Kam v Londýně?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

janamarie
Znalkyně 316 příspěvků 06.11.08 18:18
Kam v Londýně?

Máte nějaké tipy kam zajít Londýně? Letím tam poprvé, památky mám jakž takž naplánované, ale kam vyrazit za nákupy a na jídlo. Díky

Na poličce 9 parfémů 0 miniatur 5 odstřiků 11 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

janas
sv. Parfema z Kecálburgu 5643 příspěvků 06.11.08 21:43

Picadilly 181 - parfumerie Fortnum and Mason :D

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

lu
Učednice 198 příspěvků 06.11.08 22:02

Na nákupy Oxford Street…našla jsem tam všechno - Lutense, Amouage, Toma Forda, Creed, Annick Goutal… A samozřejmě nespočet butiků s oblečením…

Na poličce 53 parfémů 0 miniatur 8 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 62 parfémů

zuz.ka
sv. Parfema z Kecálburgu 3966 příspěvků 22.06.09 22:25
Lu píše:
Na nákupy Oxford Street…našla jsem tam všechno - Lutense, Amouage, Toma Forda, Creed, Annick Goutal… A samozřejmě nespočet butiků s oblečením…

Souhlasím, tolik butiků Zara (cca 5), Mango (cca 6), Next (tak samo) a dalších (Diessel, Gap…) na jedné street jsem ještě neviděla! A teď navíc budou i letní výprodeje :wink:

Na poličce 41 parfémů 1 miniatura 39 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 7 parfémů

berush
Parfémová maniačka 977 příspěvků 22.06.09 22:29

Oxford street to je mor… možná ještě Regent street a a pěkné obchůdky jsou i v okolí Carnaby street…a samozřejmě Selfridges … tam je všechno… a pak zalézt do některého z parku a čučet do zeleného a zklidňovat rozjitřené čivy :lol:

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 2 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 22.06.09 22:33

Teď na to koukám… škoda, že jsem nebyla parfemaniačka už před 3 lety, to bych si tam zlezla všechno :D

Akorát, jak snažím se si tu Oxford Street vybavit (a určitě jsem ji z valné části prošla), na žádné luxusní butiky jsem nenarazila :shock: Zato tam bylo přehršle těch obchodů typu Vše za 39 a Diskont-Suvenýr a podobně :?

Na poličce 52 parfémů 100 miniatur 12 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 9 parfémů

janas
sv. Parfema z Kecálburgu 5643 příspěvků 22.06.09 22:34

Moc hezký zážitek je plavba lodí po Temži.

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

berush
Parfémová maniačka 977 příspěvků 22.06.09 22:41

a nádherné staré stromy v parcích v Greenwichi - nasednout ve městě na loď a nechat se dovézt do Greenwiche… budeš mít před sebou úžasné panorama Canary wharf - nově postavená luxusní finanční čtvrť. parky celkově jsou v Londýně nádherné. Ještě třeba National Gallery na Trafalgar square, v sále, kde mají Rubense, je tam od něj Paridův soud a to 2×, maloval obraz se stejnou tématikou s odstupem tuším 20 let. A jako by i čas poznamenal ty pstavy, ty ženy jsou tam poněkud povadlejší prdelatější…no zajdi se podívat (je to zadarmo) uvidíš…

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 2 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

radulllinka
Znalkyně 450 příspěvků 07.09.11 09:36

Holky, a ty výprodeje jsou v Londýně kdy?
já letím příští týden,tak doufám,že ještě nějaké výprodeje po létě budou.
a asi lepší je jít na tu Oxford street přes týden než o víkendu ne?nebo je to jedno,je tam stejně mraky lidí?

Na poličce 32 parfémů 5 miniatur 3 odstřiky 44 vzorků V tužebníku 47 parfémů

eskargoth
Nevyléčitelná závislačka 1857 příspěvků 07.09.11 09:49

Určitě navštiv některý z městských parků! Ideální je vzít si tam jídlo, sednout pod strom nebo k vodě a koukat na lidi okolo. Na Londýně se mi líbilo právě to, že si člověk sedne kamkoliv a je to vpohodě (tady když si sednu na trávu na mě koukají jak na idiota). Třeba Kensington gardens jsou nádherné a je sranda krmit tam kačeny a bernešky:)
Na nákupy, jak už bylo řečeno, Oxford street, ale třeba fajn Primark je i na trase 142, když jedeš z centra směr Edgware tak po pravé ruce, je to hodně vágní popis, ale nemůžu si vybavit jak se to tam jmenuje, sakra… Kde budeš bydlet?
Co se jídla týče, je tam fajn Subway, který není zase nijak nesnesitelně drahý a mě chutná. Nebo pak spousta indických, afghánských a podobných fastfoodů. Jen je někdy problém se s nima domluvit:)
A večer je krásné posezení na Covent garden, okolo spousta umělců.. a pak šílená čtvrť Candon town. (a hlavně mě teď nebijte za spelling, protože si absolutně nepamatuju jak se co píše:))

Na poličce 37 parfémů 1 miniatura 13 odstřiků 45 vzorků V tužebníku 8 parfémů

radulllinka
Znalkyně 450 příspěvků 07.09.11 09:57

No my budeme u přátel v Brightonu a do Londýna plánuju udělat jeden celodenní výlet spojený s nákupy.
A právě zvažuju,jestli ten Londýn nechat na pátek a nebo jet tam v sobotu.V londýně jsem už byla na památky dvakrát,takže tohle už absolvovat nemusím,teď mě zajímaly nějaké vaše tipy,kam se zajít podívat,případně kde se vám líbilo,dobré obchody.Super do toho parku asi zajdem,snad bude hezky ještě a nebude pršet.Subway mi taky chutná a právě nějaké exotické restaurace mám v plánu. To je taky další otázka ráda bych si dovezla nějaké zajímavosti z jídla,co se u nás nedají sehnat nebo jsou o dost dražší.kam pro tohle zajít?
chci nějaké super octové čipsy,takovou tu hnědou jakoby Magi pomazánku?,nevím jak to popsat atd. to je ve všech marketech?

eskargoth
Nevyléčitelná závislačka 1857 příspěvků 07.09.11 10:07

Já tam nakupovala buď v Sainsbury's anebo v Marks Spenser. Vím, že ten je i v ČR, ale tady jsou to spííš obchůdky, kdežto tam normální obchod jako Interspar:) takže tam určitě takové věci mít budou (ale Sainsbury's je levnější). Mi třeba strašně chutná ta pomerančová marmeláda.. je nahořklá a mají je skoro ve všech suvenýrech.

RainyWeather
sv. Parfema z Kecálburgu 6963 příspěvků 07.09.11 10:19

A Guacamole, to je taky skvělá věc :-) Myslím, že určitě tyhle věci budou v Marks & Spencer.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 371 vzorků V tužebníku 0 parfémů

radulllinka
Znalkyně 450 příspěvků 07.09.11 10:51

Ano Guacamole znám,ty si dělám sama doma z hodně zralého avokáda.
A ten Sainsburys je taky na Oxford street ?

eskargoth
Nevyléčitelná závislačka 1857 příspěvků 07.09.11 11:06

už si bohužel nepamatuju názvy ulic, ikdyž bych všude snad ještě trefila… ale tady máš seznam prodejen: http://www.sainsburys.co.uk/sol/storelo … selctdFac=

nicméně jsou to běžné obchody, takže stejně narazíš buď na velkého Markse nebo na tohle i bez hledání…

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist