Kde sehnat REVLON makeup

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

TaBeáta
Učednice 150 příspěvků 08.11.09 01:08
Kde sehnat REVLON makeup

Poradíte prosím, kde se dá sehnat kosmetika Revlon? Pátrám už docela dlouho (zatím marně), ale nevzdávám to:) Jsem závislá na jejich Color Stay makeupu, ale sehnat ho v Čechách je nadlidský výkon. Jednou se mi ho náhodou povedlo sehnat v aukci,ale už jsem na něj dlouho nenatrefila a děsím se okamžiku, kdy mi dojde poslední balení. Kéž by někdo chtěl otevřít internetový obchod s touto kosmetikou, udělal by terno, neustále narážím na někoho, kdo ji hledá (mají i super stíny a korektory, celá řada Color Stay je skvělá). Kdybyste některá na něco natrefila, dejte prosím vědět:)

Na poličce 0 parfémů 3 miniatury 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy
Reakce:

onyxxx
Nováček 2 příspěvky 24.03.10 01:30

Natrefuju a koukám, že na Ravena Beauty mají kosmetiku Revlon :wink:

Na poličce 10 parfémů 2 miniatury 0 odstřiků 1 vzorek V tužebníku 0 parfémů

Majka76
Učednice 61 příspěvků 28.03.10 21:43

Nechci, aby to vyznělo jako spam, ale nějaké Revlon makeupy budu mít v dohledné době v e-shopu, tak až přijdou - a jestli bude zájem - dám vám sem odkaz :P

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Majka76
Učednice 61 příspěvků 23.04.10 08:22

Slíbila jsem, že dám vědět, až budou Revlon make-upy a pudry, tak dávám k nahlédnutí.

http://nyx-shop.cz/…/61-revlon-p … akeup.html

Roza
Parfémová maniačka 897 příspěvků 23.04.10 14:13

Kupuju Revlon ColorStay na Aukru, paní je zasílá přímo z USA. Myslím, že jsem platila 360,–kč s poštovným.

Na poličce 14 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 15 vzorků V tužebníku 1 parfém

Majka76
Učednice 61 příspěvků 23.04.10 16:18

Tak jistě, paní tam má makeup za 420 vč. poštovného, ale je to Color Stay. Každá značka má výrobky v několika kvalitativních úrovních a v různých cenových úrovních. Proto jsem taky vzala Photo Ready - nejvyšší řadu, protože srovnatelný profi makeup tady prodává jenom L´Oreal v té svojí nové řadě Studio. Když samozřejmě pominu zboží v parfumerkách. Tam už jsou ceny ale úplně jinde a kolikrát ta kvalita moc neodpovídá (třeba Clinique - z vlastní zkušenosti) :wink:

kosmetika0
Znalkyně 359 příspěvků 13.05.10 19:37

Už dlouho pokukuju na revlon colorstay smíšená/mastná pleť :wink:

**Je vhodný i na citlivou pokožku??????

Neucpává pory a nezhoršuje pleť?????? :conf:

Nebo třeba i léčí????** :oops:

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist