Kam se chystáte v létě?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Elvira
sv. Parfema z Kecálburgu 6476 příspěvků 04.07.09 22:09
Kam se chystáte v létě?

Zítra jedu na Staré Hamry do Beskyd. Bude mi chybět Arome…, ale už se těším. A kam se dámy chystáte vy? :wink:

Na poličce 16 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 13 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 15 Další »
Reakce:

dracatko
Nevyléčitelná závislačka 1365 příspěvků 04.07.09 22:11

Já v pátek jedu na festival Masters of Rock a obávám se, že toho už víc tyhle prázdniny nebude. Potřebuju pracovat a vydělat si na učebnice. Ne kecám, beztak to zas bude za parfémy…

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Popelka
sv. Parfema z Kecálburgu 3440 příspěvků 04.07.09 22:22

Já se chystám v srpnu do Chorvatska za kamarádkou na 3 týdny,už se moc těším :lol: víc toho letos bohužel nebude :cry:

Na poličce 49 parfémů 5 miniatur 2 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

manolia
sv. Parfema z Kecálburgu 5227 příspěvků 04.07.09 22:27
dracatko píše:
festival Masters of Rock..
užij si to,já sice ještě nebyla,ale ráda bych někdy naživo slyšela některé skupiny, a ty se těšíš na koho?
Na poličce 13 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 29 vzorků V tužebníku 3 parfémy

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 04.07.09 22:28

Já až v září za kamarádem na Tenerife. Takže si ještě počkám. O to víc se ale můžu těšit :wink:

Na poličce 7 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 59 vzorků V tužebníku 4 parfémy

dracatko
Nevyléčitelná závislačka 1365 příspěvků 04.07.09 22:29
manolia píše:
dracatko píše:
festival Masters of Rock..
užij si to,já sice ještě nebyla,ale ráda bych někdy naživo slyšela některé skupiny, a ty se těšíš na koho?

Hlavně na In Extremo, miluju dudy a jejich šou je famózní a taky na Nightwish. A pokud tam bude tak na fleret s Jarmilou Šulákovou :-)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

manolia
sv. Parfema z Kecálburgu 5227 příspěvků 04.07.09 22:30
tenerife

jéžiš,tam je v září krásně,i jindy a kam přesně?Já byla v Puerto dela Cruz.Byla jsem i na jihu,ale Puerto je moje slabost,tam bych chtěla bydlet-ehm kdybych někdy třeba vyhrála ve sportce
klubko-úplně jsem zapoměla,spousty a to doslova parfumerií samoobsluha-což člověk ocení když chce zkoušet a zkoušet,novinky mnohem dříve a ceny mnohem levnější než u nás.

Na poličce 13 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 29 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Elvira
sv. Parfema z Kecálburgu 6476 příspěvků 05.07.09 11:10

Mějte se tu na Arome moc hezky :wink: Ale možná zjistím, že táta nebo švagr budou i na horách online a využiju toho :D

Na poličce 16 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 13 parfémů

vixen
sv. Parfema z Kecálburgu 2226 příspěvků 05.07.09 12:31

S kamarádkou na týden do Chorvatska na Makarskou a s přítelem v září do Thajska.

Na poličce 7 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Popelka
sv. Parfema z Kecálburgu 3440 příspěvků 05.07.09 13:00

Elviro tak se tam měj krásně a užij si to :lol: :lol:

Na poličce 49 parfémů 5 miniatur 2 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

FlirtBoy
sv. Parfema z Kecálburgu 2899 příspěvků 05.07.09 16:10

mně přijdou dovolený divný, tak budu asi doma :lol:

Na poličce 286 parfémů 16 miniatur 13 odstřiků 53 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Dafnee
Učednice 163 příspěvků 05.07.09 16:38

my už máme po dovolený..propršený týden na chatě u Litoměřic..se 4letým klukem..bezva :twisted: v pulce srpna s ním jedu do lázní (Kynžvart)už mi poslali papíry a píšou:přibalte teplé oblečení,pláštěnku a holiny,je zde chladnější počasí(nadmořská výška tuším kolem 750m)tak se taky moc těším :twisted:

Na poličce 15 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 54 vzorků V tužebníku 6 parfémů

ledifia
sv. Parfema z Kecálburgu 2259 příspěvků 05.07.09 19:15

Můžu to dát sem?
Dnes jsem se vrátila z Itálie. Měla to být dovča najisto, stejně krásná jak loni. Stejná rezidence, stejná cestovka i termín. Bylo to supr, jen s tou cestovkou už asi nikdy nepojedu, delegátka nemožná zlá a bídná možná zhyne strašnou smrtí, kterou jí způsobí některý z klientů a ještě ke všemu - dovča začala povodněmi, jaké Gargáno nepamatuje. Nebylo to jak tady, ale spousta lidí se radši vrátila domů, protože lilo a lilo a voda zaplavila kempy a rezidence a zničila silnice i pláže…
Naprosto chápu lidi zasažený povodněmi, že se z toho sesypou, nám šlo o prd, budem se evakuovat se svými pár švestkami nebo nebudem, holt jsme se tři dny brodili po kolena ve vodě (a v tom, co v ní plavalo). Ale když prší, chytám tik do oka a zbožně vzhlížím k nebi, aby přestalo.
Gargáno je nádherný, Italové jsou skvělí, ale příští rok radši někam jinam (a snad bez pohrom).

Na poličce 52 parfémů 1539 miniatur 30 odstřiků 498 vzorků V tužebníku 161 parfémů

cinkja
sv. Parfema z Kecálburgu 3398 příspěvků 05.07.09 19:20

Tak pro mě léto = prázdniny , což už samo o sobě je prima :lol:

Prázdniny = příležitost cestovat a strávit čas mimo domov. Zítra odjíždím s kamarádkou na týden cvičebně- relaxačního pobytu v Mariánských Lázních, s toutéž kamarádkou pak v srpnu na její chatičku - rybník, les, houby a návštěva spolužaček ze střední - taková dámská jízda po 26 letech.
V červenci 14 ti denní turistika s manželem po Jizerských horách a v srpnu ( se stejným manželem) poznávačka po jihozápadní Anglii.
Zkrátka super vyhlídky :lol:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 214 vzorků V tužebníku 3 parfémy

macska
sv. Parfema z Kecálburgu 3731 příspěvků 05.07.09 21:03

Slovensko (jižní), ke známému na návštěvu, pokud do toho jako obvykle něco nevleze.
Týden chození po Jizerkách s kamarádkou a pak možná na týden tanečně do Trstěnic (bude-li čas a peníze).

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 15 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist