Kde sehnat REVLON makeup

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

TaBeáta
Učednice 150 příspěvků 08.11.09 01:08
Kde sehnat REVLON makeup

Poradíte prosím, kde se dá sehnat kosmetika Revlon? Pátrám už docela dlouho (zatím marně), ale nevzdávám to:) Jsem závislá na jejich Color Stay makeupu, ale sehnat ho v Čechách je nadlidský výkon. Jednou se mi ho náhodou povedlo sehnat v aukci,ale už jsem na něj dlouho nenatrefila a děsím se okamžiku, kdy mi dojde poslední balení. Kéž by někdo chtěl otevřít internetový obchod s touto kosmetikou, udělal by terno, neustále narážím na někoho, kdo ji hledá (mají i super stíny a korektory, celá řada Color Stay je skvělá). Kdybyste některá na něco natrefila, dejte prosím vědět:)

Na poličce 0 parfémů 3 miniatury 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy
Reakce:

onyxxx
Nováček 2 příspěvky 24.03.10 01:30

Natrefuju a koukám, že na Ravena Beauty mají kosmetiku Revlon :wink:

Na poličce 10 parfémů 2 miniatury 0 odstřiků 1 vzorek V tužebníku 0 parfémů

Majka76
Učednice 61 příspěvků 28.03.10 21:43

Nechci, aby to vyznělo jako spam, ale nějaké Revlon makeupy budu mít v dohledné době v e-shopu, tak až přijdou - a jestli bude zájem - dám vám sem odkaz :P

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Majka76
Učednice 61 příspěvků 23.04.10 08:22

Slíbila jsem, že dám vědět, až budou Revlon make-upy a pudry, tak dávám k nahlédnutí.

http://nyx-shop.cz/…/61-revlon-p … akeup.html

Roza
Parfémová maniačka 898 příspěvků 23.04.10 14:13

Kupuju Revlon ColorStay na Aukru, paní je zasílá přímo z USA. Myslím, že jsem platila 360,–kč s poštovným.

Na poličce 14 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 15 vzorků V tužebníku 1 parfém

Majka76
Učednice 61 příspěvků 23.04.10 16:18

Tak jistě, paní tam má makeup za 420 vč. poštovného, ale je to Color Stay. Každá značka má výrobky v několika kvalitativních úrovních a v různých cenových úrovních. Proto jsem taky vzala Photo Ready - nejvyšší řadu, protože srovnatelný profi makeup tady prodává jenom L´Oreal v té svojí nové řadě Studio. Když samozřejmě pominu zboží v parfumerkách. Tam už jsou ceny ale úplně jinde a kolikrát ta kvalita moc neodpovídá (třeba Clinique - z vlastní zkušenosti) :wink:

kosmetika0
Znalkyně 359 příspěvků 13.05.10 19:37

Už dlouho pokukuju na revlon colorstay smíšená/mastná pleť :wink:

**Je vhodný i na citlivou pokožku??????

Neucpává pory a nezhoršuje pleť?????? :conf:

Nebo třeba i léčí????** :oops:

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist