Kde koupit parfém, co už se nevyrábí?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kakost.smrduty
Nováček 2 příspěvky 18.07.14 12:11
Kde koupit parfém, co už se nevyrábí?

Hezký den,
už jsem zkoušela psát na různé weby a hledat všude možně. Zajímá mě, jak to řešíte, když chcete něco, co už se špatně shání, jestli je nějaký osvědčený web, klidně i zahraniční… konkrétně mi jde o vůni Paul Smith - Floral.
Jsem tu nová, tak přesně nevím, kam téma zařadit. Kdybyste někdo věděl, kde se dá vůně koupit a nebo jí někdo prodáváte, dejte vědět, budu šťastná :)

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 11 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy
Reakce:

Merkur_CZ
Parfémová maniačka 506 příspěvků 18.07.14 14:13

Když nenajdu nic v ČR, tak eBay někdy nabízí vůně, které u nás už nekoupím..

Např. http://www.ebay.de/…121365386466?…

Na poličce 7 parfémů 11 miniatur 12 odstřiků 76 vzorků V tužebníku 497 parfémů

kitcat
Parfémová maniačka 823 příspěvků 18.07.14 19:29

Celkove nechápem prečo kupovať vône, kt sa už nevyrábajú…Ak ich aj niekde zoženieš, možu to byt akurát nejaké stariny, ktoré už precestovali niekoľko krajín a skladov ktohovie v akých podmienkach…

Na poličce 8 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 7 vzorků V tužebníku 1 parfém

Kjitka
sv. Parfema z Kecálburgu 9582 příspěvků 22.07.14 21:21

@kitcat přesně můj názor

Na poličce 91 parfémů 1725 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Klarama3
Parfémová maniačka 525 příspěvků 24.07.14 09:08

@kitcat
Jo, to máš určitě pravdu.
Navíc lze sehnat plno nádherných parfémů. TAkže proč se upínat na jeden nesehnatelný.
Nicméně - já bych z nostalgie brala Bali Dream (Estee Lauder) - mám s tou vůní krásné vzpomínky na určité období života a Ciel se Nuit od Amway — totéž :).

Na poličce 39 parfémů 1 miniatura 20 odstřiků 15 vzorků V tužebníku 1 parfém

Kjitka
sv. Parfema z Kecálburgu 9582 příspěvků 24.07.14 09:53

@Klarama3 tak zrovna tu Bali vídám jako miniaturky, pro vzpomínku by možná stačilo…hned na první stránce
 https://www.parfumflacons.de/5france0.htm

VENDY8  24.07.14 11:46

Kde koupit vůně, které se už nevyrábí. Asi nikde, když už se nevyrábí. :mrgreen:

Klarama3
Parfémová maniačka 525 příspěvků 24.07.14 12:15

@Kjitka
Děkuji za tip! :kytka:

Kjitka
sv. Parfema z Kecálburgu 9582 příspěvků 24.07.14 12:21

@Klarama3
ještě zde
http://www.fragrantica.com/…am-2717.html, snad ebay nebo Amazon

Klarama3
Parfémová maniačka 525 příspěvků 24.07.14 17:32

@Kjitka :kytka: díky.
Nějak pozjišťuju. Bude to moje premiera, ještě jsem nikdy na ebay nebo Amazon nenakupovala. :oops:

Merkur_CZ
Parfémová maniačka 506 příspěvků 24.07.14 19:28

Já jednou za čas nakupuji na eBayi. Dříve to bylo častější, zatím bez problémů. Mohu poslat i odkaz na moji oblíbenou prodejkyni z Německa.

Na poličce 7 parfémů 11 miniatur 12 odstřiků 76 vzorků V tužebníku 497 parfémů

kakost.smrduty
Nováček 2 příspěvky 31.07.14 07:17

dobře holky, dám na vás :) z ebaye se mi pochybně staré parfémy taky moc kupovat nechce a jinde jsem ho nenašla, až na jeden dobře vypadající eshop v GB, který zasílá jen do GB :D … můžete prosím poradit, který parfém je dneska dostupný a podobný tomu Paul Smith - Floral? Jde mi o ten pudr a zároveň trochu svěžesti, takové té čistoty jakoby… nevím jak to popsat, ale třeba kdyby se tu někdo našel, kdo ho dřív používal a něčím ho nahradil? :)

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 11 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

AnnieManchester
Nováček 1 příspěvek 08.02.15 16:32
Paul Smith Floral

Ahoj, nevim, jestli jeste porad shanis parfem Paul Smith - Floral, ale ted konkretne ho maji ve vyprodejich tady v UK jen za £10 (30 ml, EDP). Pokud bys mela zajem, tak se muzeme domluvit a muzu parfem poslat postou do cech treba.. Obcas posilam rodine balicky mansi, k narozeninam atd, a mensi bublinkova obalka stoji odeslani cca jen £3.50..myslim ze by se ti to vyplatilo, pokud ho v Cechach uz neprodavaji. Ted se prave chystam tento parfem poslat sestre k narozeninam. Hledala jsem na nej recenze a tak jsem se dostala k teto diskuzi :) Kdyztak mi napis na email, kdybys mela zajem (anna_hlavacko­va@centrum.cz)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Sicilanka
Znalkyně 264 příspěvků 25.08.15 09:58

Díky „Aromákovi“ Vanaturovi a jeho odkazu se mi právě podařilo získat Gucci Eau de Parfum (hnědou kostku) na českém obchodu COSMO.cz. Cena sice vyšší, ale když ji miluješ, není co řešit :lol: :srdce:

Příspěvek upraven 02.11.15 v 19:56

Na poličce 20 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

1rožec
Učednice 78 příspěvků 02.11.15 19:53

Ahoj, vedle amazonu a ebay jsou ještě specializované weby, kde lze „vzácnost“ sehnat - nebo alespoň vzorek / odstřik.
Ale není to nic levného.

http://theperfumedcourt.com/
http://surrendertochance.com/

A pak ještě kamenné prodejny, kde často mají ukryté poklady.

Hodně štěstí!

Na poličce 14 parfémů 2 miniatury 2 odstřiky 13 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist