Karl Lagerfeld Sun Moon Stars

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Janina
Nováček 13 příspěvků 13.08.08 12:26
Karl Lagerfeld Sun Moon Stars

Už delší dobu mě láká tato vůně, sice jsem ještě neměla možnost ji někde očuchat, ale dle popisu by mi i mohla sedět a hlavně se mi moc líbí flakonek:) Kdo z Vás ji má nebo ji vyzkoušel a mohl mi ji k něčemu podobnému přiblížit? Mám ji vyhlídnutou v akční ceně- 30ml za 397 kč..

děkuji :D

Na poličce 3 parfémy 0 miniatur 0 odstřiků 16 vzorků V tužebníku 3 parfémy
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

estelle
sv. Parfema z Kecálburgu 3313 příspěvků 13.08.08 23:03

Má pekny flakon…ale zial nepoznam ju :)

Na poličce 16 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů

dias
Učednice 168 příspěvků 14.08.08 08:32

Relativně těžká orientálka, složení vypadá teoreticky celkem zajímavě, ale v praxi vyznívá tak nějak synteticky a dost divně a nepříjemně.
Jen pro ilustraci - zkoušela jsem ji ve Schleckeru, kde je mívají pečlivě zamčené ve vitrínách, prodavačka mi ji stříkla na ruku, rychle zamkla vitrínu a okamžitě s nevybíravým komentářem (tedy na adresu té vůně, ale ona to říkala jinak) utekla, což bych já, kdybych si ji raději vyzkoušela jen na papírku, udělala vzápětí nejraději taky :D To snad mluví za vše.
Případným příznivkyním Sun Moon Stars se tímto omlouvám :?

Na poličce 594 parfémů 70 miniatur 210 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

radulllinka
Znalkyně 450 příspěvků 14.08.08 09:01

Ano flakonek pěkný,ale ta vůně,opravdu dusivá,těžká,do téhle vůně opravdu raději nejít naslepo.Taky jsem o ní před časem uvažovala,že bych ji pořídila naslepo,ale ještě,že jsem to neudělala,čichala jsem ji teď na letišti a naštestí jen na papírek,ikdyž těžší orientálky můžu,tohle tedy ne

Na poličce 34 parfémů 5 miniatur 3 odstřiky 44 vzorků V tužebníku 47 parfémů

Janina
Nováček 13 příspěvků 14.08.08 09:50
Karl Lagerfeld Sun Monn Stars

Díky všem za odpovědi, naslepo do ní určitě nepůjdu, zkusím nejdřív očuchat, pokud se mi někde podaří. Dusivé vůně vážně nemusím.

Na poličce 3 parfémy 0 miniatur 0 odstřiků 16 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 14.08.08 10:10

Já mám zase jinou zkušenost - přišla mi prakticky čistě květinová, taková pronikavá, bolehlavová. Je v ní nějaká růže, frézie, ale nejsou ty květiny moc poznat. Základ je dusivější, ale v mém případě to nebyl převládající charakter. Celkově ovšem souhlasím, že flakonek pěkný, ale vůně nic moc…

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Samantha
Nevyléčitelná závislačka 1073 příspěvků 14.08.08 10:29

Pro mě je to taky dusivá, štiplavá květinovka. Žádný orient jsem tam nevyčenichala.

Na poličce 56 parfémů 7 miniatur 4 odstřiky 52 vzorků V tužebníku 7 parfémů

protea
Nevyléčitelná závislačka 1742 příspěvků 14.08.08 14:19

Mám jen tělové mléko, ale taky říkám spíš ne, bez zkoušení ani za tu cenu ne…

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 25898 příspěvků 14.08.08 16:46

Mám taky flakonek, už dlouho, ani už nevím, jak se ke mě dostal. A vůně se mi taky moc nelíbí. Je taková příliš „sytá“, a po chvíli únavná … :(

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Veverka
sv. Parfema z Kecálburgu 2403 příspěvků 14.08.08 18:01

Sun Moon Stars jsem zkoušela včera v Německu, sice byla v akci, ale pro mě je to divná vůně- nevůně. Hodně výrazná, těžká, rozložela se do podivných dezinfekčních tónů, připadala mi jako když pejsek s kočičkou vařili dort, od všeho něco a dohromady maglajs :roll:

Na poličce 3 parfémy 2 miniatury 15 odstřiků 145 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Irena
sv. Parfema z Kecálburgu 2493 příspěvků 14.08.08 18:01

Taky mě nenadchla. Je to plná květinovka, ovšem nic originálního.

Na poličce 28 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 17 parfémů

Panenka
Parfémová maniačka 748 příspěvků 15.08.08 21:43

Ve zkušebníku mám u ní poznámku „jako sladký alkohol, hrozně silná, sladká“, taky jsem ji zkoušela ve Shleckeru, taky rovnou na kůži, smývala jsem ji hned po příchodu domů, v současné době bych ji nemohla, bolela mě z ní hlava. Netvrdím, že to nemůže být něčí krevní skupina, ale naslepo taky nedoporučuju.

Na poličce 20 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 37 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Evax
Parfémová maniačka 716 příspěvků 15.08.08 23:18

Mně až tak hrozná nepřijde (spíš moc sladká, na zimu bych ji snesla) a voní mi prakticky stejně jako Sotto Voce od L. Biagotti :P Měla jsem tu čest testovat je i současně.

Na poličce 31 parfémů 5 miniatur 14 odstřiků 13 vzorků V tužebníku 17 parfémů

Ingrid
Nevyléčitelná závislačka 1572 příspěvků 16.08.08 18:18

Tenhle parfém vlastním a mně se líbí.Je to sladká vůně,ale nezdá se mi lepivá nebo k udušení,cítím v ní švestky,sladký švestkový likér,temný a hebký,Výdrž není zas tak šílená,na mně drží průměrně,taky jsem ho koupila naslepo v akci a nelituju,ale opravdu se hodí jen pro milovnice sladkých vůní typu Cinéma,Angel a podobně,ne,že by s nimi měl něco společného,to ani omylem,snažím se jen popsat,komu by se tato vůně mohla líbit. :wink:

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 13 parfémů

Ingrid
Nevyléčitelná závislačka 1572 příspěvků 16.08.08 18:18

Ještě můžu dodat,že se hodí spíše na zimu,v teple by mohl obtěžovat.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 13 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist