Kde najdu plumérii?

coquine 27.07.12 11:51

Kde najdu plumérii?

Ahoj, děvčata, kdo mi poradí, v čem najdu plumérii?

Reklama

Ef 27.07.12 14:21

Frangipane delle Maldive - Monotheme Fine Fragrances Venezia
Frangipani delle Indie - Tesori d`Oriente
Frangipani - Ormonde Jayne
Hawaiian Plumeria - Aloha Beauty
Polynesian Gardens - Nicolas Danila
The Garden Party Frangipane - The Party
En Fleur - DSH Perfumes
Plumeria - TerraNova
Frangipane - Chantecaille
Pink Frangipani - Lucy B
Frangipanni Gloves - Ayala Moriel

Bali Bliss - Avon
Jannat - Memo
Bellini - Calypso Christiane Celle
Oscar Tropical - Oscar de la Renta
Caprissimo - Carthusia
Kenzo Amour Florale - Kenzo
Beachy - Lilly Pulitzer
Melange Solid Perfume Floral - Melange Perfume
Coral Flower - Lolita Lempicka
Vanille Frangipanier - Laurence Dumont
Versace Woman - Versace
Onde Vertige - Giorgio Armani
Vanille Pineapple - Comptoir Sud Pacifique
Cabotine Rose - Gres
Charriol eau de parfum - Charriol
Beyond Paradise Blue - Estee Lauder
Osez-Moi! - Chantal Thomass

wendulka29 27.07.12 14:25

Doplnila bych ještě Chanel Beige, a ve složení ji má uvedenou i vůně Songes od A. Goutal, osobně ji tam ale skoro nevnímám.

Arome Klára 27.07.12 14:42

Je těch je 8o. Přidala bych Love by Nina, Intimately Yours women. V Blumarine Innamorata je sice psaná, ale nenašla jsem ji tam :nevim: ;)

slniecko 27.07.12 15:03

Laura Mercier La lune

dzona 27.07.12 15:05

A víte, jak ta kytka voní? Internet řekl jen, že sladce. :D

slniecko 27.07.12 15:20

Na mne dost protivne :?, tak staromodne, olejnato a priecne…asi ako stare opalovacie oleje

coquine 28.07.12 09:46

Trochu vanilky, možná nepatrně jasmínu. Jinak voní bílá a jinak růžová ( někde jsem se dočetla i o žluté?). Může se zdát staromódní, ale olejnatá??? To asi špatným zpracováním. Čerstvé květy voní sice sladce, ale zároveň svěže, jako by s kapkou citrusů. Jinak děkuji za"superseznam", začnu s testováním, která vůně se nejvíc přibližuje té z čerstvě utržené.

dzona 28.07.12 09:55

@coquine
A můžeš sem pak napsat svoje postřehy? To by bylo určitě zajímavé od člověka, kerý ví, jak plumérie reálně voní.

elisen3 28.07.12 10:43
@coquine píše:
Trochu vanilky, možná nepatrně jasmínu. Jinak voní bílá a jinak růžová ( někde jsem se dočetla i o žluté?). Může se zdát staromódní, ale olejnatá??? To asi špatným zpracováním. Čerstvé květy voní sice sladce, ale zároveň svěže, jako by s kapkou citrusů. Jinak děkuji za"superseznam", začnu s testováním, která vůně se nejvíc přibližuje té z čerstvě utržené.

To můžu podepsat ;). Na Hawaji roste skoro všude a přesně jak ji popisuješ, tak opravdu voní. Dělají tam z ní skoro vše (resp. ji do všeho přidávají)…opa­lovací krémy, tělová a vlasová kosmetika, balzámy na rty…atd…atd…
Voní opravdu krásně, klidně bych ji brala jako soliflor.

coquine 28.07.12 17:00

Letos na jaře jsem očichávala Louve- vlčici od Lutense a ejhle, ve složení má být i plumérie… nějak jsem si to neuvědomila, ale zpětně se pamatuji na trochu sladkých mandlí, které by se do charakteristiky vůně také mohly vejít. Moc všem děkuji za pomoc!

andry 28.07.12 20:47

Songes… tam mi rve nos. a vnímám ji podobně jako

@slniecko píše:
Na mne dost protivne :?, tak staromodne, olejnato a priecne…asi ako stare opalovacie oleje
slniecko 28.07.12 22:32

@coquine
no, ved preto pisem „na mne“…ako na niekom inom, to takzo posudim…

Reklama

Váš příspěvek

Další podobná témata podle názvu

Reklama

Reklama

TOPlist