Katalog vonných látek/složek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

griotka
Učednice 41 příspěvků 28.11.09 11:03
Katalog vonných látek/složek

Víte někdo o něčem takovém? Případně kde to sehnat? :D Jestli je to vůbec možné… Přítel je chemik a tak trochu flirtujeme s myšlenkou zkusit nějakou tu vůničku… :)

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 2 odstřiky 5 vzorků V tužebníku 1 parfém
Reakce:

gentiana
Nevyléčitelná závislačka 1865 příspěvků 28.11.09 12:46
griotka píše:
Víte někdo o něčem takovém? Případně kde to sehnat? :D Jestli je to vůbec možné… Přítel je chemik a tak trochu flirtujeme s myšlenkou zkusit nějakou tu vůničku… :)

Něco toho druhu chtěl udělat Luca Turin vč. Kohonenovy samoorganizační mapy. Ale dojel na to, že spousta materiálu je patentovaného, čili nic.
Ale dodavatelé chemikálií určitě budou mít nějaké svoje katalogy, což zas může vědět chemik.

Na poličce 113 parfémů 30 miniatur 21 odstřiků 57 vzorků V tužebníku 18 parfémů

meduza123
sv. Parfema z Kecálburgu 2397 příspěvků 17.06.10 10:04

Holky a nebylo tu kdysi neco takoveho? Ja mam pocit, ze nekdo nabizel vzorky jednotlivych slozek a ze jsem uvazovala o koupi…ted lituju, ze jsem to neudelala. A nemuzu to tu nikde najit, tak uz zacinam premyslet, jestli netrpim nejakymi bludy…

Na poličce 94 parfémů 0 miniatur 20 odstřiků 40 vzorků V tužebníku 22 parfémů

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 17.06.10 10:37

Mám dojem, že je svého času nabízela maricka.

Na poličce 47 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 114 vzorků V tužebníku 20 parfémů

Hailstone
Nevyléčitelná závislačka 1825 příspěvků 17.06.10 10:41
meduza123 píše:
Holky a nebylo tu kdysi neco takoveho? Ja mam pocit, ze nekdo nabizel vzorky jednotlivych slozek a ze jsem uvazovala o koupi…ted lituju, ze jsem to neudelala. A nemuzu to tu nikde najit, tak uz zacinam premyslet, jestli netrpim nejakymi bludy…
http://www.prodejbylin.cz/index.html tady si můžeš objednat i různé množství silic.
Na poličce 53 parfémů 23 miniatur 34 odstřiků 53 vzorků V tužebníku 1 parfém

meduza123
sv. Parfema z Kecálburgu 2397 příspěvků 17.06.10 10:42

díky! :-)

Na poličce 94 parfémů 0 miniatur 20 odstřiků 40 vzorků V tužebníku 22 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist