Kartářky...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

fiore
sv. Parfema z Kecálburgu 3297 příspěvků 03.02.09 19:29
Kartářky..

Již delší dobu přemýšlím, založit tohle téma a až dnes jsem se odhodlala.
Věříte na ně? Byla jste některá u kartářky a pokud ano, vyšla vám předpověď? To jsem ale zvědavá co :lol:

Na poličce 56 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 35 vzorků V tužebníku 5 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »
Reakce:

Alena
sv. Parfema z Kecálburgu 5554 příspěvků 03.02.09 19:39

celý život s tím bojuju!! na jedné straně zvědavost, co mě čeká, na druhé straně obavy a strach, abych se náhodou nedozvěděla něco, co nechci :cry:

kámoška chodí, je vždycky hrozně nadšená, ale jsou to de facto jen všeobecné věci, ze kterých nelze nic stopro určit.. asi jako předpověd počasí - raději řeknou od všeho něco, aby je někdo nebombardoval, že jim to nevyšlo :lol:

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 10 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 03.02.09 19:47

Nebyla a nepůjdu. Upřímně, nevěřím na to a i kdyby ano, nechtěla bych vědět, co mě čeká a nemine :wink:

Na poličce 7 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 59 vzorků V tužebníku 4 parfémy

hafik
sv. Parfema z Kecálburgu 5414 příspěvků 03.02.09 19:53

Mám stejný názor, jako Klubko .

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 37 parfémů

Arome Šárka02
Parfémová maniačka 728 příspěvků 03.02.09 20:18

Fiore byla jsem u věštce a vše co mi řekl byla pravda. Trefil se do přesného čísla co se týkalo třeba toho, kolikrát jsem se v životě stěhovala a také dvě operace naprosto přesně uhádl. Veškerou mou minulost prostě trefil úplně přesně. Budoucnost jsem moc vědět nechtěla, to je takové „jedna paní povídala,“ ale když už něco řekl, snažila jsem se to zapamotovat. Byla jsem u něj ještě několikrát, ale pokaždé mi řekl to samé. Nejprve jsem byla naštvaná, ale pak mi to došlo. On v té dlani prostě opravdu vidí stále jen to samé, a nejspíš si to nevymýšlí. Bohužel než jsem stačila vyslovit aby nevyřknul, to, co měl v úmyslu, bylo pozdě. Vyslovil rok mého úmrtí. A já si do dnešního dne ( je to tak čtrnáct let), ten letopočet pamatuji. Každý mi stokrát říkal, že to byl naprostý amatér a že to mám úplně vypusti z hlavy,ale kéž bych to dokázala ! Samozřejmě že mám strach, protože všechny věci uhádl dokonale, tak proč ne smrt ?!
No nemusím Ti říkat, že už jsem tam nikdy nebyla. Vlastně už nikdy jsem nikde nebyla a nic věštit nechtěla. Teď už jen čekám … :evil:

Na poličce 9 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Vera
sv. Parfema z Kecálburgu 7600 příspěvků 03.02.09 20:21

Já taky nevěřila, ale nedávno jsem se dostala do pořádného srabu a nevěděla kudykam, neměla sem se čeho chytit a hrozně sem potřebovala naději. Známý mi doporučil kartářku a po delším váhání jsem šla, a nestačila sem se divit :shock: dala mi naději, dokonce i dobrou radu, a světe div se předpověď vyšla :D

Na poličce 20 parfémů 37 miniatur 2 odstřiky 7 vzorků V tužebníku 1 parfém

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 03.02.09 20:22

Šárko, tak z toho mi úplně běhá mráz po zádech…

Na poličce 7 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 59 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Arome Šárka02
Parfémová maniačka 728 příspěvků 03.02.09 20:24

To mě bohužel taky …

Vera
sv. Parfema z Kecálburgu 7600 příspěvků 03.02.09 20:29

…Šári, to ale nebylo profesionální, to říkat nesmí :twisted: Z hlavy to asi nevypudíš, budeš to muset zkusit vyhnat pozitivním myšlením, je to běh na dlouhou trať, ale takhle to hlava bude pořád zpracovávat a to je špatně!!! Držím palce, ať se ti to povede co nejdřív :!:

fiore
sv. Parfema z Kecálburgu 3297 příspěvků 03.02.09 20:34

Šárko já ti věřím, taky jsem si nechala udělat výklad a vyšlo vše do puntíku. Je pravda, že správná kartářka by ti neměla říci, jak nebo kdy umřeš. Může tě upozornit pouze na nebezpečí.
My jsme si nechali společně se třemi kamarádkami předpovědět budoucnost od jedné paní z Prahy. Karty jsme si vyložily samy a pak jsme jí to poslaly. Vše nám nahrála na kazety a mám jí dodnes.
Dnes z toho mám husí kůži, tenkrát jsem se tím bavila. Můžu říci, že jsme si kazety pustily navzájem a nebyly si ve výkladu vůbec v ničem podobné.
Předpověděla i těhotenství, přibližně měsíc, pohlaví dítěte atd. Což je u vdané ženy už s odrostlými dětmi hodně málo pravděpodobné a navíc to byly věci opravdu hodně specifické, které se nedají předpovědět jen tak na blint..

Arome Šárka02
Parfémová maniačka 728 příspěvků 03.02.09 20:42

Věrko děkuju, to je prostě ten osud, který se obejít nedá. To, že to vím, má i nějaké výhody, ale teď se o nich rozšiřovat nebudu. A když to „nevyjde,“ budu samozřejmě šťastná jak blecha. Ale stát se přeci může kdykoliv cokoliv. Zítra mě tady u lesíka přejede bába s kaštanama a mám po starostech :banana: .

Fiore a ta kartářka se opravdu v ničem nesekla ? Prostě vše byla pravda ? I u kamarádek ?

Vera
sv. Parfema z Kecálburgu 7600 příspěvků 03.02.09 20:45

Bába s kaštanama jako tvoje femme fatale, čímpak by asi voněla :conf: :P …nechci to zlehčovat, tak to nemyslím, jen mám ráda černý houmor :wink:

fiore
sv. Parfema z Kecálburgu 3297 příspěvků 03.02.09 20:45

Šárko opravdu to vyšlo všem včetně kamarádek. Dokonce jednu kamarádku jsem neviděla asi 2 roky a na ten její výklad jsem si vzpomněla, až když jsem jí viděla vyfocenou s malou v novinách..

Širín
sv. Parfema z Kecálburgu 7023 příspěvků 03.02.09 20:48

Kéž by to bylo tak snadné 8) . Věřím, že člověk má svobodnou vůli a člověk si ovlivňuje žití sám každým rozhodnutím.

Na poličce 10 parfémů 17 miniatur 4 odstřiky 437 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Arome Šárka02
Parfémová maniačka 728 příspěvků 03.02.09 20:50
fiore píše: Šárko opravdu to vyšlo všem včetně kamarádek. Dokonce jednu kamarádku jsem neviděla asi 2 roky a na ten její výklad jsem si vzpomněla, až když jsem jí viděla vyfocenou s malou v novinách..

Škoda … Já jen, že by všechno nemuselo vyjít tak přesně i mě … .
Ne, dělám si samozřejmě legraci. Stejně, kde se to u lidí bere ten šestý smysl ?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist