6 parfémů

ledifia
sv. Parfema z Kecálburgu 2259 příspěvků 05.07.09 19:15

Můžu to dát sem?
Dnes jsem se vrátila z Itálie. Měla to být dovča najisto, stejně krásná jak loni. Stejná rezidence, stejná cestovka i termín. Bylo to supr, jen s tou cestovkou už asi nikdy nepojedu, delegátka nemožná zlá a bídná možná zhyne strašnou smrtí, kterou jí způsobí některý z klientů a ještě ke všemu - dovča začala povodněmi, jaké Gargáno nepamatuje. Nebylo to jak tady, ale spousta lidí se radši vrátila domů, protože lilo a lilo a voda zaplavila kempy a rezidence a zničila silnice i pláže…
Naprosto chápu lidi zasažený povodněmi, že se z toho sesypou, nám šlo o prd, budem se evakuovat se svými pár švestkami nebo nebudem, holt jsme se tři dny brodili po kolena ve vodě (a v tom, co v ní plavalo). Ale když prší, chytám tik do oka a zbožně vzhlížím k nebi, aby přestalo.
Gargáno je nádherný, Italové jsou skvělí, ale příští rok radši někam jinam (a snad bez pohrom).

Na poličce 50 parfémů 1464 miniatur 30 odstřiků 498 vzorků V tužebníku 141 parfémů

cinkja
sv. Parfema z Kecálburgu 3398 příspěvků 05.07.09 19:20

Tak pro mě léto = prázdniny , což už samo o sobě je prima :lol:

Prázdniny = příležitost cestovat a strávit čas mimo domov. Zítra odjíždím s kamarádkou na týden cvičebně- relaxačního pobytu v Mariánských Lázních, s toutéž kamarádkou pak v srpnu na její chatičku - rybník, les, houby a návštěva spolužaček ze střední - taková dámská jízda po 26 letech.
V červenci 14 ti denní turistika s manželem po Jizerských horách a v srpnu ( se stejným manželem) poznávačka po jihozápadní Anglii.
Zkrátka super vyhlídky :lol:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 214 vzorků V tužebníku 3 parfémy

macska
sv. Parfema z Kecálburgu 3731 příspěvků 05.07.09 21:03

Slovensko (jižní), ke známému na návštěvu, pokud do toho jako obvykle něco nevleze.
Týden chození po Jizerkách s kamarádkou a pak možná na týden tanečně do Trstěnic (bude-li čas a peníze).

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 15 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist