*KÁVA

rakuli 03.04.10 12:37

*KÁVA

Máte nějaký tip na téměř čistě kávovou vůni? Mám Trussardi Inside a přivítala bych podobnou, možná ještě více kávovou. Mám i vzoreček Ralph Hot, ale ten mi trochu houpe žaludkem…
Radši bych, aby ta vůně byla běžně dostupná, ale nevím, jestli se teď něco takového vyrábí :conf:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

rakuli 03.04.10 13:19

Ještě přidávám nově objevený Magnetism…tam je ale převažující suché kakao, ale káva je tam také zřetelně cítit..

rakuli 03.04.10 13:42

Co říkáte na L'or de Torrente?

tapuz 03.04.10 14:29

Prý taky Balmya , ale nemám to z vlastní zkušenosti, tak nevím, jak moc je kávová.

rakuli 03.04.10 15:09

Ještě jsem našla Escadu - Desire Me, neznám ji, ale našla jsem stránky, kde zdarma nabízejí vzoreček :P

Garfield 03.04.10 15:29

Jestli si dobře vzpomínám, tak Desire me je hodně sladká, jako kávový likér, nebo piškot s kávovým krémem, ale celkem se mi tehdy při zkoušení líbila

A kávový likér je také údajně v L'Eau de Navigateur od L'Artisan, ale zatím jsem neměla tu čest očichat.

Elvira 03.04.10 15:32

V Hypnoticu taky lidi cítí kávu.

RainyWeather 03.04.10 15:33
[quote:20myn065]­…ale našla jsem stránky, kde zdarma nabízejí vzoreček

Někde dávají něco zadarmo? :shock:

Já cítím kávu v Cacharel - Noa. Ale bohužel jen malinko, výrazně kávová není, spíš krémová. Takže to jsem ti asi moc neporadila :(

geri 03.04.10 15:34

J'Ose - José Eisenberg, dostanes se k ni ale bohuzel jedine v Sephore…

rakuli 03.04.10 15:39

Tady jsou ty stránky, kde dávají něco zadarmo, ale jestli fungujou, nevím :lol:

http://escada-fragrances.com/…free-sample/

Noa jsem měla miniaturku, byla na mně ale moc ostrá, kávu jsem tam možná malinko cítila…

RainyWeather 03.04.10 15:45

Vypadá to, že stránky fungujou, do Čech posílají…

To je zvláštní, že ti přišla ostrá, já neznám mazlivější vůni :| :conf:

Barbarra 04.04.10 00:44
Elvira píše:
V Hypnoticu taky lidi cítí kávu.

Spíš než kávu, tak cappucino nebo nějaké „dobré pití“. :D To jsou nejčastější „pochvaly“, které lapám na Hypnotic já.

Dalia 04.04.10 09:33
tapuz píše:
Prý taky Balmya , ale nemám to z vlastní zkušenosti, tak nevím, jak moc je kávová.

Balmya je nádherná, ale ne zrovna kávová. Spíš šálek lehkého capuccina postaveného na krajkovém ubruse, na kterém se povalují barevné kvítky a občas jejich vůně prostoupí vůní horkého capuccina.

Salinas 04.04.10 10:00
rakuli píše:
Tady jsou ty stránky, kde dávají něco zadarmo, ale jestli fungujou, nevím :lol:

http://escada-fragrances.com/…free-sample/

Noa jsem měla miniaturku, byla na mně ale moc ostrá, kávu jsem tam možná malinko cítila…

Kdysi jsem od nich brala vzorek. Je to navoněná pohlednice. Ovšem nejlepší je, že když zadám jméno mého města, tak vyjede upazornění, že ho nemůžou lokalizovat. Zadala jsem jen půlku názvu a pak to bylo OK. Jsem zvědavá jestli něco dojde :lol:

rakuli 04.04.10 10:56

Já kdysi kdesi zadávala místo Česka Polsko a došlo to taky :lol:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama

TOPlist