Kate Moss Velvet Hour

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

chavah
sv. Parfema z Kecálburgu 5238 příspěvků 14.10.08 13:45
Kate Moss Velvet Hour

už jste měl někdo možnost to zkusit ? Jaká je ?

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů
Reakce:

Violette
Parfémová maniačka 745 příspěvků 16.10.08 08:30

Zkoušela jsem v Marionnaudu. Podle mě obsah vůbec neodpovídá obalu a reklamě. Představovala jsem si sametově hebkou vůni. Dlouhou dobu jsem cítila citrusy, které mi něco hodně připomínaly, pak se mi vybavilo, že je to podobné Nilu. Nakonec se vůně přehoupla do jemně kořeněného základu, ale v tu chvíli už začínala mizet.

Na poličce 24 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

chavah
sv. Parfema z Kecálburgu 5238 příspěvků 18.10.08 18:50
Violette píše:
Zkoušela jsem v Marionnaudu. Podle mě obsah vůbec neodpovídá obalu a reklamě. Představovala jsem si sametově hebkou vůni. Dlouhou dobu jsem cítila citrusy, které mi něco hodně připomínaly, pak se mi vybavilo, že je to podobné Nilu. Nakonec se vůně přehoupla do jemně kořeněného základu, ale v tu chvíli už začínala mizet.

Obal vzdáleně připomíná flakon Casmiru..Takže citrusovka ?

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Lilian
Parfémová maniačka 774 příspěvků 01.02.11 14:56

Zkoušela jsem ji také, ale nějak mne nenadchla.Možná až po rozvonění, ale moc dlouho na mě nedržela… Moje kamarádka ji zbožňuje a tak mě nenapadá nic jiného než ji koupit k narozeninám, které budou už zanedlouho :)

Na poličce 94 parfémů 6 miniatur 0 odstřiků 28 vzorků V tužebníku 46 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist