Katalog vonných látek/složek

griotka 28.11.09 11:03

Katalog vonných látek/složek

Víte někdo o něčem takovém? Případně kde to sehnat? :D Jestli je to vůbec možné… Přítel je chemik a tak trochu flirtujeme s myšlenkou zkusit nějakou tu vůničku… :)

Reklama

gentiana 28.11.09 12:46
griotka píše:
Víte někdo o něčem takovém? Případně kde to sehnat? :D Jestli je to vůbec možné… Přítel je chemik a tak trochu flirtujeme s myšlenkou zkusit nějakou tu vůničku… :)

Něco toho druhu chtěl udělat Luca Turin vč. Kohonenovy samoorganizační mapy. Ale dojel na to, že spousta materiálu je patentovaného, čili nic.
Ale dodavatelé chemikálií určitě budou mít nějaké svoje katalogy, což zas může vědět chemik.

meduza123 17.06.10 10:04

Holky a nebylo tu kdysi neco takoveho? Ja mam pocit, ze nekdo nabizel vzorky jednotlivych slozek a ze jsem uvazovala o koupi…ted lituju, ze jsem to neudelala. A nemuzu to tu nikde najit, tak uz zacinam premyslet, jestli netrpim nejakymi bludy…

jerry 17.06.10 10:37

Mám dojem, že je svého času nabízela maricka.

Hailstone 17.06.10 10:41
meduza123 píše:
Holky a nebylo tu kdysi neco takoveho? Ja mam pocit, ze nekdo nabizel vzorky jednotlivych slozek a ze jsem uvazovala o koupi…ted lituju, ze jsem to neudelala. A nemuzu to tu nikde najit, tak uz zacinam premyslet, jestli netrpim nejakymi bludy…
http://www.prodejbylin.cz/index.html tady si můžeš objednat i různé množství silic.
 Váš příspěvek

Reklama

Reklama

TOPlist