Káva, čokoláda, skořice....

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

geri
Učednice 160 příspěvků 03.11.08 22:37
Káva, čokoláda, skořice....

V zimě mám moc ráda vůně, které zahřejí, ale nejsou těžké. Ideální je, když obsahují kávu, čokoládu nebo skořici. Mezi mé oblíbenkyně patří Trussardi - Inside (ráda vidím, že i mezi vámi tenhle rok postupně získává příznivkyně), Ralhp Lauren - Hot, Jil Sander - Sun Delight (tam je krásná čokoládička:)
neporadily byste mi, prosím, nějakou jim podobnou? u většiny vůní mě odrazuje příliš těžká vanilka nebo to, když moc „lepí“ (med, karamel)…

Na poličce 15 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém
Reakce:

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 03.11.08 22:43

L´artisan - L´eau Ambré extréme- hořká čokoláda, PG Musc Maori - mléčná čokoláda a hodně sladká, , Organza Incedence - skořice, Ambré Naugulie od Hermés - skořice s jablky…

Na poličce 191 parfémů 9 miniatur 225 odstřiků 133 vzorků V tužebníku 30 parfémů

radmila.k
Znalkyně 335 příspěvků 03.11.08 23:03

BLV Notte- čokoládový bonbon s vodkou; zrovna ji mám na ruce a nemůžu se nabažit.

Na poličce 6 parfémů 1 miniatura 3 odstřiky 3 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 03.11.08 23:25

Čokoláda: Addict, Omnia, Femme de Montblanc, Prada, případně klasika Angel nebo čistě čokoládová Chocolovers
Skořice: na tu je tu někde extra téma
Kafe: rozhodně L'Or de Torrente, jestli neznáš, tak utíkej vyzkoušet, nebo pak pánská A*Men Coffee od Muglera, ale nevím, jestli už u nás je někde k dostání. V Noa je taky špetička kávy.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Barbarra
sv. Parfema z Kecálburgu 6027 příspěvků 03.11.08 23:27
Ada píše:
Kafe: rozhodně L'Or de Torrente, jestli neznáš, tak utíkej vyzkoušet, nebo pak pánská A*Men Coffee od Muglera, ale nevím, jestli už u nás je někde k dostání.

Pánská A*Men Coffee určitě, to je kávová pecka. A k dostání určitě je, jestli se nepletu, tak v Sephoře jsem ji zkoušela…

Na poličce 58 parfémů 69 miniatur 7 odstřiků 317 vzorků V tužebníku 22 parfémů

Barbarra
sv. Parfema z Kecálburgu 6027 příspěvků 03.11.08 23:33

Jinak čokoláda: Addict (rozhodně), Jil Sander Sun Delight (opravdu krásná čokoláda, jak píše Geri), Notte, L´Eau d´Ambre Extreme, Musc Maori (taky čokoládová pecka), Mat Chocolat od Masak

Na poličce 58 parfémů 69 miniatur 7 odstřiků 317 vzorků V tužebníku 22 parfémů

Aanomis
Parfémová maniačka 798 příspěvků 16.08.12 11:50

Nemůžu si pomoci ale já čokoládu cítím hlavně z INSIDE DONNA /Trussardi/…

Kromě té čokošky - skoro nic jiného…

Na poličce 65 parfémů 3 miniatury 53 odstřiků 182 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Lucinela
sv. Parfema z Kecálburgu 4317 příspěvků 16.08.12 23:07

Guerlain Elixir Charnel Gourmand Coquin - gurmánka jak vyšitá, čokoláda i kakao a hlavně vůbec nelepí. Naopak i přes svou dávku sladkosti je neskutečně elegantní. A Domenica ji porcuje v medvídkovi. A ještě jsem zapomněla, ta výdrž. 20 ml stačí na celou zimu :mrgreen:

Na poličce 15 parfémů 0 miniatur 8 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

vesper001
Znalkyně 484 příspěvků 17.08.12 16:43

Nenávidím čokoládu (protože ji nesmím), ale např. Avon Extraordinary je silně čokoládový. :poblion:

Na poličce 8 parfémů 4 miniatury 9 odstřiků 105 vzorků V tužebníku 10 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist